ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9726" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "09e783" |
| id | "9726" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=400a57; PHPSESSID=93c8515917d76022398b9f6c91115f56" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:12:15 GMT" |
| location | "/autor/9726/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "133fa0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "93c8515917d76022398b9f6c91115f56" |
| main_deauth_profile_token | "400a57" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:11:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:12:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104828 | "3nTfLtQf--6pesduVsUwSYvGIADKkMglajVeglqa09g" |
| _csrf/https-photo_rate_110091 | "RkSay6iZeiCzojjUOrxZNac22iy8CBaNyBbGoWxAtbI" |
| _csrf/https-photo_rate_150430 | "GqMNE9KeJrS40jyRYh7BOdZiFRH6zu_j6yUmYJjsUZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_166750 | "J1UH1n9hBPpdrC4rLFxeJOeWJbk2b9RUtC25rGbfA-s" |
| _csrf/https-photo_rate_176645 | "u9uUK1pIACJSzCj4JTc0n15FmR26wGxzV6totWSKvcE" |
| _csrf/https-photo_rate_218361 | "wjLxZQzBS2TYjDJC2h8VkHHm8ka1CEs_smzpkfThtcU" |
| _csrf/https-photo_rate_221185 | "LfzWRmRnyR7AmnqIRXmsOliCeBdAQQ_eXp56-yNjJWw" |
| _csrf/https-photo_rate_222224 | "Xz-zgoCpb0kUshl5bDyzxfpOpeV37huSfvCaN9oOiCM" |
| _csrf/https-photo_rate_234493 | "G9ZrGbGoKV128Cs9_CEq1TPfrH6O5pg1dIaSfMqyNIU" |
| _csrf/https-photo_rate_240435 | "2sdrwTd40iJaBPd0zGWO2_SPE3QfxxQSvx4EL-dioYA" |
| _csrf/https-photo_rate_244890 | "zz6W3mUgJff0YDKJz_25WzqHcsdZhXH69A41HnouYUs" |
| _csrf/https-photo_rate_244989 | "2arY0vKpTtxVJmAksSpp2-2sxjRxoAyV1EMesOsFgmU" |
| _csrf/https-photo_rate_245683 | "5aEfCItXeeKt316zOY4Y3Q5y_ptaJbqMkzhRCMaMkHw" |
| _csrf/https-photo_rate_247226 | "ymiYTR2iTZHBI3di95UXa7EvL37_jATK_H8N1i6l8lc" |
| _csrf/https-photo_rate_247903 | "vZOa9eJq2BkJ6lVCyqPc57n-pNiZVFXVoJDgx0qK0n4" |
| _csrf/https-photo_rate_252806 | "EzRQ8R9odyp6Bcu32p-sQr_N13xQ0Lr8cNcP5TN3cHo" |
| _csrf/https-photo_rate_275565 | "0MCqeL6CdeCXxMq0nzMJx7nEyR4lZdhocJC87SDFI_E" |
| _csrf/https-photo_rate_304958 | "lR8AkikmFBH_jtldcUbBdXnXrVKhhWKu4GMU6ZtzY34" |
| _csrf/https-photo_rate_305343 | "73SNRaov6z-oECofhuQDZN8LFV_m36E6eNlRmyZvZXw" |
| _csrf/https-photo_rate_325217 | "WFDI1CRYwDGTZ7zRLVWa0w7YwjNwH916Wb45r2I5a5c" |
| _csrf/https-photo_rate_345379 | "khErNTN3LNLhO86RAu2Vta3c5tWD8tqZn8Fmw4YWDa4" |
| _csrf/https-photo_rate_347063 | "F9WCV5t8_DauEzCfZ1Vp724eDBxq-jgY2XaGXSaccXA" |
| _csrf/https-photo_rate_351847 | "0bAnZtBpoW5qlNJYThjUi6JDximLYlOwXXz4Q-SMutU" |
| _csrf/https-photo_rate_352037 | "3m03Qv0sXq-ROOJ_7LBs_532jvbe5nbnL54_yw46TCM" |
| _csrf/https-photo_rate_352599 | "zr9Jka5kb-uUi-4I_njAuqC49Wymt5FlksUSWFqGiSE" |
| _csrf/https-photo_rate_356837 | "yEwY8dw1LNwBLo6A3cyViV5LJ7aivc8BspkYWSeSj-A" |
| _csrf/https-photo_rate_356884 | "23HELl9DvQZaEJHpqJvHvIEf4SwxL2VdkyUvTKgabys" |
| _csrf/https-photo_rate_365609 | "VCwsbIANC7H4Rbg8yMQtVtJqdYmgCfFnUujXypd0AC0" |
| _csrf/https-photo_rate_365969 | "PA7eSVQOt8-djuLcw6a63KZOfS4rQYc1K453qx5bOeE" |
| _csrf/https-photo_rate_370898 | "oTns2MliFmhxjwjgXfY_Oin3Ry2Zj5jP8GZeYDWZIrE" |
| _csrf/https-photo_rate_379374 | "SDUblz_W2SyQ4_tTAQT2E_jl6A8BSh_Qw4ji-bMxrVk" |
| _csrf/https-photo_rate_383176 | "jlSNsD6rbwcYaiAR-u-L1XNckC1Jv8xBuc95AUFV4Nk" |
| _csrf/https-photo_rate_390356 | "kHvZmzd2RKI2SEzdEUUhWhag8HYBl3_8Ph25cONHFBA" |
| _csrf/https-photo_rate_402107 | "UX3cLYqtzLTfYY2LuPe2hYTbvQKNiyZKgcBZlK63zDY" |
| _csrf/https-photo_rate_402862 | "IGLNNSCvxqbd9KCz7EyMK855gATyiDlcHPss9iX6nXs" |
| _csrf/https-photo_rate_406731 | "l14d6mjD7v4uirc6NxpUCY1esx2GAK686uHydRpURQE" |
| _csrf/https-photo_rate_436482 | "rQRj3eu8CfsTYX1uAYUM4Mh4lAAW7fLvgzNUTv8OANI" |
| _csrf/https-photo_rate_439116 | "KN70wYiA1YbWL1uB474wozODITxOstDcAS32JTRQYvo" |
| _csrf/https-photo_rate_449215 | "d1tDy8K4k_VoR942yOWU8HI6qqmSD_tADWG9S_mtFMA" |
| _csrf/https-photo_rate_453484 | "N3lSwv_KovL8RNTKU0EtCUEyGGjNXhzRIqi9WHeC4WI" |
| _csrf/https-photo_rate_464373 | "jL4YjbT4d62nOD6FXcJAHHI1NzYB65vvc5NC5elZltM" |
| _csrf/https-photo_rate_466610 | "Y_Z-o9BJT_CjPQP6hzs0Ly-Wk6shDM1XfjC8eaQNEQE" |
| _csrf/https-photo_rate_51720 | "OIfr7e3GXIei2e8G5CJJCRuY9jjbsoxPvyctkrOTi_E" |
| _csrf/https-photo_rate_72662 | "muYCUBJ_2gTp4_JtHQoGZ72zX3vin3Cfcg77mNCZrZc" |
| _csrf/https-photo_rate_85903 | "N-5T1e8E0732vrgEfYOOcxWDk3OTcNjcQXiU7fgVdOk" |
| _csrf/https-photo_rate_97712 | "9kwefbGlhFu4iuLKXnXG6gcuqC_rJ2einWWFtonjNs8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=400a57; PHPSESSID=93c8515917d76022398b9f6c91115f56" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "8938" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778461935 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778461935.0806 |
| REQUEST_URI | "/autor/9726" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |