ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13240" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "25b183" |
| id | "13240" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=48e810; PHPSESSID=9804eb67a2e33bdf25e5128de92312ea" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:20:21 GMT" |
| location | "/autor/13240/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "0658cd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9804eb67a2e33bdf25e5128de92312ea" |
| main_deauth_profile_token | "48e810" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:20:06 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:20:21 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106621 | "sl8MrGVizXehMJ2WO87mLTpp9gunp8_5iv_JA1oivSY" |
| _csrf/https-photo_rate_112066 | "YvjzOV0JuodvxsQlRuWBt_oTVYQc4P1PoLQ1IU6Ocvk" |
| _csrf/https-photo_rate_115766 | "ejpPs_sxtLExNC2qXgs7BG69dRgAphcdhCj0kkCsET8" |
| _csrf/https-photo_rate_125605 | "Z9ftlTUNNBCtkPmxkiz2moZd5X_924ThyzW8wdM0f14" |
| _csrf/https-photo_rate_142054 | "kchyprF4sl5f-A6PVsAn1FXofATpNVktlSWjpYpD5l0" |
| _csrf/https-photo_rate_142454 | "yqalobi_JyBPXpHoLNFCPtWATqwqrKUE2SIKZ94PPII" |
| _csrf/https-photo_rate_145766 | "SxyNwkLsFK-msaBagaLTCs2Oxez5aTJg0MpUPnJ3PJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_151358 | "g7Pr7-2FoKcrr1lDIxXrhtP75MYq-pFPI78KhjvS0Yc" |
| _csrf/https-photo_rate_152068 | "KE17cfQbYtNQFkavyISek0CksRiBe-iOX4ptYf58CkU" |
| _csrf/https-photo_rate_152370 | "VFnrKOs3Rzyo9EyGTuZc4ne5HaDA7A4ABKblbe4Wpng" |
| _csrf/https-photo_rate_152750 | "-p9pI5YIabgWuS9Kj46SZrw81voywKXpZXAzcuIyiLg" |
| _csrf/https-photo_rate_153215 | "sRCnfg0DOcCWNEmYPJXlFwfxZzWnGiJq3XkzHuxT4DE" |
| _csrf/https-photo_rate_153427 | "Fcx7Xo11hLXmCfxVRhrePPMtB06104kdWzgpt8IdALI" |
| _csrf/https-photo_rate_155094 | "NKvCLxXp_XRFvPCs-bbPJoLVeznj8mAgLh2lzJEh84w" |
| _csrf/https-photo_rate_155818 | "-vAvlJcvf4t6H0iwvq4F-ZtBna7ObmCPwJQ7tut7ETU" |
| _csrf/https-photo_rate_156655 | "VAnD3aogRQ2sh8I7HmRuIVHIYXSOLtM_-o9V9r6OkQI" |
| _csrf/https-photo_rate_158417 | "gNuURlqpWkTvMdEHR2iNpYif96UL2KTJHJoP70dhHsQ" |
| _csrf/https-photo_rate_159324 | "bCAWl3y_0xCDoFArjbZyG-ATNH-9i3n8IXpkiw4b55Y" |
| _csrf/https-photo_rate_191338 | "fMhX2DbYDheHaIXmt3tlczXkoHZRwQ7TmRTFHJntWo4" |
| _csrf/https-photo_rate_195320 | "ky2240IbhhYSZYDKZW3iGd9a8iIelzDOuFpqJn2ezBc" |
| _csrf/https-photo_rate_197034 | "10VNPWOzVDT0lAQk38uPiyb1NHZih5H-UciKeA-mdLc" |
| _csrf/https-photo_rate_204321 | "ZBRo_jwCHWfS-OLaHSWO8yRoP-Z-ChjQD_1qu2r69fg" |
| _csrf/https-photo_rate_222119 | "wWQKc6KGejW8P8aaudbMTtWu3tbq5Fr-86Oxg-Cl8bU" |
| _csrf/https-photo_rate_238300 | "lUsRpq5N9j6XGFs_QU2SkB0sCLpdmgfmSrTpyV1hrD0" |
| _csrf/https-photo_rate_240538 | "hOi1Fa0heDuKsTHT-IIdcPbz4LOTAcVLwj7Wbr0QIr4" |
| _csrf/https-photo_rate_250664 | "uosSp-q8nEHWw5R13hf7GAOeMPW05Ynn3qgrYqRVNwM" |
| _csrf/https-photo_rate_251638 | "QXp6CRGcJhX2kRVS5hYEZI5Wijf-NU_GV4GZLDDW2MM" |
| _csrf/https-photo_rate_252338 | "ZEfyINe1gT1q7X4uzPvmdqA2PYwSlaQ01z_B7amGoG8" |
| _csrf/https-photo_rate_261466 | "7Ds5BC1r2palq7ZsXIuBtsK--cXY8U8rd7LY-jIJC6I" |
| _csrf/https-photo_rate_262309 | "dBERaHkeUbvgKIPD0ZKFx1CM6cWMk9gZFAHwCvwqGw4" |
| _csrf/https-photo_rate_262734 | "anMOjzNF-hvpEjvVoelDD5lopWR9GEQI0VkgGoRaLSs" |
| _csrf/https-photo_rate_270947 | "vel2dXYiWHR_qRsC4JtIgnvaqTyzE3Tu9wukYwTT1T4" |
| _csrf/https-photo_rate_275724 | "02_cvBZssG5mDCt4UJt_VW8GmBn66iqw0QO9MAR3WJk" |
| _csrf/https-photo_rate_356212 | "J8SCuIiV-Paq3sfHj_U8Do7_padhXTysyq1_h41csvQ" |
| _csrf/https-photo_rate_364851 | "bnd2ixQHlJxPRYizD9eS4HRur7Tub5mtbD6DI82vfUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_365438 | "sqkjhmCBWkISY69gwBslpLolA1Co1LymcQMUgUWtwO0" |
| _csrf/https-photo_rate_367926 | "cyR3l1kpTFke7bhx6X0Cg-K9OCLvE7VEYB4k5xAVH3s" |
| _csrf/https-photo_rate_372900 | "kcLglFaV71MTm9WZPF4CGgoS966lyHsNVTdbvN58EIc" |
| _csrf/https-photo_rate_380066 | "vf-5zRWuWYXwuLcah8_cjp-bqF98rhaBEm8pm_Q-AWo" |
| _csrf/https-photo_rate_396073 | "bb4lnsSdXsSTdRfuWB8y715lCoDUeos3iAbPrjz-ycg" |
| _csrf/https-photo_rate_419438 | "epFsQ37FcWfji8frV88xDPS4mWJDKZgS1vJrG3aGbaI" |
| _csrf/https-photo_rate_420005 | "rrDNKTXenRtt9Q8S6Yf1Nzwc6gGdVltUE2EziERQa-s" |
| _csrf/https-photo_rate_431038 | "DXiGzUS7oKDww1NZCmxDpM2bzJcJ4wTc8-94t3cqp-o" |
| _csrf/https-photo_rate_451173 | "rLuXD7c1smt7Ypq51reuO0VNbEeDcdoO-D6VbdPXkqM" |
| _csrf/https-photo_rate_461300 | "1xjUJXhVGbySVRqifW8IZvhmTCVHgvBtzh1lBo8Pk7I" |
| _csrf/https-photo_rate_54418 | "nWYe75FNkMF4t0qR3ESYIBDpigo6KP09NNaM8ZP4aPo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=48e810; PHPSESSID=9804eb67a2e33bdf25e5128de92312ea" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "63909" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541621 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541621.8987 |
| REQUEST_URI | "/autor/13240" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |