ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7876" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d8f975" |
| id | "7876" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=8c840ef3c3e670d0d00496910cf87ff6; main_deauth_profile_token=690915" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 20:54:37 GMT" |
| location | "/autor/7876/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "0fc6ca" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8c840ef3c3e670d0d00496910cf87ff6" |
| main_deauth_profile_token | "690915" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 22:54:30 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 22:54:37 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107139 | "RIYAn8oy9RlpEvHdJnhrzR_vPK0Kqhrp8xFSPtVv20E" |
| _csrf/https-photo_rate_108942 | "vOfpqy1o3kBN4mnCTxGmQASILQ1Nj3BMlmji3AMz-m8" |
| _csrf/https-photo_rate_109831 | "oSlstu8A7FvGAp4mj-YjBf1V4wm1JVlMhHrAXeKzljU" |
| _csrf/https-photo_rate_113066 | "gMiP6ye_rH0-VU7aeB4pLzgff8U92CYDDJcr4aRuJug" |
| _csrf/https-photo_rate_114770 | "HnGn33UJWcc2bamSPoCX5DdVuW38s3eGlxuxUmnratk" |
| _csrf/https-photo_rate_120738 | "O29KqfzXf06vptal-J96c0rZmoi90-oqhIWCYdoRpj0" |
| _csrf/https-photo_rate_120825 | "w8xQGYmWoae1-1fPY_BMdRwQmnkLOC0y9nv56NJwwOE" |
| _csrf/https-photo_rate_131438 | "jMDDidETV5s2PmL-AkbIeyZxtBILw0Y8fe9YfunM8nw" |
| _csrf/https-photo_rate_139559 | "X0okwNk668yu9zTPxvhHQOYmVjAE7vNVfokk7_4xrsI" |
| _csrf/https-photo_rate_151699 | "RwFUSKXYq-00bB2rrrWPpOw5Lt2sieWKFTqwOFo8fVM" |
| _csrf/https-photo_rate_160581 | "vbl5K4HHAKpwoZjK0_Z4hvaFqgFDN5Sxriw8ZwRT-H4" |
| _csrf/https-photo_rate_170584 | "0QRzOG87KU6Uc8eTdRUfC1UBIoSxSIwZuSAbq7ag6ig" |
| _csrf/https-photo_rate_171573 | "jx9scS3z1yOsgjI6pZJqBHOVjKMHmCZgsN6jl1_eBJY" |
| _csrf/https-photo_rate_171866 | "FcJkT_CNt84kvDA55HsTgzHuN_iHRwrqW1tQ3RzBERQ" |
| _csrf/https-photo_rate_182038 | "jzjyytW3GsxSXRboALOoEMXvduOOm4fyACw8BqP35k4" |
| _csrf/https-photo_rate_191410 | "X-EqT5ObfVTkjA1YqRs-JuIbdSXsAucQPwB2Ksrabmk" |
| _csrf/https-photo_rate_199312 | "nJtACdHP_Du5zkDqTxlPUzOVZeHgoNcJ8vPwvkOv1Wk" |
| _csrf/https-photo_rate_209336 | "OfACec5N9H1F4vL_Tu7RlSIOwvFe3PUFJEK1Gb-YiI4" |
| _csrf/https-photo_rate_222615 | "A92sTSbU7PKYYjFZjqO4SJdhmPaTs2eRORgJ2CwbhLA" |
| _csrf/https-photo_rate_225842 | "f1kTmbTs2emHpZaTqg4kcMztJAUSp1PYUQRTV35zfUQ" |
| _csrf/https-photo_rate_225843 | "m7hzTCFKQv8sbbt4I9ik8lMduFmrBzQmBJ4djnP1lbg" |
| _csrf/https-photo_rate_256119 | "-ij4vynIzVnF-P1UAFv4cICkwWpUUDSu2TSCfuhFmMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_261370 | "ViLUeF0jY3D6hvGU7BnKpfWtHlGWBleIbJIE5txCNT0" |
| _csrf/https-photo_rate_261578 | "vMCAl8q0Yrf7TLuRWN1YUo1tSm4ijU8i5rk6L8J0rWw" |
| _csrf/https-photo_rate_261588 | "NzpdkVWBKYbBtqEyJr-yqordVczAh9vxfKTH6sTUoME" |
| _csrf/https-photo_rate_266422 | "iRPRIY1ua2bOnmqou-s8Wh1tLMayVUdt8KngLBAD1ZE" |
| _csrf/https-photo_rate_271568 | "5TeEW3TAhJofzpzexG8pXZDXczoZapf5aaTdi7oNR5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_275594 | "a8GksBiUXL5yA8UaCUrAR_F1wk1QIKI_eFzoro2PE4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_301354 | "YJV67p5NjN4hDfsR2JkqgN6ZNLEoODS7gC7nY8YsoZE" |
| _csrf/https-photo_rate_302657 | "7zWxE57dF_09p8HVA13u4PXCeEGaIc7l2K7l7P7QzIc" |
| _csrf/https-photo_rate_303734 | "9UtzXTgA6PLktfZsRnfzfuIZ39slH9Bzn0JZ-02_6VE" |
| _csrf/https-photo_rate_311850 | "3HZQKcUr2L6dTpWmGmKUNUb3pubqzPd5t1vDmw7NyuM" |
| _csrf/https-photo_rate_318400 | "MFlXppbMVMPO-wfNhlnJuLonHgnEuN1FOehgcxsObBo" |
| _csrf/https-photo_rate_325746 | "BOIujmZBmEOdbky1ynv3uCm9_d50S8bx1L7Do5aUdmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_346251 | "ReOZ3MW3g2hVAQPokupX9W3GhTbIZV6AoYg8g4PdYJA" |
| _csrf/https-photo_rate_353895 | "7ROuUVygkTF__esRzW_w6FySUvsMht4JvkVtR3pOPiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_361410 | "icrM5Z17IRsG79qwDoYTxEr-thrUfGiwIcWmC6IjOhM" |
| _csrf/https-photo_rate_371738 | "I0dsvRNtHLxNS6zDJs2NiU_pQrqLi7ZbdbI2-pG4jlw" |
| _csrf/https-photo_rate_374721 | "fkVVmiXaM2UNPKn61pauiXlz0j30m3O2bPbXHaWUbsY" |
| _csrf/https-photo_rate_376638 | "OjYzjti6zrYNq2oRg9dvRV6Fe5j8Ddtyf-nisK6IvVM" |
| _csrf/https-photo_rate_389436 | "hQnLJDwwZq3ID0uSEYCfknIDSsJI26lR8YdIkr-kBsI" |
| _csrf/https-photo_rate_399125 | "wMLtM9ue6Urb8TOjbr47kT-ZIk4IM_6JLMimT6dz0jk" |
| _csrf/https-photo_rate_402627 | "iyJAFS9T-Gv0O14MaOAwYu8xzl57wwPO8o5tp4LrhKw" |
| _csrf/https-photo_rate_405856 | "dKzc-c9qpZix35OxPejBPnGx6PiGWc5qQhRDc9-LBgU" |
| _csrf/https-photo_rate_407600 | "vNbUh8Hzza36q7vmQ7sYkcodvKvGYh-zqAlKEryksLI" |
| _csrf/https-photo_rate_416954 | "WaBhNIJLd59yqQ11krjhNGpUwAFei1PJWCDzOWUsWQw" |
| _csrf/https-photo_rate_450350 | "9Hj8CLoUIH6ASry4hNjKjjyChjXnC3cfhjr70WTS0SY" |
| _csrf/https-photo_rate_454251 | "FuI89Z6e2kH99AZu4Co7RKAaSdk1YsBX1a5rST_WgIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_454321 | "CgOjB08S6A0Jw4mjvRVgZX-IFy0YIZRN7Rf7mDu4tco" |
| _csrf/https-photo_rate_50234 | "bZ-t4ccerC0mCoq_2-LCY6PpNPLYoI3Eh2GqgDbmmNw" |
| _csrf/https-photo_rate_98854 | "Ij_UvXNkxZuUg1ZpE9gJ45bb1itoMWg_kC0baRNwb2o" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=8c840ef3c3e670d0d00496910cf87ff6; main_deauth_profile_token=690915" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "8028" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778532877 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778532877.8007 |
| REQUEST_URI | "/autor/7876" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |