ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3256" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "705696" |
| id | "3256" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=408c227794a8504aa84d36db3eaaa30a; main_deauth_profile_token=54680a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:09:14 GMT" |
| location | "/autor/3256/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "128ec0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "408c227794a8504aa84d36db3eaaa30a" |
| main_deauth_profile_token | "54680a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:09:09 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:09:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102591 | "mOsiMSLP4ADnH8nZcm-5GrhGVqabgLEXTZWov4U_8M8" |
| _csrf/https-photo_rate_102884 | "BQoCeb-QzRUXFy3cp6ReQ4ZHGjjRsIXa-kn6KW-fo-g" |
| _csrf/https-photo_rate_105778 | "s9jyBbfk73ZfyOg8_Dp1Ze_UQdjGghrgVT2MSnQifWg" |
| _csrf/https-photo_rate_117947 | "rwIBwpYZh7aVIwngWarDUW7ZeOpjW1coHLgO1COFfmw" |
| _csrf/https-photo_rate_121709 | "G8uF7msHIEaEVbZsHlYQZ8d9wJtpE41Y2ZffDDN0qb0" |
| _csrf/https-photo_rate_133983 | "o6nbE0Af9KNuudhfd6IwnWknvqtZZiK7vh0IAnH5kFg" |
| _csrf/https-photo_rate_137242 | "kG2uF5z2R1pCPZS7Aq3jfp9qfRVAa_LOGkTR-sO5Wdg" |
| _csrf/https-photo_rate_162998 | "vkq0QeC7dPdf3C-vnErEj6abd5BiRttDcPioCa-PSHA" |
| _csrf/https-photo_rate_165548 | "I8omDBQhv_jbKanVzC0AcR8Z2hbKI9aGSe7Npiqcvbw" |
| _csrf/https-photo_rate_181283 | "3bJn-qzLgseo0DVK-4Z8ncChVDeP1VWbUX2nCQOjW1I" |
| _csrf/https-photo_rate_183883 | "GxLbnbQCsYLMEyD0KpIw8sCyuAH_X-UKgAl7g25X-28" |
| _csrf/https-photo_rate_193032 | "8fGrrCtvyqJAZG55wV74iU6npoifeSQMr_jKUTqJGIY" |
| _csrf/https-photo_rate_194443 | "3b7Gcl9hE1xjWKIB2FxGkRXpKq_kHpfPnvNkIczxI9U" |
| _csrf/https-photo_rate_204138 | "-jEBrLsTcGSwj3EbduF-oKNBH6SadcymVrMt-uHoVxU" |
| _csrf/https-photo_rate_206450 | "mWQkIa5zQfStTEytEGkvwU5poliIffDTddR0RqngznU" |
| _csrf/https-photo_rate_207529 | "vcCwYILGQu_m-XfbmMzb6apFjao39jHdJ8Rep_cZPCM" |
| _csrf/https-photo_rate_220453 | "HWs_su70lt3sbnDu2dmsUuYaVxp1RNl6-juqOL8HS8E" |
| _csrf/https-photo_rate_222548 | "l2pYQ9mA2pRCmPreb2Vtt7KG60X5zhjSzUuc9sy536w" |
| _csrf/https-photo_rate_230386 | "FVSjaso8rNWAn0jVe065DaXZ0Rx6Bd8fn1xFCYLxfs0" |
| _csrf/https-photo_rate_238349 | "1SaqO4qbN7t6RSbsW5LyFgabM6V8LP9JmXoLh7-0zqo" |
| _csrf/https-photo_rate_253487 | "wDCw4-dmQxOCsj1x7Z-THOdy3yWRjZMoT4v2bMu5vH4" |
| _csrf/https-photo_rate_273487 | "TClK0yehjieRWThlOtuIuDcCu3ZlG2e5hdknZIRZW4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_275632 | "dSKzAN3PwhCnZ-rzc4HyRYGplzbFWFTFLNGKGy1LDII" |
| _csrf/https-photo_rate_277586 | "SJKjonwQFeBpiKIEXmIWVc68LUdXlue4lG-sIQWe2MU" |
| _csrf/https-photo_rate_292722 | "UIp3Z6NFR1mexwsXXf4M-f1uQDdbrS9-ng5xAHltaH0" |
| _csrf/https-photo_rate_294937 | "hw02ArsjYB7JCmWuQyjaD3UnJGby-19T6i9S4MDnUNI" |
| _csrf/https-photo_rate_298018 | "2GfeurEQow351499nc4z17HxJlu4DTFCBpOgKOm8ma4" |
| _csrf/https-photo_rate_30042 | "Xdx2HYSj5Axb6eO5Oy4MygSBpyDfF_rSuIKSnPwxN_M" |
| _csrf/https-photo_rate_311666 | "ZcElqFDdC6x7p845gUMTMyL1Bb9RODDXpLJEimRVusM" |
| _csrf/https-photo_rate_316141 | "WGKrNRjECfa4p0tT9PFhoYpo2gy1MjFwCKDW_OT98hg" |
| _csrf/https-photo_rate_340868 | "Vni0zLTPKGPJQQjniQ-tBRwzZ9jcHV-3XpK9LBPYvAU" |
| _csrf/https-photo_rate_343180 | "ibErjDXEE4B6OCDexk5AK0buAZY2RMC6tl_LfPQH5pc" |
| _csrf/https-photo_rate_347219 | "J1setUhiRWKgu1l9rCVgq98LwAGMwW0e6rTQH62ZOUY" |
| _csrf/https-photo_rate_347530 | "VVvciIZHIULinyD3zX6QNsnwf8vTenjw0lpCbtizq5M" |
| _csrf/https-photo_rate_356023 | "HAqtOUibwcD9eZJPxaTtWE2XIJ3NbKvqFuh1aZWDDWM" |
| _csrf/https-photo_rate_373446 | "_5irZLzM2zcvyifdhqLXCyQalpeLAlyQfx2lZdftuSk" |
| _csrf/https-photo_rate_376695 | "DkJCCiakXUjUbFoIxzFkkCkQsjQeyfcG5rHZDtfycpI" |
| _csrf/https-photo_rate_392611 | "2ODwjbGlC_KAVm7TsGxXZcY5BjtRsjr4hLq7EARcLjU" |
| _csrf/https-photo_rate_414467 | "LuxUU_K_ri8nsRhZxdxDl4D7MlsCMUWOMem2iPEKAsw" |
| _csrf/https-photo_rate_420671 | "Mwu-Jci6SusgMWjqdztx9a47N_vRqcjmpCtLVuhRins" |
| _csrf/https-photo_rate_434930 | "MhqrMBb3UqQvUSwp3jB0DctKmDMnN5_3b2BVtLAZNUY" |
| _csrf/https-photo_rate_446283 | "nmN3rYzlClbzNqTFuTLHaZnTjG-iGTd8cVEEIdy_e6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_456411 | "6lMcG4ooJDWZTrKX-o7GkWe9OLpdqt3nd0VnHhR6sPE" |
| _csrf/https-photo_rate_468548 | "0H0_kBT3Siuo5zcep8ak51HO3avsONe7g6cNxpuzHH8" |
| _csrf/https-photo_rate_72414 | "hHWPcZHOf8I0rZliFnacCDsUC7AdkDx6cDrzqlH6CRY" |
| _csrf/https-photo_rate_92653 | "xnq8a9klbfRQyR-DLjQFNMY06p7yYboX2t5JgoZnqIw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=408c227794a8504aa84d36db3eaaa30a; main_deauth_profile_token=54680a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "48678" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778548154 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778548154.4996 |
| REQUEST_URI | "/autor/3256" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |