ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17122" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "020c5e" |
| id | "17122" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=fceb936cbdb8c6109dde01d3703d5361; main_deauth_profile_token=f1657e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 03:17:10 GMT" |
| location | "/autor/17122/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "160aec" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fceb936cbdb8c6109dde01d3703d5361" |
| main_deauth_profile_token | "f1657e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 05:16:05 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 05:17:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111974 | "vlAJ9WSVuSbkJ86rj2Evw3LdPhIZCjtHeMnAjBR4BHs" |
| _csrf/https-photo_rate_137939 | "EIKhm_eKAZqAIIcZY0RRhTjDn1Do7vq51-01aA37d8g" |
| _csrf/https-photo_rate_151488 | "H-IVJabvj2DvYVEx11W6Il6Q6gds3Qu31r4-k5lWJRY" |
| _csrf/https-photo_rate_152581 | "ylqyNrWLTijmkrRXYnSPNjHq5h0x_2j5jzzq7c4ESUo" |
| _csrf/https-photo_rate_152611 | "bw2eb6aVY4RMTQRlXMpOIr3skZsxftnJ54XCg0gSBKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_153506 | "S8nd0a2hxewmp-NdjSnSae_7WKRpYzPIJ0aOMAn_JZk" |
| _csrf/https-photo_rate_154914 | "ZWdXvAAkAurZd5pGoR9pxloP9XRrA0k-HifK6XP1MYE" |
| _csrf/https-photo_rate_171770 | "sNNfHhTijYkOX_pKG2-Tl_U5s1jUMpc3C1kEgIwfo3U" |
| _csrf/https-photo_rate_214215 | "k8TRxGgcKEVKj2qN5D9yj7vwuTK5NQYemM4PX6cfPiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_219526 | "E-ZU0XsrXMu7Vxt5goASFJEQADHCuCTD5FLa3h7MAec" |
| _csrf/https-photo_rate_260215 | "SGmG86OsGXWgOZztQpNbQj2x6Lhr68xz3DNbq__4jC4" |
| _csrf/https-photo_rate_267873 | "7r34ygGzxJGbchM6hFXSsaxVNHMhzOryrfSnKUthJHM" |
| _csrf/https-photo_rate_297554 | "QHFnBYcR6X4yXBecAOlhl85CVLtAR8DWEEat_kxvNNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_332752 | "gCpGEIjoNsPc4x9j18nl-NDfQUbusU97PWontKm4Vms" |
| _csrf/https-photo_rate_371181 | "e5OIfYcJ6-tKHKyH4EX2JRy_9O3KB5fIQZYKZTirc2I" |
| _csrf/https-photo_rate_380213 | "je1qjaORgIyKeSb_sOSsEBzNOnK6ylN63_Kz48sfVKY" |
| _csrf/https-photo_rate_380821 | "crl_4lqVx3Q99i3R6UwgdIKll5n0I2HhX_EOxrx3csk" |
| _csrf/https-photo_rate_410539 | "nQEWs0_INYfUmZJWFhq9KbRfcoey_KE7NwkBNQ5Lec8" |
| _csrf/https-photo_rate_412439 | "W9lyNEXazKobMkOSNj-6xMaygsZOFLiCnURVC50tLhs" |
| _csrf/https-photo_rate_418279 | "I-853fF7jIYze2QTgU47wVs3wO1GbE9NfsVE_CNEZZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_464539 | "nROC2d6MnPOJp9SYTnvKRT4j23Bzdk6TuLKxjyGG2cM" |
| _csrf/https-photo_rate_471134 | "ljgM1QHcPxCwBXDuvtnwRddYH_SWIHDaHWrWi5l5jrw" |
| _csrf/https-photo_rate_51439 | "iyM--N55svr5XlhzLlNcRbWELL-kfuHfhFPef9B2yHg" |
| _csrf/https-photo_rate_53439 | "GL7UBGIIC3Y8V9xM7ZJdIbaPUXOA5HFPTYgO1z_QJ30" |
| _csrf/https-photo_rate_92700 | "W_jS7WVUf4YX-Y_6DNQBGz5ELQw5H1TgRNRTSMw28y0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=fceb936cbdb8c6109dde01d3703d5361; main_deauth_profile_token=f1657e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "60050" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778555830 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778555830.8925 |
| REQUEST_URI | "/autor/17122" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |