ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3203" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "bfdccd" |
| id | "3203" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=467f29; PHPSESSID=3486286d08ef18aa3fb3352a20aaf396" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 11:08:03 GMT" |
| location | "/autor/3203/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "018f04" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3486286d08ef18aa3fb3352a20aaf396" |
| main_deauth_profile_token | "467f29" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 13:07:38 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 13:08:02 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106491 | "Ohcsk9u8d-zQXmh6LXznUyrivmsS8oPoW_bfc57hAwI" |
| _csrf/https-photo_rate_128266 | "byq3BfklMoy0j_ZW8LfQR4jtFsPXn6m47Mf_vu9Qa5M" |
| _csrf/https-photo_rate_130889 | "pz8OQ5c4JlcRQ7-rKAhwQKIpujsOfe-czhw98dLWkl0" |
| _csrf/https-photo_rate_165247 | "9PtsZFntaU-XriZcej-BWXJ2w2UBF--BaoMRrdrF_NE" |
| _csrf/https-photo_rate_166446 | "XnIjPSxON6_vcP6WP-WyGO1vAyxJb_g-uy0LaC8VXlA" |
| _csrf/https-photo_rate_166465 | "SjBFJ7Gnd0810nXzbsUNIYz6_ljJpI2IjZPpVg37kTY" |
| _csrf/https-photo_rate_169750 | "ml4OS9WT9-EbIJbe-P1Gg5Hb0-UDAAphCxqipiVen-I" |
| _csrf/https-photo_rate_198153 | "DcgPbQkNmLdKrK6EKrJ5ex5KFR2OyAse30vMa5cshgM" |
| _csrf/https-photo_rate_209272 | "3vfKuEOxkC2s01TyxzipNDF62ifTUePrW9BpOXTItcI" |
| _csrf/https-photo_rate_235276 | "rEI-OgD0ro0-UenUaHkZVbygSODW-FT89mLc7J7wjwE" |
| _csrf/https-photo_rate_244583 | "GhDLfjLFQqPhcJ5xdPKgPKifXPaye9R-aJjSnh4TkuM" |
| _csrf/https-photo_rate_244909 | "naiD8uetsaiA0PnLTkrmobHUgszf5zi05zUobiW38Sw" |
| _csrf/https-photo_rate_258222 | "U0kuGVwdFjBUYnhsCFBQnFGz64ZRqRQ3HpUH1ABHC5c" |
| _csrf/https-photo_rate_273173 | "7EmVQwEGRi_DX-43FeZfJkIrW8chkgn9gsam_4T3Dow" |
| _csrf/https-photo_rate_282789 | "F1w5gc_WcBpvm-cRe4Mfr-ZvdVUhpeB-_r2rqWw1zos" |
| _csrf/https-photo_rate_283977 | "tkyTuxE8BOY7bo1_1V7mAAoNvmAFs1QHMOZMByB6Y-E" |
| _csrf/https-photo_rate_296097 | "tNGiXLrOhnllHHGJGvKPiJpqfJ_A1Tz6ri1XgpGKJ8o" |
| _csrf/https-photo_rate_299509 | "gclR7VFa93-UrjHTUrOYUNP9dKqAS5M7sgzxPZK2MjE" |
| _csrf/https-photo_rate_317684 | "J58hp7SYkRFmFG9B4Y4tFe8KJSxRxplUzB892a0yDyM" |
| _csrf/https-photo_rate_321547 | "XLeQFFB9biUsydiEb985glwPa4U0syDtoHRb8PATryU" |
| _csrf/https-photo_rate_32711 | "fgaeGAaykXZ5T0aaS9bOb-fUsvCtzS67QqwirsQ5bJs" |
| _csrf/https-photo_rate_330115 | "slqf5wIuHGGfHSNnzsUva-hvUxdxFZ3DGixJ5sDviH4" |
| _csrf/https-photo_rate_332157 | "j8swhbRPAmmcWT4tsoKZ4wGTxxekG5U7cmEnK9o9Cs8" |
| _csrf/https-photo_rate_334974 | "xzpvNqXGevuL8UOlbVHbbYFJ4ZXajJ2IDX1Uqe_ruUc" |
| _csrf/https-photo_rate_340550 | "0teLfIQua9dvHt7APD7TT3NW-qexjVmO3zFLS6G09ps" |
| _csrf/https-photo_rate_342985 | "yGqJdpZ7SwskKCO9WsdBJ_XU6lYTbvPGe_oV3sVBZV4" |
| _csrf/https-photo_rate_344765 | "YYCJsWh72WYnkVpJlLL_ijyLL03-YYTFN2igKlRmZQ8" |
| _csrf/https-photo_rate_368047 | "dqRUEpJYVtX73JNXpA7uKIqH9mWn96pbLiChp93pDA8" |
| _csrf/https-photo_rate_400762 | "6OAaDZcWR14Ut_8pXMxeZA-vM2OwUuIM7oFgqJCE9dU" |
| _csrf/https-photo_rate_420530 | "1SbN6JXDtZQcqaWQpenn6NYZUtUBfmbH1yvxiXAmRYM" |
| _csrf/https-photo_rate_423636 | "V6KaCyENaMFa43Zk7Owx2BlW05WP-gYYyhEXH4GiH1Q" |
| _csrf/https-photo_rate_424691 | "I4rd7MJL95oJQOwtQ6B0or1d8Ib69bx56uwHUO_fgh8" |
| _csrf/https-photo_rate_430169 | "xU2hKFQhe0SZk-pSw5J8Ujt4DbKc4BcVIineMVBKZ8s" |
| _csrf/https-photo_rate_449868 | "TDKIMdeBKVJfAmx-PcCvLsAkZGZRDo5zsGnS0rsT7TE" |
| _csrf/https-photo_rate_461301 | "dsfu9rajAa41qgYYy80FvlxXwmQI6NI2sjC515-4gRU" |
| _csrf/https-photo_rate_476318 | "_g_pGIoFQBvq_Ji4Azno9uIe_TEwjsvTr9o-nfGXglQ" |
| _csrf/https-photo_rate_68806 | "ShEVz3ojCnPkwl34LE7FrTvbpIAaJPUlZROPwK64FSI" |
| _csrf/https-photo_rate_72903 | "kyIq6atq8-0eL_TBzRBLsyVRRXHw8_mQPs5F7Q15c_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_78913 | "p5sgRNOcFuJgrx2gec-5KLpjkKeB-gNW-H_JUbtDzcQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=467f29; PHPSESSID=3486286d08ef18aa3fb3352a20aaf396" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "11362" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778497683 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778497683.3517 |
| REQUEST_URI | "/autor/3203" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |