ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5693" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6fa901" |
| id | "5693" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=1782ddc3219915d7257639ad4ed82f52; main_deauth_profile_token=fccd36" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 03:55:41 GMT" |
| location | "/autor/5693/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "0fcbc2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1782ddc3219915d7257639ad4ed82f52" |
| main_deauth_profile_token | "fccd36" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 05:54:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 05:55:41 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101213 | "dzps6pdNlBAisSKqawHBAFjK4ZbeIpd87gLx56geTHk" |
| _csrf/https-photo_rate_104906 | "k7guOyM4r097S37eliWwhjmESyfqbxsn2l8_GfOA_1M" |
| _csrf/https-photo_rate_106205 | "vkJlnJSIeCs75eKHWA3jRzmEgcxfrtVvaEB0yD8flZw" |
| _csrf/https-photo_rate_108498 | "Ijgq-n77pZnBcr16uwBpngrMOoa_EQ0a0q5P93kWFOg" |
| _csrf/https-photo_rate_115806 | "duM520CXNflOLUxvDkUNaCwOMpX_epBkRCp2CLn5LQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_119277 | "-0gDVGKFsMsa4rQHIdfBKcpD2A6e1_CmjIW6V96DGQ8" |
| _csrf/https-photo_rate_128948 | "FwoJrHJPjQWbkIpV9CR-rpJVq3UM7oEPkkEH5H3JQcs" |
| _csrf/https-photo_rate_128975 | "bp91bQqoSSr6Qxvvh6Naaj3N86B1EnRQtWx8N3uCgBE" |
| _csrf/https-photo_rate_133528 | "RH9PbBNpRQMdOzoCoyEojIb0aGGCxy6_dBSv1JpgP9c" |
| _csrf/https-photo_rate_147985 | "izYnnHm4XdY5XTL552QpTQigjJh6fFQ_OxHFp168H_4" |
| _csrf/https-photo_rate_158189 | "WMd_Mw8WPLrNrePRRDWBM8kWf6rRKYaucBdpSfviVgU" |
| _csrf/https-photo_rate_160540 | "AVUcl8-WiJ1SEQ6TF8xKMu3VdcdCKVXQXBYI1F0GKUY" |
| _csrf/https-photo_rate_164448 | "V9R2qM8ffytk9Ze9-mHUf7LvQTDFVKZdcifotMfk1C4" |
| _csrf/https-photo_rate_173395 | "CJcRvK15L7G5RZKeiWjBNNMQ78EG8u-HHppVHr42C-8" |
| _csrf/https-photo_rate_181345 | "ODrb9Q4wkYWYnP4vxzTVz8YFU4gAjsWUL_ZVma7Rj_I" |
| _csrf/https-photo_rate_184891 | "2wVFeE3lmouGXfq4lOVh5P8ZXQId9ASWl3AjVkX5dYk" |
| _csrf/https-photo_rate_185280 | "6E97-o-qnzjSLcKnP_K4IfmHM6x6V9NkLRd2Hxf187k" |
| _csrf/https-photo_rate_187069 | "MOVFqYWJBE5bY30wPjMTxbyQTAMpWLmMl8CpHAbHXDc" |
| _csrf/https-photo_rate_188635 | "0Ha5-cmThc39i1FEHp1VHrW8r3JVNeTxxWjLvNmTjGo" |
| _csrf/https-photo_rate_203902 | "j5iEA8LYwQI4bJEkomBrOsf-6Ymo0y07wJhrV9v7X6k" |
| _csrf/https-photo_rate_207350 | "5u1VVstwFscgQmgPLzqK9q3gaiN1RJ3-1XomG87c0Q8" |
| _csrf/https-photo_rate_217369 | "76GW_2M8TugNRr2G49Bspj3xTQzUVZwYWkb-O_4n0bk" |
| _csrf/https-photo_rate_218238 | "ZifFCtVYmpvgj0SCJHkjm3QZh_nDtEESeRL5VSRejCc" |
| _csrf/https-photo_rate_227470 | "3Zwm8cOBEDGDe6s8bwUmxzZ8P-99vd1ZTv41VTM3Xm8" |
| _csrf/https-photo_rate_227718 | "6agBxsJJVyRWl9nVcDjwjnH9xj-xf72XsqOAAUiCj9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_229127 | "ZTNHd7pgWIa_8PhMvsTF2w6A4tyVnz-f4ISiHYjHQY0" |
| _csrf/https-photo_rate_232489 | "-qslP9qYllFw4NYifMoukHHmRp8TK3g1gNzMq-umigU" |
| _csrf/https-photo_rate_233280 | "qIq6HMQtHarfQuhFCIYSdU8v3McVo0sWOWtWz3qCpYw" |
| _csrf/https-photo_rate_235085 | "82ksDj7-jm_8bARdfAB7YNc0HIM4T0GPpKexrYUSFTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_235462 | "nDK7Gfx9s6xMjI9sOBdRvnzG5a8jZWVshny0RqsxuvE" |
| _csrf/https-photo_rate_240834 | "BQ4OUcLVTaMG3642mYNlT8ebIdZEZEB59UjdkH8R2Ws" |
| _csrf/https-photo_rate_270796 | "pYWOUdIt-HPQEmPtvm1uVSHwao1RHuAFEjsS-Xq34Jg" |
| _csrf/https-photo_rate_291469 | "wXK0Usm0bhupwMBJkiIacH7GM30svuB0aOb3ypxPqqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_291644 | "dH2HjAeYtnzQ48iu2w82X0z4O4cXHo5N5tAhLypT5Ss" |
| _csrf/https-photo_rate_291646 | "IF5MxWk2_vDEiCtfVI_sraPjjYEHcZg_0CXodlPAeY8" |
| _csrf/https-photo_rate_293529 | "rZIKB4jkcEiloJNRmU1Fj1Z0Ya8xDZoM_aedEvYBGTI" |
| _csrf/https-photo_rate_294561 | "y10uIX16r5ZBZfjno5YfyP5bmDKXtuGTiT0P6qnUE7c" |
| _csrf/https-photo_rate_30066 | "oXfJrHYnPnDtGN3W9M9gf_JynnY-QEVPEnxc1dOBjSU" |
| _csrf/https-photo_rate_305865 | "keoLKcNHuL5vFLNXVlEH0b7_kVKaMs3rtkkc7CNlSqY" |
| _csrf/https-photo_rate_310502 | "2AxT7UukVeJmq3UhJjsPpsAXCaxe4w7jSdXMp0wXyso" |
| _csrf/https-photo_rate_319993 | "sibX-SMLjarMI-AQWhVHH_paf5g1tZ25J1oiO0cEBws" |
| _csrf/https-photo_rate_324613 | "f1UzazWPmnvb5IaNy50H8dnHBY_Dt9n9jK0AqwEam60" |
| _csrf/https-photo_rate_333822 | "TrHUa4XPaKU__5ny__AW8LUXy8iBIBAACAt209pmi4c" |
| _csrf/https-photo_rate_346495 | "ERBN1G8QH-qeE2QTQ6n2BtRZdjMrPlVgkx9cQ1agWTA" |
| _csrf/https-photo_rate_353986 | "v6eDsrhRiLjER4q-UnKhWYqp371g7Joum-GAW1p1Evc" |
| _csrf/https-photo_rate_360143 | "_NG7gYCqP9y4IQ5UAEv5ofMqWZlvRl90gSgHUWyQCc8" |
| _csrf/https-photo_rate_366841 | "vQhuEEBMlJnI9zqkqeu9_s8tOEmjVqxCuC9iZAj0yx4" |
| _csrf/https-photo_rate_368030 | "i5eEIg8ByqxdwXBX4ruqz8qBnydWLhpMaR6CHuS612g" |
| _csrf/https-photo_rate_376450 | "x0lSEBZbWORLER7z05a7tKMXS_0Ckqvx_gY_63pLYQI" |
| _csrf/https-photo_rate_376593 | "RllGWOfe0oepP01vn-M_LqTfQcdHi9ihOA2G39s1cU0" |
| _csrf/https-photo_rate_377304 | "AeEUikA7icVoPzz4VkTEWGafo2mLNXqOqWOJcNjDdDw" |
| _csrf/https-photo_rate_385340 | "tGranhSAx6jizvP37w-poLEskKEzzYPSGJH1bvaT90Y" |
| _csrf/https-photo_rate_387953 | "znr-BSMHJWEHNFzReH-WX7fINimcAnA6xXvtA9suuog" |
| _csrf/https-photo_rate_388622 | "FmTeHGXaqVEyK07xs-LPWoKGsUUj74BRvO2QXP47uGo" |
| _csrf/https-photo_rate_395927 | "JT2KH1q_lPlQX1a929ncXFaZZ6ANFwVs09BabMfYF3E" |
| _csrf/https-photo_rate_404296 | "CgHccRP_EKI93rV1E6aY_nn7Ts_7kP35QNGVhZstD1o" |
| _csrf/https-photo_rate_412545 | "1T2kdazMmhnSI76PZn-sr1BO28rZGEEWhX_gapGzEO8" |
| _csrf/https-photo_rate_422220 | "zMRAplxMVj8vDPpfXqvaZoBee3o85o3bcd2dXJk-obo" |
| _csrf/https-photo_rate_424430 | "jtEKBjFAheqV7QOVYua8nKiSUGEsb-l1_EwH5wmlbGE" |
| _csrf/https-photo_rate_424519 | "aA5Fgyyp0awtv-T9Izk-sFkWIQOGP_WeXJ48TfNCI1Q" |
| _csrf/https-photo_rate_427434 | "1lfrUfFQ3AsOvpb-xxloOb3MOIlndDIV04SXkGsoqVM" |
| _csrf/https-photo_rate_430381 | "z2B64wz4haNsPallnQf1BFWRP0inhQ8YtwgVkqr3Fgs" |
| _csrf/https-photo_rate_430606 | "A2iEpKxrG_9097COHz2DTDVuiwmsXjxSpYp1flecNZE" |
| _csrf/https-photo_rate_438099 | "ScFAICXeIKXFiuNIyJY0BpWgPvKjPqp4077R_K2fZ4w" |
| _csrf/https-photo_rate_449610 | "9hRERcWhqP8DyDwMF6V5YG_xW6RDfPGi5ASmAJZ5pw8" |
| _csrf/https-photo_rate_468172 | "9bG8O2xl-JdJj-2DgorzVjTLyYvRJ7V5ebXE55qEL5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_52466 | "3rlKFQEbQHaCOJYVRpy5qGayEL-HGcjGWfb4CsyJQOA" |
| _csrf/https-photo_rate_59278 | "jtxr5sypASBIgVhbwAt455uesux4LcYiavM93lsk7QA" |
| _csrf/https-photo_rate_64318 | "h6Ygpm0XjZiOQtXwfF3B3-Vkh_5aZcoOycCbMoLnqiU" |
| _csrf/https-photo_rate_80589 | "Y305KQxuw-HVFbMv3UzczDNyK72H-vm5T4Y0IiNS7EY" |
| _csrf/https-photo_rate_82393 | "vo1hX1HpkQdmclhf8E06pGIDAe-6HusMx5rS0IihAWI" |
| _csrf/https-photo_rate_85786 | "WY6XxWNc_Z5DAwRfHhUMhZ3anGcZqCggjWlAQZJZ3Uw" |
| _csrf/https-photo_rate_87414 | "6h1csFsVKag_MsLHeWodZViHkzbGMsijl4ubhrVGYWw" |
| _csrf/https-photo_rate_89336 | "a-VHJaTprnjXLIBliGdasJrsDFPMaMIEfeKwWr3mU-M" |
| _csrf/https-photo_rate_91244 | "rii7JSBkzKbBPi_wfNpYoKkT1uVL0I4QRaZOhOMsBuw" |
| _csrf/https-photo_rate_92843 | "s6f2E8ju1AcFlSmtJ2Hrv9g02r0kZ4vG8q-_v01FrG8" |
| _csrf/https-photo_rate_99521 | "Lu5R4xHGKGK6huNB2ZTRX3JURuVJj1ZIn9b6DdGE4QE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=1782ddc3219915d7257639ad4ed82f52; main_deauth_profile_token=fccd36" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "48565" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778471741 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778471741.6007 |
| REQUEST_URI | "/autor/5693" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |