ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "115244" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "216118" |
| id | "115244" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3d4b2a; PHPSESSID=a5d5222aa5ff7b5cafea00bd7fb0b310" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:46:28 GMT" |
| location | "/autor/115244/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "01fbdf" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a5d5222aa5ff7b5cafea00bd7fb0b310" |
| main_deauth_profile_token | "3d4b2a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:46:14 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:46:28 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107873 | "H5ZTQBxO2Jsink3u0zeJq8n8d615QMi35gnFj6efftc" |
| _csrf/https-photo_rate_108821 | "SLRSaWfxpsdHzK3pIre1mf4p1lAk135Loq10mvu_wt8" |
| _csrf/https-photo_rate_116908 | "FDqT-4Pqz4qRKk03IQTTNEX73YG3SOtc8Oeeqv2fh6o" |
| _csrf/https-photo_rate_116909 | "1eh5WrK9aJm08vO9S0aPIGc22rGOeigDRibgerCIsDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_117773 | "GhjYbX6A8bBnrJCTAWvNFPFvU8XEptZWkwdN7LcIeZo" |
| _csrf/https-photo_rate_127873 | "ORyf6rfR4kj-0vsoT3p8z3oAz3kQwB3JN7gbP1v15D8" |
| _csrf/https-photo_rate_140900 | "8gugmMo8mZQctaB3hupGu1Sf4LVNEIlDCvzSSbRFpy8" |
| _csrf/https-photo_rate_152978 | "Km5zjzzrDd_x9874KX-lTkXa7C89plJNl0_uCWcbr6g" |
| _csrf/https-photo_rate_158837 | "Z41DNMUN37mXaEX2Icped-pCGeHtEzj9w-YsduMD_-U" |
| _csrf/https-photo_rate_179421 | "ZhPJKv4JPAnsJKdJw9FDDBJQGwMw10rPQyHThCZKxH0" |
| _csrf/https-photo_rate_209413 | "w7GFlW-aPdq02URbUV8vQ-jZqfEKUSssjgZVTNSPe_U" |
| _csrf/https-photo_rate_212777 | "pvSC79dq1BFHMnDLSTRFC9GjE7je2KLTdeKDiKVJ_RU" |
| _csrf/https-photo_rate_214539 | "jqvHAGR5RTBY5PbsPNwIYccI9FCwJyoXuJhFS1L0mDE" |
| _csrf/https-photo_rate_253973 | "-3BkVqenOarTC59XwkapQIegLoYyQMyUw1xC9oUj8SY" |
| _csrf/https-photo_rate_261080 | "y8OuK24qm_3ra4ILa4WXOYLSaPn70wdd85JJHFKFbOY" |
| _csrf/https-photo_rate_261651 | "wweqvAznMzgIVLJ-wVOiWD9bfSvP4n9ycuDW9gi2Uf0" |
| _csrf/https-photo_rate_262031 | "9jWrUo1Pjx7kujI8NWwZt_VuOYrO75Xr_-zP450USb0" |
| _csrf/https-photo_rate_265781 | "tHghDOL75__TUwmlkHLa4hJNZSvUzBcshcFzPaZR4c4" |
| _csrf/https-photo_rate_266661 | "daoYJP0uA2k7o0oMlQPOXZTnDg8uMfOsAuSegZyptgw" |
| _csrf/https-photo_rate_313911 | "-UuN3cFJHeAykqrf3D7N-51RlVfamC2M7GJvfN2kkgc" |
| _csrf/https-photo_rate_342073 | "upK6mYtbOVSDqxUbN8E6HHAQbhTNmWTzw12GACQaO7I" |
| _csrf/https-photo_rate_350917 | "vu4cDF6tj7P110kwNxQrJosdQ1dfOTFr_0v44m2J3ik" |
| _csrf/https-photo_rate_35279 | "VU_Zz-LKZc-3CBZOlmoNFKbBS1FDOyswPsgtTQvV9CI" |
| _csrf/https-photo_rate_380994 | "rTCvQpfsmIXCr_Fh4Atu-5PBHXJ9iNNq3uOBTwEQ5jQ" |
| _csrf/https-photo_rate_399978 | "2TqpW68Yl7qEuZBhkNkWGqziAf8qiNpV1G9KTA4uBNA" |
| _csrf/https-photo_rate_410361 | "QxdbLmlQa7tKasobFAWGy9U3vC8SlguBxxbkPC8ZS4E" |
| _csrf/https-photo_rate_410638 | "brSfStxsXZLomaB1gvPOxegR-obijHYQWs0myCEaTfE" |
| _csrf/https-photo_rate_418836 | "7EeAmDTPeIgYm6NVzw2jXTVS6nmSY7OaK3uQ_cowP5E" |
| _csrf/https-photo_rate_434694 | "G22tpyku7xRrKNrNjPzqbnSFEj1KnyDZyjg20z6BnrE" |
| _csrf/https-photo_rate_46279 | "GYtuwRQUeBheWCvY4S_3XIC7L-SID4exwSmWF7WW8Ss" |
| _csrf/https-photo_rate_6039 | "GPmNUefMPYoiDDBc6qhTEqgp2GlmuvnX36Hrl5rpVGs" |
| _csrf/https-photo_rate_80621 | "cl_Drpo5WlTwL2mHvRgW5tBdDfMJkrvGmJ1geMSusoU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3d4b2a; PHPSESSID=a5d5222aa5ff7b5cafea00bd7fb0b310" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "60165" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778535988 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778535988.5844 |
| REQUEST_URI | "/autor/115244" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |