ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "186" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6ec11a" |
| id | "186" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0b7246; PHPSESSID=6f945e8182fce53d98e75ab2a921f2fa" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:08:11 GMT" |
| location | "/autor/186/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "08bb0d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6f945e8182fce53d98e75ab2a921f2fa" |
| main_deauth_profile_token | "0b7246" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:07:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:08:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101426 | "pY04bDpfo0Hk5KthaOYcUa8_JizS7ytussNNyBidPsQ" |
| _csrf/https-photo_rate_103457 | "5vo0xG6Wgj1mpxspuK6KI4eLwF4gMTkfCgZxZnAI_8c" |
| _csrf/https-photo_rate_128265 | "a3hUOHulR0SwfWtkR4bD3fBQjogtdL_CdQhOYGQbm3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_132852 | "ieBv_qRVotJv176_pWE9WQnbTZCdZ2hmPoBzw7AJ1_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_150869 | "Ur50ZnaDMkvULw1ffrj_iPX1IWZf_QFvi-OQ_ISrY6E" |
| _csrf/https-photo_rate_156374 | "UU3xWABLgHnb68hDtoy9MKU8rPDnzPpoCPq7tqt6yuU" |
| _csrf/https-photo_rate_169346 | "RqQPbsXCHwxLF0s_woDzSPIJcA5cJBjwViH0YGhxlT4" |
| _csrf/https-photo_rate_184997 | "l6-ZPT1qoQpPIzEK9HQjaj5m9J73fpm9xkrsQyblPFs" |
| _csrf/https-photo_rate_192257 | "auuBO_Utdpd6z9tTSQ7-H99aNDjeLIrTP0GQM9yI97E" |
| _csrf/https-photo_rate_196072 | "WYEf0g6o7QzB1f1qHp6PqVs1-wlY5rtRRPL65dIXx7E" |
| _csrf/https-photo_rate_214982 | "59Coid3m9BZzGALU8wQZMATB9Wd52P2kYV182gEuhow" |
| _csrf/https-photo_rate_216820 | "KL1aoCIHYVza9xxnj406VzwuVCcdkayDA4UFZd3WAVA" |
| _csrf/https-photo_rate_218559 | "U_HF18F7hT0ZYiUphW1m-47MfRgqOJDbb-evZ80Vxd8" |
| _csrf/https-photo_rate_224776 | "o-LGc88uCxSIvwf3KfIyv9bmbPFkyW57sPFpDHuOWQM" |
| _csrf/https-photo_rate_226479 | "ASYmHcFuIFG7ai933TZPcC1xQYdZX6fl3mSRIiT0bKE" |
| _csrf/https-photo_rate_228743 | "fTjLhXQzNim7pgtTRsokXpngVI74Yy_VaDneEp9L9Cc" |
| _csrf/https-photo_rate_256269 | "64bRT04BpW46ShBshKIYx70eF3Udr-KBx4VZIlHLEkE" |
| _csrf/https-photo_rate_274491 | "qLXpQb4wu17slFK-Wx3O7tkTFahXR42vc5_Fv5goLVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_288391 | "K6h_Bg1C8vPPDApTSyfvPq7F-uNZruPIl469unoj6FM" |
| _csrf/https-photo_rate_299087 | "ud6csPMKumd-heP5gBHJXAsvK5Etk7OyfmcF6xPYPJI" |
| _csrf/https-photo_rate_301216 | "TlSApy5GTXZdmVtLw1n9J_IQ3FG_k0Zx0CRcPAg3rHY" |
| _csrf/https-photo_rate_305668 | "Ua70AS8aQ89tI3kO3L13OP5dgEx5QGj7wJ6kz5RqkVE" |
| _csrf/https-photo_rate_315862 | "m_8mtir7ch0XqkCXpCM2igFMkISaATkEtRB1N2_DWVs" |
| _csrf/https-photo_rate_326744 | "2zwHU3mn37vBkahRrE4nv-Jdqdisd1ALalTXU13S3KE" |
| _csrf/https-photo_rate_353160 | "VHZed3CyMQJyEMJIXMOiYqFONyuTTrBrTc3p2ey5-bk" |
| _csrf/https-photo_rate_356841 | "n-OBbJ555F0xhHtazZGiXYrDGOE8oaLNSJgymj2pqLs" |
| _csrf/https-photo_rate_361933 | "0qijkYzlMHDnlIxH4kLvgDcsdnvrm19-dYr6MM2pah0" |
| _csrf/https-photo_rate_36464 | "NJQ-ei2MsIVEHjwCZhtxY5S4WJ8RVXeJwoaig5YLkRw" |
| _csrf/https-photo_rate_364968 | "ZYGP1YmDA2G_emGdeLleoj_23bcnJCGdaailD7NNbP0" |
| _csrf/https-photo_rate_373689 | "S4hXWzlJn4pfhdsbM4hvwzDAmQLnWpWuHHmoe1ZB3Qo" |
| _csrf/https-photo_rate_377137 | "-EMe72FPDTeMghXW4VHiWKzMXlZ6u8Mz1pZA19x4Kgs" |
| _csrf/https-photo_rate_377535 | "1z-J5n8tkJhO5QaTt8ADTXbf7n22FqKxrnO0awDyZds" |
| _csrf/https-photo_rate_383544 | "fTLBal_HXUgqRZQjqa1RuWtXvmQy7Au4xCqquLP41R0" |
| _csrf/https-photo_rate_414601 | "cqkZkMysawsCpbYpMAAZdaqBvhCY4i3Y0538SFlVVXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_425654 | "NNO0Un-uyFKX4rqse-eYwmrhpbH-uohyPjxnJRuvdE4" |
| _csrf/https-photo_rate_474787 | "jaxWi8FpnSn534ZurwhhkONAppIO0_DRNhZKJhC9Rz0" |
| _csrf/https-photo_rate_48938 | "r1TCx4yRYe1czerg_6KPRAulCPI4QTa8_f_0GLpDOvk" |
| _csrf/https-photo_rate_54371 | "MoJKU_M7hi0PLAK0W_T2uuetH_Xc3ivIcB22DuT5GcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_57353 | "HtNt8I8dqxtz79c3tTPw3SKrVcUhuVmoRxZb_OF5A-c" |
| _csrf/https-photo_rate_94692 | "Hmw2RTBVxn8guaaMfcfaIRXImMzSOdzRfUORVCpwBkM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0b7246; PHPSESSID=6f945e8182fce53d98e75ab2a921f2fa" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "47329" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778454491 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778454491.0876 |
| REQUEST_URI | "/autor/186" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |