ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "953" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "563619" |
| id | "953" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=57dfcd; PHPSESSID=a6ce873535620fddff3a635f63f14b26" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:45:35 GMT" |
| location | "/autor/953/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "17907e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a6ce873535620fddff3a635f63f14b26" |
| main_deauth_profile_token | "57dfcd" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:45:11 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:45:35 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_134453 | "TV7yPV6eaMmSgbGKf2fcHCw5ROVZN1JRIGDGL7PZUJk" |
| _csrf/https-photo_rate_134922 | "N93EWgPum5jcclLiKbOiaUJrn-S0erSoGSLHs3XkuJs" |
| _csrf/https-photo_rate_139713 | "vFAAfEgxzP_gjrvZQALL2gzbLyhHdeVXfAMUMjkWEMg" |
| _csrf/https-photo_rate_145120 | "8NMZkEoKLXj0JXvO31czshMUKne0AH_i38z86jGq39M" |
| _csrf/https-photo_rate_159257 | "GjjoTqCqc1WFB2flq-0cco-cWYYTwWRMQubA97aTRNo" |
| _csrf/https-photo_rate_160613 | "tcXCM07TXEGWkUhi7Rt4OUGRJT_dQBDy8Avy7oUi5lw" |
| _csrf/https-photo_rate_163976 | "t3HpILF-XtqoiJgQyzroN-Apwha-0R1WTyCiy-gqVdo" |
| _csrf/https-photo_rate_174901 | "yfT2bHXOlX0_Qgn08bxQGoE_WnZqAi82DJsB7swo8fY" |
| _csrf/https-photo_rate_184053 | "NeEW_XltIAyomB_Y37ce7uZ_iLt9HbS9NOYYbHUogvo" |
| _csrf/https-photo_rate_184769 | "TuWOiHHaxq_6-tZFQjIedCAPzwsct5ZbJh_qVb10kWQ" |
| _csrf/https-photo_rate_209699 | "TdIxC6UQ1hPvKCQomH0XzqKj0ymNeYzB_Mq0a6HUCVs" |
| _csrf/https-photo_rate_209998 | "YVesVL-afUIctrVlbfHqDC2AQPVBfXvXpF5qT6Cfb6Y" |
| _csrf/https-photo_rate_236833 | "m28B-BZBKzwgTrApOGk78D5rrm7ErcIuALF9ImBwb0M" |
| _csrf/https-photo_rate_239968 | "iUva7WRG6FGToRw7MZKIb3EjnbrDxoyoncmauTLSdBE" |
| _csrf/https-photo_rate_243206 | "PZwI00iTdjhD58ljALVZkoOKxkM38qEctO_PR3dZSkI" |
| _csrf/https-photo_rate_243590 | "F2I2jDyE5fk5kA5HT2wZjiYY9gvxMywrAs5tkoltk64" |
| _csrf/https-photo_rate_270737 | "EZG_oQGaSQKG-7ZW3KeX8LsNUCJggLgOFHK_knoaBLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_325150 | "0DEM4a--5N2DWptl6EtKbJlullKL4SSXCYKUYTsFrlU" |
| _csrf/https-photo_rate_329225 | "6fRPNsuVyYD0WHDPkcdhnaEve9_3fGvndtY4L75plqE" |
| _csrf/https-photo_rate_337858 | "NG7bo6NCcRIjdhmPP36HQmCxWOXuor0H0iZSWJoh5MA" |
| _csrf/https-photo_rate_369837 | "zU-FCcRC27dGN49Q4X4lzyXfXTNwOgS-66qvsYvkTJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_372903 | "UvYsIjBg361T-hc8s9B05M9c8LsYHhIbvuPU4UJfhDU" |
| _csrf/https-photo_rate_409961 | "1rWE-Sjr2XWusj_OODFUcLfDk8coaQxAYfSPuYaoG_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_415837 | "Vdh57SRyV-xX0cIkBaIlb9FpFjyXJEQDsmqWINxylOs" |
| _csrf/https-photo_rate_431935 | "wmlPdBwihPMi4oyeRCftdiG9CWuXxjEEReGB83DtVsc" |
| _csrf/https-photo_rate_434129 | "f4743hvSihYZ0vp4HVM8qp_udWuSgHf5iut5FRSh61I" |
| _csrf/https-photo_rate_443660 | "ugGkbwlIh87870MnXbLFQw-0lVBMzWPAkB3fD88gDWE" |
| _csrf/https-photo_rate_444857 | "Ef-CJs3nFgEVf9mT3xZLwFIQ_GgkVFM3Gm-u3aPZPSo" |
| _csrf/https-photo_rate_450436 | "8QThcvJEvSYPRDAyS2Xt6d1XdRuDXsWJ6E9FY8uPJWw" |
| _csrf/https-photo_rate_62111 | "u26VOqNyQHH3_n2zGprOIbJ004zXIo0J_OZrBP5Ld_8" |
| _csrf/https-photo_rate_78383 | "am9ToEVhMHQq_n0xjKxyKvV2W8Xzc3dFhNEv4e1qPdA" |
| _csrf/https-photo_rate_92486 | "SruDx5wsRII6MEHhqYoeR9cn-iuCc_pMUXaRspXP32s" |
| _csrf/https-photo_rate_92905 | "Eeb7VT5n1GzRF8KwEBPRrOydJ4JiP7xG2Sveb3sG400" |
| _csrf/https-photo_rate_93847 | "yVnDmM8mbIaYxu7rzo8pApEZ_fpM8Y8Hru7l_cxBOio" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=57dfcd; PHPSESSID=a6ce873535620fddff3a635f63f14b26" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "47385" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778453135 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778453135.8485 |
| REQUEST_URI | "/autor/953" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |