ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4377" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "c39814" |
| id | "4377" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6c14ac1d176e7ba891f013d1333683ef; main_deauth_profile_token=f9346f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 12:11:25 GMT" |
| location | "/autor/4377/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "02c60d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6c14ac1d176e7ba891f013d1333683ef" |
| main_deauth_profile_token | "f9346f" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 14:11:18 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 14:11:25 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103971 | "v05JaUS9V5uySx7SsTKsDSi_Q5kylVnbRihXRfZv0iE" |
| _csrf/https-photo_rate_121033 | "fd8avT7e3JhdSI484VuwP5zgFxB-n1RoGiUyes4sLVs" |
| _csrf/https-photo_rate_162988 | "J0m5Hc-p38Ufz3gaKsbbNp4I3wdxwYH8qDaWYgLYfBU" |
| _csrf/https-photo_rate_172524 | "-9KSO_1wUTbWrCtcBYHwtgDNIasUbSbSftOP7WquQXU" |
| _csrf/https-photo_rate_174981 | "cUdGhYrO7C0xgYXcsLrRCP_y1DEfKjQQf8VxOXy2nk4" |
| _csrf/https-photo_rate_186220 | "i3X-W9gziLdsyUPqQxYP0tEWlpiU_bMXc8DB8GdOH_I" |
| _csrf/https-photo_rate_210738 | "5R7TnZf8pM437qi7hb-01cVjKVIUIrufcrYj8j4RJGA" |
| _csrf/https-photo_rate_228638 | "9Wjrx2HQ2H3_dTvQPAOGEYMHajyn_eLBSRNnD4mfc50" |
| _csrf/https-photo_rate_241816 | "5o-23tjN3e3ReUHcBrTB7HXL6916X5Oac9RSqC8PMyw" |
| _csrf/https-photo_rate_258850 | "3fu_AL7Yx8ftdtZw9foAGBGhn3zniTo2IjxnZEX5ejo" |
| _csrf/https-photo_rate_265547 | "FjZN1XaxMbcYBH7Et0N3aAlIqb9kH4lWhw1TV_CzDpo" |
| _csrf/https-photo_rate_267575 | "cMQUD62T1-PhxQX_O9yRYUPYol2QzlVhVs6J3Kk_Z8I" |
| _csrf/https-photo_rate_271357 | "lfXkX9XcBxQyD6BOIQ_skpBChdwZXTMQsTA_N2Jj398" |
| _csrf/https-photo_rate_282509 | "gOquX_LqCerRUnxtHRegenV_n0gXkUhmbLTTt5_w83I" |
| _csrf/https-photo_rate_297606 | "aqg1e-UD3ANhAsprkZpDpoGqFamm_7-jQDxFyBfZHNg" |
| _csrf/https-photo_rate_307900 | "1rHjnk_xotU8LaP70l9fp_dByYdaPRhIE7OEqSu9twU" |
| _csrf/https-photo_rate_310613 | "m6pDUFqEWlIeOnmgP6b2_HVKRzXDDfV1z-u-PeaI44g" |
| _csrf/https-photo_rate_318343 | "Ot8elylkw62wAFe8BIc7FpawcUSZyZAM9wZh3hGKZ5s" |
| _csrf/https-photo_rate_330021 | "9PUBfqtKt_iyxdZcZr2hGEjYfrMekbVywNju9nfa5cQ" |
| _csrf/https-photo_rate_336654 | "f9BYjgydq8TyDFst9JxhwzDSrylXBwWXWNpk8smULYg" |
| _csrf/https-photo_rate_361743 | "hMJtVKAmcnKiqHU5JuqqCQamoWjzilK9eZjhdcLGVH0" |
| _csrf/https-photo_rate_362678 | "_n6VQXCUycXbX-TEYVciUgsgFh5h0GqkiOz0ooKmIyk" |
| _csrf/https-photo_rate_362703 | "I_Tck9AaB9K2bPIbazO8fe2ce_60yZZrZCLK9BzxddM" |
| _csrf/https-photo_rate_363127 | "eTEwLqxG4Ph8WsbpUzxnyhkh-qSaCgL4VioRI_DHaqU" |
| _csrf/https-photo_rate_368921 | "St5u-77F13AmJ6LZ3Zu2STwrW0QMJiRVppzOXpAXJvM" |
| _csrf/https-photo_rate_387584 | "CC503E8S7wjlJtFAwKZfHNMoIjrOaYdVXXxdH4OKkt4" |
| _csrf/https-photo_rate_405466 | "4-8xTZCyQumK74JKnHR-4wDOrxP0yVXbOauXhH-uGKU" |
| _csrf/https-photo_rate_410258 | "UpYxICp_ptSaZoS8wneDBpLlpMQWpun8kuTYo_oqv7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_410566 | "E6mJKm4lA_rnVokm6A5XkeqdvyiR4iOVjtMzqmiLAbc" |
| _csrf/https-photo_rate_417038 | "NaQW4uepnepZulsuHr9CcbUMDFODopvmqJatD3guZv0" |
| _csrf/https-photo_rate_419973 | "62LLr5mcYh9WkOnVGQYehcmZUhuB9aj-6Dw7Y1dI2cY" |
| _csrf/https-photo_rate_426275 | "AfaOSn_LQMVrVNme802ZaRhTt-9YiFJ27GxloOVsedE" |
| _csrf/https-photo_rate_427831 | "392eVi49tZWDj7j6RDR4O1e0mlflAUIMBeU_kMgmcp0" |
| _csrf/https-photo_rate_450540 | "Ja8tlsSbh1_fEiQnjk2rF4FFKcgpWYc76KsggFHToso" |
| _csrf/https-photo_rate_460873 | "W9xk0cZ8QD0rOveQo0PshxUZksu4-7g6tmwVHLH9Sl0" |
| _csrf/https-photo_rate_461654 | "OTPCtl405mNiUmDDLzvAlY0h3VdU-nqR8rB2Ch1QDQY" |
| _csrf/https-photo_rate_469621 | "bXuBacUducK22_U8vgVi8XqsmM83WJJvjdcJ0IvW35M" |
| _csrf/https-photo_rate_471078 | "oO3m81qxDjMGO4Svuw0Te44fQip-kN4WGO74JcvIDRs" |
| _csrf/https-photo_rate_473581 | "8ivFS7twQh06VK93sGLYcxfwQS38tM4uGW4_orjtDwU" |
| _csrf/https-photo_rate_473981 | "isR3Rz-KyAPPO7RA163jxuXj3iJ1PKDSCgJiNm3QlI8" |
| _csrf/https-photo_rate_66125 | "6IvrLAduTkzWYvstnfEaLSna1y4fA0fRqznH-3GFwKs" |
| _csrf/https-photo_rate_90821 | "m7mxQDN5l1pIQt_H-ao6EUx6oVufD3yO8FL5lCFjaWY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6c14ac1d176e7ba891f013d1333683ef; main_deauth_profile_token=f9346f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "13452" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778587885 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778587885.7321 |
| REQUEST_URI | "/autor/4377" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |