ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "114580" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3f58b3" |
| id | "114580" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=8062d7; PHPSESSID=886b4cd0dd547638f0bdf367f9ce6a65" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:49:54 GMT" |
| location | "/autor/114580/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "020efa" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "886b4cd0dd547638f0bdf367f9ce6a65" |
| main_deauth_profile_token | "8062d7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:49:45 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:49:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111943 | "fCdREFVPVqNel0mbxTT-_L-Jsj5ZEWPkH0BbACKn10Y" |
| _csrf/https-photo_rate_113982 | "QoTOXHJ5u6_LU2U1hD7dSgK7fK0XHof89QpjNXZyP00" |
| _csrf/https-photo_rate_121226 | "-_HbcMSlq6h-X_A4D-KqRKXjwaeFidjrnvurJD0LKpE" |
| _csrf/https-photo_rate_124051 | "A2vSOjFNIloNkSVh9ckjXu-TEdDxjZlW7ZK3RoUrfd8" |
| _csrf/https-photo_rate_124438 | "hea9j16wHs7z-ZKp7kIblsqqR0mQ6IbyuBtddM6yOTk" |
| _csrf/https-photo_rate_137921 | "LPDNe08ffnSJJ-MJPrxm7d3loLi3QS_6t1aTQg8rsbI" |
| _csrf/https-photo_rate_151969 | "4eFVMfcIRJWq-0rabYL6gPg8JtkBA-SD72GXpLcRAfI" |
| _csrf/https-photo_rate_15963 | "6EDexGeWBxGXStyxOcE2sc6KoNG6MfKnMkbgBd0vJlU" |
| _csrf/https-photo_rate_184038 | "u6CTa8aHPFcM_jhJkYoLDNnc_6M32FzTnZ4qO19nxgo" |
| _csrf/https-photo_rate_202221 | "I7JtdO7dqN5oroAufNrkTatEhk9uKVtHGD2gosWallM" |
| _csrf/https-photo_rate_226346 | "GpDjoG7Pp7901WvzBSvRsdryJREPWxid9rCQRXd8pUY" |
| _csrf/https-photo_rate_231488 | "B5c_qOMHRTuwrJdUYNIi8CttQfifWLVPQD_S_G0g1vA" |
| _csrf/https-photo_rate_231543 | "ahxR5AkeSp4SWwQorqNrfd2sTIkk8oU91729PzYFRsE" |
| _csrf/https-photo_rate_232451 | "HD7-kwg-jo5kbPqmqBt7a1is66fJbo6BMDkyYSUOvug" |
| _csrf/https-photo_rate_243851 | "SXAkJUieFF_Pv20NrdI5ktD2U8RjaKSwY5m85hraK_o" |
| _csrf/https-photo_rate_251686 | "CnfmKpu40fauUP27gHwGkANiv4ZD3QmSfoTzxLSx_6U" |
| _csrf/https-photo_rate_255610 | "5HrmqPP-94FVVKL-uN1xHofgz5aNGqnHOHUZBBIR_GE" |
| _csrf/https-photo_rate_261826 | "QmalZUydFgtSc87Zv6EIh5kx35KmTdxE9-RN5oUjck4" |
| _csrf/https-photo_rate_275234 | "7_zFHwUT5KpphJKM8mYX4leXWMF9KXytwzxCSmGhiRw" |
| _csrf/https-photo_rate_278038 | "CyAFY_QC6UJV2xDlAYfdImO6ayUF-JYs0ZdET9ViO78" |
| _csrf/https-photo_rate_278738 | "LZshLZCkc8xeykRsGqp01QwOOcCsld1RCFerbGrxgCU" |
| _csrf/https-photo_rate_296425 | "rDCgEmQz9mGRS-ZVF3eIHRXnZ8RNwfGeCva1L36BxwU" |
| _csrf/https-photo_rate_311365 | "oMivZRFGi-904pmtMlHOdncY_XLQpu6t3gPVpwoXZ5o" |
| _csrf/https-photo_rate_317336 | "94NxXjwYqhNSaVYlX-SlW0WWVEEb4-2YniCueSmerPE" |
| _csrf/https-photo_rate_319275 | "uzQWKEb7rkT3HVVAr8-e7XtEozsDIkye_0oqeltFkck" |
| _csrf/https-photo_rate_331421 | "XoK2XTU4qDow10Wh4XjYpq71P1RPTwb4PjcmZ_fplTw" |
| _csrf/https-photo_rate_332527 | "WDPIrzwGOj7uqFUY0amHVzt8iuOxOtnnc8p4MS_cdyw" |
| _csrf/https-photo_rate_349572 | "8QGJOhNytHhoFAwGsaYRzYSWvqdIREELA6R61zvTFoY" |
| _csrf/https-photo_rate_351821 | "qa20mYdJUYKagzOT1qt3Q_WciIO1X8iYANWpvqbP2Yo" |
| _csrf/https-photo_rate_366821 | "PZC0sH1h8cnqHwpjG-FDFbVCDM0iSywjeOtvh4l-HK8" |
| _csrf/https-photo_rate_375773 | "DSyuHIdKNLTn3eHq-lUFgiWuTW24xogDYXhxOqy7TH8" |
| _csrf/https-photo_rate_381654 | "2JgkygWYrFk_Z3M9aK2stovfLknG1JHk02O3NsQs-sw" |
| _csrf/https-photo_rate_385981 | "9TKxbSFgLJtcyx7BH1iPqB8dK5tE9FdOAfJmrwQo20I" |
| _csrf/https-photo_rate_40939 | "wHDreIp2khDp3ZcQ_ac48UWzxo85o0vECeuecBcwPcI" |
| _csrf/https-photo_rate_418638 | "CjiK4UEEE9wdzKBkSG8_492zVEG9jkHXq7Lld0midmg" |
| _csrf/https-photo_rate_418721 | "f-C1ru2yGYVNcpihy-DHeODQuggXEdrJcWST-ct901M" |
| _csrf/https-photo_rate_422578 | "D_D5kNtqyVlce0Xwws2_R-6Q3Vu3RCobeqeRJlqtyY0" |
| _csrf/https-photo_rate_431755 | "ElvrqHE3iRokYoF6o1Ui_4C3lNpVLd4VH34qQS2bKo0" |
| _csrf/https-photo_rate_432311 | "BfOUJfgAI_87baVzXWTSGX_GVxGtVIa0CPNItKUZRKU" |
| _csrf/https-photo_rate_434519 | "0Q_8lxf6gmRARFlSNSeITOSeiI5KqrVeFyPB_ljE8fg" |
| _csrf/https-photo_rate_437037 | "BS0ULVL5aT08BSY9DKiy-hx9KDVuJvrIevd9xbGSJc8" |
| _csrf/https-photo_rate_437321 | "_0Vb31HW5RVjM94SBr65mMnIvGzLRPmdg4tbVOLXaH8" |
| _csrf/https-photo_rate_437399 | "pYs-F-TQqcl2jpKcG2Fp3YWsav6_-pT4XA4e07fWJBs" |
| _csrf/https-photo_rate_440021 | "PIAd8MBwZud0kFhkCF6P5EZiIhNCvB3J2zJKtnQqtDc" |
| _csrf/https-photo_rate_443873 | "EL_Sdk-Bjv0DPpWoLONA-Dz06Kg3kJ50VWwi1H3B0Vs" |
| _csrf/https-photo_rate_457336 | "lYsPBbBAElvXof72GU3gOumnZa4ahULjHvS9IY4B6wc" |
| _csrf/https-photo_rate_457879 | "lpCisbTlJ-WuThq4DB-bSxLr3njWCdb8BYhlyYg7MYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_470021 | "f6JOE292r6s9Bfr_HRqPc4Etz3qrabVNQD7TkcTbMPk" |
| _csrf/https-photo_rate_51854 | "_Jz6t-ncPJlvzdelHTKp_JLWJ9gZS6o5j23PFTt5eNY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=8062d7; PHPSESSID=886b4cd0dd547638f0bdf367f9ce6a65" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "42135" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778543394 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778543394.0169 |
| REQUEST_URI | "/autor/114580" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |