ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "111164" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "996ab3" |
| id | "111164" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=08e06c9783002ab44ac2d58071926a53; main_deauth_profile_token=794cb9" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:58:56 GMT" |
| location | "/autor/111164/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "102fd3" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "08e06c9783002ab44ac2d58071926a53" |
| main_deauth_profile_token | "794cb9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:57:43 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:58:56 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_119283 | "djTAYxt5OQcp95lB7KctaV9V6coFLnkVUL9eVjtz0Vc" |
| _csrf/https-photo_rate_134311 | "vrIfF6QPjOymq31eMa2utyMnn3Dj7QnQZMzT7BTe0SI" |
| _csrf/https-photo_rate_136611 | "Oqt_AxRW9v_ijuFbnuuNqtiD8thRa-x646EP5oYlqhk" |
| _csrf/https-photo_rate_153280 | "9D84TCt7ATWxQ-zdTZoouILQXJ9tyq5HZ4ZKOfDf-wA" |
| _csrf/https-photo_rate_161088 | "ceY6mbnvX81siLPmCL0wDo3b_fI76Q4wdR21wAj5jfA" |
| _csrf/https-photo_rate_161242 | "bFg2GFuGaq4TwxV8U6DkGJ7RgeGPRloUOSQNArSHufs" |
| _csrf/https-photo_rate_163268 | "1SONo2fSsG1cjfvtLFa8TH-15bRLTWn-pmBWpFrCwLg" |
| _csrf/https-photo_rate_167896 | "EXonxO4qLxAhIp44vQNXB0u754JagJK8tpIg1UaE8-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_173611 | "rD4QQKcMox9BlB0yd4D7wDu6v7OzAyt1DS7z52yYUSo" |
| _csrf/https-photo_rate_197605 | "8ArAs2ljpRS92pdRd_tPElYfTbUklt_DO6tZ5CDJHi8" |
| _csrf/https-photo_rate_224275 | "yjcS72OyexXq8BSKpGfEpJneFlql8Tqgy16U7c_Yoto" |
| _csrf/https-photo_rate_226806 | "g5HF9YEOOkzYn37q-LAoPX2MVGhlhHCHZGagL1XXjts" |
| _csrf/https-photo_rate_229321 | "ZH1raYnDbi56aS7TjQFDtiXBLYej0dk-D_7v-FMYhKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_239460 | "GCyMDgh2b3M5GZ9bv4mZbEZXMeBN5kCbvik1QhBn1dk" |
| _csrf/https-photo_rate_267425 | "f65wBK4QV62_PnyEEITKiBZ12MMITqRhLfzIZM0YgmM" |
| _csrf/https-photo_rate_270511 | "2K-GeFvDLR-bAPJwwaGgsq3h9VL1IzkpUxVgXjHdkaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_293081 | "mlGYYCiFKk1FfCPpWM7HuPpLUYzXNCBig7jiPKi9yms" |
| _csrf/https-photo_rate_334984 | "l4erzlEOj18LCFTQ9PIL2NR4HRji3pbmI6zQbXfGqKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_364315 | "KEJytYvDBqv6MGydYXLZvncfOkQQ4VysaOM_gc_3UEs" |
| _csrf/https-photo_rate_379597 | "57AiSu_6yQMuK5SpkDq5XVzoL0zbul5sIUftY74P_iw" |
| _csrf/https-photo_rate_381557 | "v1_q4vkedMtg8bqK67ojmejJ3NCQsg4S1tcUV8IbfVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_385711 | "tNI7pODD7aQ2MukCjTyP862CVajUorC5KjzFGPzRpFE" |
| _csrf/https-photo_rate_393139 | "cMjbDgrnoPxw-XScyFtNBUDf7vDJcI5af1vxGc_UhkA" |
| _csrf/https-photo_rate_398605 | "w4LDZlssjE4YNBxBQfZNufq61LOenuLmtqddrZZ55l0" |
| _csrf/https-photo_rate_410417 | "rLss3Xvkh3dMZy85vOPq1fWQPaZPpf-LpizBs6nci5M" |
| _csrf/https-photo_rate_415073 | "RybXqGoLzXgixuwP9Sdg_JBazWiaLqoMTxwGv2rQedk" |
| _csrf/https-photo_rate_417621 | "NExJmdBosQEoDm2f-8wqz7vCR22seABB96HyWtURBTc" |
| _csrf/https-photo_rate_417911 | "XOn39Td7VU-r96qDaE56r2o00wr58-ZlHFyUpEvR-i0" |
| _csrf/https-photo_rate_431888 | "RT_f8gku6Z-4Dc-T3a05DMw7JMEmYgnU4qVbTnli3YU" |
| _csrf/https-photo_rate_456556 | "DHM0Fd-pPsyJvOjwSZHmqFbkVSaqMlzQ2dKgtHuuRgs" |
| _csrf/https-photo_rate_474054 | "mUQwZF0TJxudxxtWdICiX0Z3gX3l16hA6ImW1H2iA84" |
| _csrf/https-photo_rate_477538 | "R2P4VMgTYFWQdNpXwwdlrOXsaJjl4VngzrqTGh3j_ik" |
| _csrf/https-photo_rate_83673 | "gWAYIxhus_MGjZ9g2cR912fLXdGa8K5pQ2wZRlzsYNk" |
| _csrf/https-photo_rate_94761 | "ASPJqvHSde_vXK1YOPC9FeIKfIZS5w4vEFyyhNujfcA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=08e06c9783002ab44ac2d58071926a53; main_deauth_profile_token=794cb9" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "23056" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778522336 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778522336.8399 |
| REQUEST_URI | "/autor/111164" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |