ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "366" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "9343b2" |
| id | "366" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=33b0e9; PHPSESSID=843122e4d697145eb7556f77205b9696" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 07:15:53 GMT" |
| location | "/autor/366/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "0aa52d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "843122e4d697145eb7556f77205b9696" |
| main_deauth_profile_token | "33b0e9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 09:15:14 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 09:15:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105346 | "9XmMo2rMCRY72KmmMXXCRMMQVHkxdAx7pdbyFue0iBI" |
| _csrf/https-photo_rate_11866 | "Ti_ZDOlicMG_KoDIaWwuJKQGUPypOCaVpMtaWW6crr8" |
| _csrf/https-photo_rate_120763 | "-N5pqIaglG-B3e2YiTGrf8qv5q6z_FpeL9qsySW-KZg" |
| _csrf/https-photo_rate_125220 | "5sqkYhcWzZjmhwIZbF3i8ZAcce_wy4Z79yRtcZCUhPE" |
| _csrf/https-photo_rate_133384 | "qFuXNxsKx6N2ftbYZ4GUtUMH8E7keM0qlMobBHI1PE8" |
| _csrf/https-photo_rate_134828 | "vKI8Y35Mi5NQ8NXhifSLC95UbnD_uf69qoPKNIx54bo" |
| _csrf/https-photo_rate_174812 | "C1s4YeDoqxXXO7Bl8LV8S0-YDGDl4qg7IMowdExvOLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_193044 | "h3H3xBml4ed4x0Tb5zLe0VBTd-RGHknzTpmYfcGyuMo" |
| _csrf/https-photo_rate_203907 | "e3xllCF7nXDiMbHfO0pcxiQD9p1RitVQzJxGfNZOVO0" |
| _csrf/https-photo_rate_207968 | "foVLNhZI_tkyEc6qznhqZmmKavVsFgDRwCuY5POK2GM" |
| _csrf/https-photo_rate_211272 | "jEx0ppASfAVm1yYbkGEfYmfIz2-CmL_gUMh4D5P0GoM" |
| _csrf/https-photo_rate_215562 | "dNucYuh7RFV84K8vVPekdI7IaZxaPF_8m-dnVgIxaio" |
| _csrf/https-photo_rate_222784 | "dqzDViL5B-Iw841vdpCOcKncRKjRHNNK1vLboi9L2W0" |
| _csrf/https-photo_rate_223228 | "dWAJpznE82tno3EJhMeDqRvm8ZwmLmE5y7-iokATCNY" |
| _csrf/https-photo_rate_226862 | "IlESRgHL6-5jAxtgRXKce4U3Slx7FDMWuKZyOZB1Q9s" |
| _csrf/https-photo_rate_227559 | "nuuF35-Rig6dvTxY-8Y-fGEZebJOWlwHOYjIGzeWciE" |
| _csrf/https-photo_rate_228146 | "99-cL-s9IZycKWl9MftgiNC4ml0Ex-1zP5mMIwlviPo" |
| _csrf/https-photo_rate_228452 | "XR5UAqxGADpp4KyLQwJmNMxk6nonWSJAYX5VqPRT6r4" |
| _csrf/https-photo_rate_233022 | "jzaYDDwIGwT2_3aGtB7Cte29B75MXc3HeFsiP2ZXdEo" |
| _csrf/https-photo_rate_238267 | "4Rgyrs-xAQSJ4lmJzctzWEtCukMAb_-KAJIBg9-eqso" |
| _csrf/https-photo_rate_246865 | "Pbjo2fMwagR0VkbqZEYl4oGlgKA5Y-M-NGo2ZsThMok" |
| _csrf/https-photo_rate_249144 | "yxyxKT_0HMpUvjAf0ifUIz__JUO-JRdpnq50QHBLD7A" |
| _csrf/https-photo_rate_259770 | "a06wbD67Owi9yMqfwRktxEVmDsaCq6Z41Z1OWakbe40" |
| _csrf/https-photo_rate_272264 | "bSmyI70OIhEyAGkcQiS6ov84RDAyDTtqjwwY2pgij84" |
| _csrf/https-photo_rate_288416 | "tieRDI72Kgzy6Qnp_T9nt6OZbu5Vk5RV5IPvrEWv1T8" |
| _csrf/https-photo_rate_291647 | "jqJelZePNmerTrPnxC4cYJ_nubRantayd7h6SSNB1UM" |
| _csrf/https-photo_rate_291648 | "KLRWAtYm3pq_Vc6A6YQV7i5Axzdn_yyqe-07i1ypCGg" |
| _csrf/https-photo_rate_294562 | "qQ1L0Je2nvXOuwsVdPV7pq3UBX_ogaKFnKiOVPrk9KQ" |
| _csrf/https-photo_rate_296848 | "qWRfjmhPld9oHKQtLs1ql8SRMkSLPjBb-a32LogB6a0" |
| _csrf/https-photo_rate_302322 | "mR4a6TxR_kp73fY-RU-mF8oMPx3X9O4FDwcyt5Roc28" |
| _csrf/https-photo_rate_304836 | "iyKvXUlcswHdzNsvvOvI77xNrvO4U0sIoygTCxNw_l4" |
| _csrf/https-photo_rate_309156 | "Blif3qOxH_vqHNOBLdLb6vb5tr0Y0_lg9mHUV9izb5I" |
| _csrf/https-photo_rate_318487 | "QhTIsoVvKJ9mUlKMgyJIOwyBdaY5Pcrs0YGYY6UXQZY" |
| _csrf/https-photo_rate_325911 | "_-Oun4-XWYwzsTqROJurtSwymrmYQjhopUOcKa0zFtM" |
| _csrf/https-photo_rate_331286 | "6p9ZNAJNmR4ccde7m0ho0ykPr7apd30KFcNUaz5hlYE" |
| _csrf/https-photo_rate_332905 | "Brx_rl4Tc7gca-aFQU2jtjbKtl4Iu0lg5Q6egRwf_DY" |
| _csrf/https-photo_rate_347532 | "6PwKTxao9fW-eO3xvrKL3rlH2DOpc4knNYpN_ec2EOc" |
| _csrf/https-photo_rate_356365 | "I9q7lsqmY6Z_H-RBuQqya2J34K6CmAppjnN6xFNq4vQ" |
| _csrf/https-photo_rate_360110 | "fKlwo6ZnzZsgzBeDEa9y8gM3BZf8jh7nVBx9hzmTdQE" |
| _csrf/https-photo_rate_363145 | "vcKgUOjoNFt5hyJEhA2f3gkUySdb4O9AivnHaTOtNo0" |
| _csrf/https-photo_rate_366241 | "v8jAUWw3b6jHfvO-EbLa540y2UlqPb2ym7VG4aNaYFI" |
| _csrf/https-photo_rate_366394 | "uMo2md7F4OFAepTtwh2TksaCfsdF7AdpaTjJTJbZb1I" |
| _csrf/https-photo_rate_376699 | "OVHik0s0zL9Q1wMGuPOQcBjrj0g30VxIiRBAEnbBTug" |
| _csrf/https-photo_rate_380143 | "xA0PUF8U48Cos1yMX09UV4qv2efTz4sHUpqX10CqV8s" |
| _csrf/https-photo_rate_387117 | "EgK-cP7y5Gqtnmq4zBDsnger_TAes1DXEa-LFI5OvJI" |
| _csrf/https-photo_rate_391381 | "LWNnohD0KXAPfHV0EaXZC_cR_YZrWvociFvZtR8LWco" |
| _csrf/https-photo_rate_394156 | "rTlzv_qq78NkwK-74DYQmlA6Y-cPiqsQ8UvcGyJx64M" |
| _csrf/https-photo_rate_402050 | "SQq0q6ApYM2NiT_Bch41VHj7tv3ZxEbq5QRXPPzMCIw" |
| _csrf/https-photo_rate_411801 | "XytlmBlAAhBxSyXDGLv62fml49UJIOPStxsp98UANM0" |
| _csrf/https-photo_rate_418970 | "t0jkwZUUbkfoLdnQ1oTXwOwMHhbZlDZvzXQk9aofMfY" |
| _csrf/https-photo_rate_440917 | "WodNko23ufrpcCkS7BGQFAI5YcGpS-YqCqSb2EudGkU" |
| _csrf/https-photo_rate_444666 | "TGx3kTL1aadqCl-T_pEmb7mHGwweOj3SOnwDf1DdtIU" |
| _csrf/https-photo_rate_455211 | "WAnPtJ0fP69uii5pJQm9edoR3zhoiIEXoo2ltA6CPMc" |
| _csrf/https-photo_rate_473567 | "u9-YrEoOGSCJzdWQdXyk9CkuVtF7M3drZbs30OyL1qk" |
| _csrf/https-photo_rate_477048 | "jBYw9KWF0wdW03XHhbMYahF178-tP7Lop81EY-9ZmpI" |
| _csrf/https-photo_rate_477510 | "JvvGMZVecSgs7hOLchg2W5JXlzJxd9mKLpz1d7287cQ" |
| _csrf/https-photo_rate_477556 | "zxKRdYDSJhVB46AVTIcf_cSqg7H82M2rPLn8rzQJSUs" |
| _csrf/https-photo_rate_61057 | "az1NM-iWq4OL6b7lB--foylmmFHi5QfQqxKYfVJwVAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_81713 | "U6k2sA79NfUejm9f7ne9saPj_o-DW-ISKNUMhBD2T7w" |
| _csrf/https-photo_rate_92375 | "JKjcimPORVeNoQZg0PoCRTdx0NoVATsPdYYxzzWWbXI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=33b0e9; PHPSESSID=843122e4d697145eb7556f77205b9696" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "38755" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778483753 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778483753.572 |
| REQUEST_URI | "/autor/366" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |