ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9022" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "03340b" |
| id | "9022" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=424edb9c7b82ce07dc2c7915a59d2dd8; main_deauth_profile_token=f685e4" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:48:24 GMT" |
| location | "/autor/9022/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "0e49f1" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "424edb9c7b82ce07dc2c7915a59d2dd8" |
| main_deauth_profile_token | "f685e4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:48:18 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:48:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102825 | "fsqGlSlKzIdwu11MAhJXx1-q7lhxDQktJosmJjW9e_o" |
| _csrf/https-photo_rate_109517 | "ExOpqABOO1p-F4MjP1RkxtkgVqIUUlw-hPj-oydCOR0" |
| _csrf/https-photo_rate_113899 | "1bzLk374MVfdfvAVSUYsoKnCPUcQN60JoQPwD1MyHlM" |
| _csrf/https-photo_rate_115528 | "kdD9sZ9yxccvCiEvfcgNPshh9qNJ9H1UfXNuuevRkck" |
| _csrf/https-photo_rate_119837 | "GcE9RNWN05sTj4VGTePs_why71sSssDUynElnA3vKBw" |
| _csrf/https-photo_rate_125780 | "36OB78RIIvHpOn3GdzMwAx3_WSlLwYRs2WResDRjiW0" |
| _csrf/https-photo_rate_128315 | "y6u_a99Fi3i7HBqc2WoyDgdQc5i9fd3MyaMuCpGyNHo" |
| _csrf/https-photo_rate_130058 | "aLHzTiqly0vEyE0chJIA6gi81mmLjQ8-I-0t32AuQe8" |
| _csrf/https-photo_rate_137036 | "tgh4p7TnP2_5k_EfPzyGQiKP--kOzcwWI-tcUfk6ayU" |
| _csrf/https-photo_rate_137712 | "6Ye9hdLItVfItDLU36sYwk9zu92RxcyWIV4qXvKXpPo" |
| _csrf/https-photo_rate_164919 | "sK2s0QQR959O8prZYr2ZKb-rNQaHKA3Ob0vPifHpnh0" |
| _csrf/https-photo_rate_168521 | "PCLikYVKqpZlH756OtwTxx0G1oy43tGMGq0Juh6X_tc" |
| _csrf/https-photo_rate_174770 | "Up_HXvoFOJFVtmPzD_0XHe5I7g1KWpC5_yEXMdxP3dM" |
| _csrf/https-photo_rate_175849 | "cOeen20JuiYiUnrkbAKpWdZf5AwU1o-METDb5hVVNjE" |
| _csrf/https-photo_rate_179895 | "LzZhxq2OCLtq_s_bo1wLXNczrHraw5v8D2s2Ee9D_CA" |
| _csrf/https-photo_rate_17994 | "qoPkSLff4B16fRtRMhRmSXZWvJoDLD91XW--kgeaM5w" |
| _csrf/https-photo_rate_181228 | "NMt0tLs8XHROq26ib4a6A5Pa10Y3UafEshplxuL-QIU" |
| _csrf/https-photo_rate_183362 | "8Q4mD-V1vmP_vdYMTGTB_O8Sz-kH3EGLur27_rwvpJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_185106 | "rmChkKU7vBVexqsUVE7IEiqxcxToL9wl3Aii_yhkGTs" |
| _csrf/https-photo_rate_191350 | "nQ9Vdx7XHk6inKIHCeAbEvQpdtKUWGDx-35b-fYLHIA" |
| _csrf/https-photo_rate_193898 | "MJupJHH6eXJin-57eyjOf1EyzHIwctakXEqJlVdKtmU" |
| _csrf/https-photo_rate_194910 | "hEZQpzdSQcONym06dZs9slcbtsplF0PerXh2RhvFUVI" |
| _csrf/https-photo_rate_203070 | "aKZdDUdIf9IW5XepLwswR7mwXZi236PTaXbuTwPrymE" |
| _csrf/https-photo_rate_204467 | "tbt_REtc79EuGnHk-ojJwUHFJAwi91qv30cVPdSJO1A" |
| _csrf/https-photo_rate_208558 | "EGGGLXWlbzcBy2RveUml1VhmJYXAgEnFbWsG_tbzeGc" |
| _csrf/https-photo_rate_221171 | "VLE2bN8E-5y1EIegQHlD39gNBFYKdxXHIe8XR-n5ShU" |
| _csrf/https-photo_rate_225011 | "RA3izs-PZzBmnMOhVQsi8_JmI7NxPlL6rRYwx9VdctQ" |
| _csrf/https-photo_rate_243320 | "Xq1cnCeiR6M6w_3Xb0V75mWqRElIGVvOs58J6IgP4OQ" |
| _csrf/https-photo_rate_244390 | "JAmHDURMmvy9b0IYQr0KClcU9HQnXyGm1_AFmr-GbOE" |
| _csrf/https-photo_rate_246424 | "knEq4nq7HWYkT8hqEHN9e7MRbXQBuaS_ILE9AAyF1zI" |
| _csrf/https-photo_rate_259034 | "53gxuMyppkLnqGfyF2a4-YRXaSwswbHbaTXwH2-ring" |
| _csrf/https-photo_rate_271652 | "gJtLFJjzPc5kFikouLsoBPAEONBphavrMXMpk5V209g" |
| _csrf/https-photo_rate_297817 | "15Vb6kHXGHTI41meRB8exm03ppHGsmGEwsp3nyrNTrw" |
| _csrf/https-photo_rate_317850 | "cN25_GLtthnU5UT-jJHw_6R3566wcGrAcdauGsG3pGk" |
| _csrf/https-photo_rate_323738 | "eKxA-iMoQ4iA6TeKM275_u9xIlb0aetZdBaCZPpCbQI" |
| _csrf/https-photo_rate_330323 | "pbH3xUgvTF4SHQRh5xf9Vin1Z7rSrVJROusbHXTCX8M" |
| _csrf/https-photo_rate_331714 | "3TpuZh3Gzh6J3kMttiwGe9bMo7136e-3ogM2c7KwH-g" |
| _csrf/https-photo_rate_346823 | "ot25EWieCowCGGe-r7USixk3i7LW9Rzx2FTv1Z_tL2c" |
| _csrf/https-photo_rate_351825 | "67fB_vi4xNgGMSDd7j_Id54PhbTbLMTCWPdTMh4LDNM" |
| _csrf/https-photo_rate_361958 | "4FH0n9_XvI07gb-H3GZtla_dNeOc8hN2R0FY-IQJsCc" |
| _csrf/https-photo_rate_364744 | "GiI7kO5m1L8CwJsqpO8S65ZFzSa2jd2usVom2mkO3tQ" |
| _csrf/https-photo_rate_365027 | "v22W-q62MrPUO8GWZeu__3IgTcdNybzeAStjALI7AK0" |
| _csrf/https-photo_rate_367858 | "Z6hhu-NzMJzRElGEsiGVd07TsnQOct0ujDyMmbf-8rg" |
| _csrf/https-photo_rate_380714 | "GOTY9_27otGkyuYaFP2gXxZhaPbJCJBznhB1cetmzMI" |
| _csrf/https-photo_rate_391838 | "1t8Bcey6cBD4DukXmvFGTzUGa-BhAPV9BlxDHu_NCN4" |
| _csrf/https-photo_rate_391991 | "RNenqv_LyqVsIXH1K8s2_eji9haJP2eOw7_o2ERrGfI" |
| _csrf/https-photo_rate_393127 | "1tBQ6y7KrdqHhUfExtOPuvPWCa5SnArbC-Abn7TxTRI" |
| _csrf/https-photo_rate_398143 | "fk5Q4QxDbYgiT3ImBYOw-7lJEVDJU4MjaOVG9_wqlh4" |
| _csrf/https-photo_rate_399852 | "m6xKu3eFQj4oC4Sk0kccGrRf3L7NLzltCGmHu-eV-r4" |
| _csrf/https-photo_rate_405542 | "M5-ZPANwOacyM9__iFIhJ8l4dLXyZFEw6N4_0irDTLU" |
| _csrf/https-photo_rate_419725 | "xhQ5p1kCyzt3Pg3V_9DE26Vcc7kHT4THtop_7XK4z6k" |
| _csrf/https-photo_rate_425553 | "Fr8L4U4e25g2F4vtHFTMHWL8nxCI1p-428NOR66L8w8" |
| _csrf/https-photo_rate_430603 | "VpJj0asFgai1aqRcLVaMACzxTofg8IaBFxLaYhSMfW0" |
| _csrf/https-photo_rate_477071 | "i_GEOIKvCdzHXoQ5cSqlZr3dJDuROnSfrYSgwdkGYEs" |
| _csrf/https-photo_rate_63823 | "Ky8orTUY7j0JEaDVVl9mQNGyNyw2qp9d7IVNi7E6wzE" |
| _csrf/https-photo_rate_84951 | "vM9aJS6d5I5KmPPuXXveEmn4qBVUuth5Jm6tlVaG7kc" |
| _csrf/https-photo_rate_95527 | "Icf7zTm87Jhe5vL9uCvoZ81EGLunFDtyoooOPEVIV80" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=424edb9c7b82ce07dc2c7915a59d2dd8; main_deauth_profile_token=f685e4" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "29179" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778543304 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778543304.4346 |
| REQUEST_URI | "/autor/9022" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |