ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8918" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "4d5040" |
| id | "8918" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=e5008d49aff94b21be1853371bf917da; main_deauth_profile_token=f1a53f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 08:29:41 GMT" |
| location | "/autor/8918/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "0123da" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e5008d49aff94b21be1853371bf917da" |
| main_deauth_profile_token | "f1a53f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 10:29:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 10:29:41 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_100631 | "BL6OZOqhQ6Rky5jp2gH9Y_5yg3VW1YM32jha5huODZM" |
| _csrf/https-photo_rate_105203 | "XqCQIItKlJY1AlFRqs7A4usnhHSf-ABe5jz7Qz_-YPo" |
| _csrf/https-photo_rate_121006 | "fc3RPDAVoWr7Sn12dJNLWRQmZiggvCzQb-3AZeWay94" |
| _csrf/https-photo_rate_123213 | "CVqSutrU_9IsR9AY7eqzcJwhSEo1YB_P496qEqCDBbc" |
| _csrf/https-photo_rate_125903 | "FRsSlPr4_VAA_N8BodQbaFSFh-Urq_IAopdX0n8Hii4" |
| _csrf/https-photo_rate_125948 | "bgl2UBre5qEZRbdVr677-sX69kGYoBB49iEQDCsfwB0" |
| _csrf/https-photo_rate_135217 | "WnmtKAmjNYBs1tmXu0eK5p6BmUFsWjGhapJvzLOB_l4" |
| _csrf/https-photo_rate_139914 | "wOZ3kTCzPyEVgxXt2A7jMzazKMdAYB5ZHYDNFNQkQ1M" |
| _csrf/https-photo_rate_176566 | "FXKW_KklEwjbXiM9tDCNPQmbBQ5aQzlbIvp5nIQZo9g" |
| _csrf/https-photo_rate_184057 | "2pmp7_-5cBaTC49F23gLgnAlJZMhAQ6XbkOaKziP0xs" |
| _csrf/https-photo_rate_189465 | "khmK_C5VMvY5glBRZ-jAktd1diFZ-SnXT63kuAUJho4" |
| _csrf/https-photo_rate_219379 | "BExg5EnoxPybxzcdXWIw-sg9enkMhfSdxGdDTDvuVA4" |
| _csrf/https-photo_rate_231165 | "S1Hs6-LwctO_nR6YY_PFVUx9iqgAbnH7yccc8qte9kI" |
| _csrf/https-photo_rate_236442 | "Jz5rnCbBjf-j7u43jbBwoiKwv4ryRO5bOUxd1IQRtuI" |
| _csrf/https-photo_rate_270961 | "HU1u3F60D80DpRNP7JONJW06U9hPCjrC7QQ3oTEcvsc" |
| _csrf/https-photo_rate_275616 | "8SQOFcfoKS6zcXMgGFIx3HtgXGGclw-clArNFJ6z6XY" |
| _csrf/https-photo_rate_277570 | "pbfuqIxEL0cwdrYeyZYAESJlL8YQuKqqNLxLxOByJXY" |
| _csrf/https-photo_rate_283812 | "nFzQxuTiwdd1RFb7B0kx3xArmEPyHkZN_yqkWJcIkIM" |
| _csrf/https-photo_rate_301627 | "WVJ8E5nm3MHjEOsx9A0lJQuso2M8yO1_V8Hu5GvMLI8" |
| _csrf/https-photo_rate_305566 | "SGD5tg4k_QQT8kR58SifbFXpBrR7S13IvUaaC7ioCLU" |
| _csrf/https-photo_rate_318615 | "3DMPb0xK-ev4fVaWqgDTqEU95JymB4sbrFnPKqQLyAk" |
| _csrf/https-photo_rate_327551 | "lAeyVbe88xdhhRcjJfKFdW7hIbqY7d_KkzkZzFDkhlE" |
| _csrf/https-photo_rate_343319 | "0cygkZLD93_ImrQ-P3704QK8B4adT68KzHZcYwFlUMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_346725 | "v72h-gj0pMNj4dOCELSei-zBZm2LN782_yQv4pWHHhk" |
| _csrf/https-photo_rate_350301 | "p1jNIDxy3oYc2yMdcRUn2pReUmQV4CcCt4diN08vhHk" |
| _csrf/https-photo_rate_373816 | "fN-NhbwgbkvegOhN1vLdIg6L4NKhXIv2qzoL9h3DypQ" |
| _csrf/https-photo_rate_377818 | "_rhbkcFJMB_x-AGB7GuMC-69cz3FkmMvWyPgO6blpTM" |
| _csrf/https-photo_rate_382123 | "FAOztM0hoPp4wkBj1A6kSgpWBT0fm4QQQbRsW_Hebxs" |
| _csrf/https-photo_rate_400691 | "smAax0gUb7tMTcRue1r8-10SHjeymWgCrm0NGAhB0RM" |
| _csrf/https-photo_rate_407815 | "LOhCr1zEqyxpLhey2TYJuAyy65uIo34pm_W-fORyY5M" |
| _csrf/https-photo_rate_418911 | "ii6b4Kw1P0JCI4EvwhSiRgNtFxn-LwLVbA1aGVFQt30" |
| _csrf/https-photo_rate_427934 | "eDwIfKTXanyC6-PZGwShZ5x_6o-LrpzcbDu37njqnmo" |
| _csrf/https-photo_rate_470711 | "9GhB1Op-LVSpLhs_OxnbdImO3qH4diYKboIZEXoKswM" |
| _csrf/https-photo_rate_81494 | "JxWEwsr1C25HNLvBYDUSK2SWVu5zUpIGCffqUMkb4H0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=e5008d49aff94b21be1853371bf917da; main_deauth_profile_token=f1a53f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1698" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778488181 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778488181.9406 |
| REQUEST_URI | "/autor/8918" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |