ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _redirected | true |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "117682" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "50a0c2" |
| id | "117682" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=5ede8f; PHPSESSID=0d70e33cb93d7f4e25401247d1b37450; sf_redirect=%7B%22token%22%3A%226757cd%22%2C%22route%22%3A%22user_profile%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CUser%5C%5CProfileController%22%2C%22method%22%3A%22index%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fppng%5C%2Fphotopost-symfony%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FUser%5C%2FProfileController.php%22%2C%22line%22%3A40%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 11:30:49 GMT" |
| location | "/autor/117682/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "17d355" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0d70e33cb93d7f4e25401247d1b37450" |
| main_deauth_profile_token | "5ede8f" |
| sf_redirect | "{"token":"6757cd","route":"user_profile","method":"GET","controller":{"class":"App\\Controller\\User\\ProfileController","method":"index","file":"\/home\/ppng\/photopost-symfony\/src\/Controller\/User\/ProfileController.php","line":40},"status_code":302,"status_text":"Found"}" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 13:30:40 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 13:30:48 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105073 | "rRTkv1BQjescMOa09A97nvT85EC1y-wzUxe-YD9CXi0" |
| _csrf/https-photo_rate_122766 | "oZLn9SrsUvUhwqQG1g9EJen_P2Krpy-yHcqLmqCRR5o" |
| _csrf/https-photo_rate_13211 | "ZMGmW9egRwRwEGLwoKYZHPHAkuhl0BaoZboG0TuBDF8" |
| _csrf/https-photo_rate_147521 | "2FYATVG9twd5DfyGBgmbJ7VxnpXSK6XzzhRakx-cOhY" |
| _csrf/https-photo_rate_151247 | "htpRSDt7OMeFD-5kL3HFspfi46blvsselodYnYf8Hig" |
| _csrf/https-photo_rate_153937 | "XBLJAPgxErXE79pts82YLfCw0OKgXGR2mDAF7ScCPVY" |
| _csrf/https-photo_rate_157082 | "a99ul1Vx6zf3LUSiASiYa6wyXXX1F0-wTLuov1_uWF8" |
| _csrf/https-photo_rate_158660 | "2vEwkOBzulVXG3sCa_Aj_dWKw2-SLVpb8EzaJhhmKSI" |
| _csrf/https-photo_rate_165573 | "Sx6k330qoMzJvbowqH7TqStdKNWl5NYFxo4vG0aYOeA" |
| _csrf/https-photo_rate_176890 | "KasmzRP-c8Ye9XVcFU5ELR06bPIi8X9ovOi6CtE2XFU" |
| _csrf/https-photo_rate_179321 | "2lK22Yugc2piflLTwGYSjQ6bQCy4HqE9iPQWHurnsXg" |
| _csrf/https-photo_rate_188798 | "RbCGNbLdJ_Mlco_GRvqW6BDRJaLzoGJDqcxY_JkYikg" |
| _csrf/https-photo_rate_202973 | "Ok1UV6-mC3Koki9ZH_-x5L-KCTbRDaAmBUytj8gQdCo" |
| _csrf/https-photo_rate_214173 | "_aKOA6zq9iNNAh_2vB7UI5n3WNlKAphrl79qe6s6YTc" |
| _csrf/https-photo_rate_232141 | "OvT1KuOHSAaFZRK1449axlu--Yrdl2BNeAiql2OpvHE" |
| _csrf/https-photo_rate_245938 | "LvczbFUa9hwnuG7E091rOLzONPi2Vizwe8WW4S-Dk9k" |
| _csrf/https-photo_rate_264862 | "aVVlCfJWcvzyK2XF7w9UoFWMQGOPn2AzdtchNdmmjH0" |
| _csrf/https-photo_rate_265712 | "7FOCjU6WhZ_ys_Xe14jahXZl6RFjYLck8xhCthpN56w" |
| _csrf/https-photo_rate_295868 | "pNbBPwdfi7RnB3Nz_Na7QEGng7jtNFagl_Rfk-t-kiU" |
| _csrf/https-photo_rate_367504 | "XKgL0NaQZLjaq7i1NUZTcqcKwcjz7xO4Q2W3MYuWzgg" |
| _csrf/https-photo_rate_371363 | "4rLXTVjgCz-KCaS8EfFA-DovdWGhKDO523SHhZj1t6M" |
| _csrf/https-photo_rate_412621 | "PmedcG2uPzpDKkxadKNiDm69DPjqgHo0jFwUBQSDRSM" |
| _csrf/https-photo_rate_421788 | "tC2yOMmcth4Tz2jggc51ZF6KuxFzj5l342JpXdA7IEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_450912 | "Fmk0afMzoFMAtozgwLjK_r7QLVp_heyrR2FBNPuP8Do" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=5ede8f; PHPSESSID=0d70e33cb93d7f4e25401247d1b37450; sf_redirect=%7B%22token%22%3A%226757cd%22%2C%22route%22%3A%22user_profile%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CUser%5C%5CProfileController%22%2C%22method%22%3A%22index%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fppng%5C%2Fphotopost-symfony%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FUser%5C%2FProfileController.php%22%2C%22line%22%3A40%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "34037" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778585449 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778585449.0074 |
| REQUEST_URI | "/autor/117682" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |