ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "117366" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "9230d9" |
| id | "117366" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=4c045cb377e2a9ed9a70fe01c36365b4; main_deauth_profile_token=c5b187" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:52:34 GMT" |
| location | "/autor/117366/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "09e93c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4c045cb377e2a9ed9a70fe01c36365b4" |
| main_deauth_profile_token | "c5b187" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:52:09 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:52:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104365 | "x3gzg1EuE1pan8GYhlxgNogQKTBGXsqBAbJmRZPBUP8" |
| _csrf/https-photo_rate_107219 | "Ow2DXloiSg-6hvyei1kac1jolKLiJaqe6w08esg2Mmc" |
| _csrf/https-photo_rate_114429 | "_FkK3koorgIPvpVqU0M5-SndEIz1RaRKI3CLpF5AlKA" |
| _csrf/https-photo_rate_11843 | "6Y2scnJlee2wy8nH2itTiXwuRuys9KiGdqdKNoxY3KQ" |
| _csrf/https-photo_rate_118914 | "ad5cR-ibjOBgoYLxcc9r1hX7ztFeS-tGhMSQXiFijJ0" |
| _csrf/https-photo_rate_169156 | "An_yp7komf47dd8TXjKBcqUVai-PSoMFGbv_JF0GfKY" |
| _csrf/https-photo_rate_179340 | "6VXEX2chqbbCVIAovKTwgYznEJAtLTmaMi29nElBTkk" |
| _csrf/https-photo_rate_190000 | "H8uw7BSlTqHn5rK48H4zXG2g6-oStqezC4XimVHsqoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_204843 | "qIpSrzxAWZL6kxoFDwGpKiyrlUb9XkqB_F3MAJraibQ" |
| _csrf/https-photo_rate_244126 | "lrztcPTxHwfQHI1KiT2leu6TO_9hzZGllFcBeJhsJWM" |
| _csrf/https-photo_rate_254186 | "CS7sIaMuuY6ayMEzGPI0oC_aiT9jXAJrnqVW1CpRTAw" |
| _csrf/https-photo_rate_274593 | "Ju-oa2uQrWbZ9IYpeuCaLyMIxjeN1QDfWA4uUB4tz8k" |
| _csrf/https-photo_rate_287164 | "IqkuOB-OpScNG-qa5mEfROakm1yFithXp2RAiGf0eio" |
| _csrf/https-photo_rate_314454 | "KvHzn9pDEtuVR7C0LBlBExD-rdtNtu3QJwtIQv7XSp0" |
| _csrf/https-photo_rate_319062 | "qwSW2nd81284TvytAdbZi1_GiaiUkslD4MP5-OaFn3E" |
| _csrf/https-photo_rate_331359 | "aGyqYKi-Gymn8bk10jPLTgZ36os2SzYh-5vYRF0UtOA" |
| _csrf/https-photo_rate_340964 | "b_rl8svnsoVszrJ3FGGXdqgjcChLYAAzWApRZUBJ5mA" |
| _csrf/https-photo_rate_347086 | "YDbrOp0ki5CZi5_zY7yuIuO19kxVXsQ4_Dk0LobzWwc" |
| _csrf/https-photo_rate_363102 | "OQSVbx3AUuxov9Kr2583XsJ__nXEkaeNVGT9t3kSYuk" |
| _csrf/https-photo_rate_374027 | "SmfZfKMVub2b9jhPvrkimp-ct-Y6jTj3WchTXa2Gog4" |
| _csrf/https-photo_rate_38068 | "Lexcb6MKu7Pd3a09oE14ydyQqpv7WwYAkBGtetXlGkA" |
| _csrf/https-photo_rate_385822 | "Df58lmi6-zPpwVI2Y8BljzOUwiW4tATKvm9J2FDKGEw" |
| _csrf/https-photo_rate_387436 | "zce9h_u_iEgn13-vJnf3YQUCtmU96dlv7uzx6oRk9g4" |
| _csrf/https-photo_rate_405922 | "kriGS6dobAcPUnFZ-PIroh_v8Vcv75DKAi-7DP3iSYU" |
| _csrf/https-photo_rate_413710 | "ELGm9ZPUkT3haxEXEMTGC9_pqzcGtUfBXrQZXh7M5Mg" |
| _csrf/https-photo_rate_427718 | "2EOQWb82z06wH4siShKF8SiP7B095HYt5gUhlqt22so" |
| _csrf/https-photo_rate_436947 | "oPjAQPKvKYl8_IHzlFyeIM-gjXdoSCY_e3_uC9EkB6g" |
| _csrf/https-photo_rate_461905 | "diPCcS-s2cPIkpFapJlU1RKlHyImCKdqcHq0ZGzOwLw" |
| _csrf/https-photo_rate_72598 | "GmEk2UYHF7pjEX2t2P77YRKBg9PeQRhRRN4K5ZBOWJE" |
| _csrf/https-photo_rate_72914 | "vtqI2UQGtoOG3hOppYTD_2ZTvvVUvPeycXrY35AsfxM" |
| _csrf/https-photo_rate_77538 | "4hQfqT8JORPoTr3qXCPgKNrzRoEzBGibk-6YpIZ37aw" |
| _csrf/https-photo_rate_96144 | "ppGJEjtWLMMEiuBDckY6lavfqp_axTkZKloRW-BdyyQ" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/226" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=4c045cb377e2a9ed9a70fe01c36365b4; main_deauth_profile_token=c5b187" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "33344" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778507554 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778507554.4621 |
| REQUEST_URI | "/autor/117366" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |