ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5830" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6edcb5" |
| id | "5830" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c5d462; PHPSESSID=b6f8c9045ef27bb4033a40b734335444" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 15:52:53 GMT" |
| location | "/autor/5830/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "19cd83" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b6f8c9045ef27bb4033a40b734335444" |
| main_deauth_profile_token | "c5d462" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 17:52:30 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 17:52:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111730 | "aE6uMhw2tTHA0UzJX9iGT7U0gR_zRxG4wQy5nPagQTc" |
| _csrf/https-photo_rate_122795 | "fiP9_zJeQSbBK8WvVxwqBabIDzKAqyLhppcxYx6HZFo" |
| _csrf/https-photo_rate_127125 | "oNgJSM4hcWshsvyNKrjlm7gLMh3o1_Yogh4_xK_0f4I" |
| _csrf/https-photo_rate_131725 | "0zEvmL1FBHrfDSjBjZcG4UjGEimmsBZUl4ofivDPeBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_134312 | "DEr3rDlCMDLBaYq_r9K9MH0DekRk2yMI8mu-vq1TfuY" |
| _csrf/https-photo_rate_135088 | "LmPbuGNYxqsosP_BgV616Z5AVuZcVmPrJCmfru_ZEw8" |
| _csrf/https-photo_rate_146036 | "X4Lh64G6Qrs2kfJfppsotcxeap1H-xO5s2uus7w27HE" |
| _csrf/https-photo_rate_168292 | "BnPDVpa_mRxQe9pPU1NZVCi9utohuEK4sIW9U9cN6i4" |
| _csrf/https-photo_rate_173664 | "bV0EBZVdq2t8G2OFlq5yFjHEneSq_Yr5SslPLuk3RLU" |
| _csrf/https-photo_rate_186951 | "y-OZPcOcCK5Nfwnxlxdh763yPwiMmRls_zMu-3gMreE" |
| _csrf/https-photo_rate_194107 | "vcp-1B7tZCc-QzzJ9KpJxGDohp5xUP3nvlPKLuXWXGY" |
| _csrf/https-photo_rate_225120 | "kYeEUj1Gw8VaKTsg9_u3zQnHW6Cj5VYDif6evfKDv3c" |
| _csrf/https-photo_rate_231861 | "Tmc2deNb21Qrs5lGG_5B-BsDBasc442ad0yszu2J6X8" |
| _csrf/https-photo_rate_241615 | "W-xAIpKGxIVDAbVLo0PdEC0YkOnj_52WnAXvSqbdlQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_249881 | "Db9hRy9uFEPlKjSEFD6SpKZ92rkb7OVMS6ksEgBOLTw" |
| _csrf/https-photo_rate_266520 | "_8nqryvoIWxj98uGIgCoKv0QaEqRMweI0lGiv6jq_u0" |
| _csrf/https-photo_rate_270257 | "dokPgoLxD-w52NweQfiAYt9YyvDw9ly95VZI7PWZBJw" |
| _csrf/https-photo_rate_272419 | "CogW138UQfsle8vGvUlNPyWqoSOLfJhrlNCspejniQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_318369 | "Mz3N-5dtqEZgt7tFj4SVjCQNuncUsfdyB4xwnYRrXSs" |
| _csrf/https-photo_rate_361531 | "d-vX11yUZP1SxHN_HGnfYN3G98DR91Yf9mA_q-lNhso" |
| _csrf/https-photo_rate_363917 | "_NUNywLTAYEE4njjQQoXcK-iGvaV69MLpbh8Q6iPwWY" |
| _csrf/https-photo_rate_377820 | "2vtYhOcfWJZzF-_TcakPPxvg63TeGp0Nvxko-d41rYs" |
| _csrf/https-photo_rate_388966 | "OtOBn-02kN1G6cUpGDwmouDf-_6INzKqji894fRAF20" |
| _csrf/https-photo_rate_411793 | "dYfbt_fVZ9HIt7PjpnuiHuYdVWuVVX4ZjHMvk6W-QdQ" |
| _csrf/https-photo_rate_412510 | "avttvrFuh9vITM_gDtJdM1KfimjquMs4iVQEp4MGWF4" |
| _csrf/https-photo_rate_413260 | "JCPn-uHT2eLiE9Dvmuh_N6t-lp7twjF7sVgi4SZBg6A" |
| _csrf/https-photo_rate_421250 | "97uNx_Wpuo4wkJJaySju3k0TDMZKiSyK1zbcI9-8Les" |
| _csrf/https-photo_rate_69739 | "8Rq8fLbUt9ZLKTfHoiPOb412736eFct5Zt4JuCAUDl8" |
| _csrf/https-photo_rate_91347 | "8dhJX5nZ2GIPyxB-TjCO_KDHEyLu2WUnBzE0yxyG9Kc" |
| _csrf/https-photo_rate_93951 | "QHENMjhxVc6XO5zNoleOpfZBCFSPGmdzvhvREa02cM8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c5d462; PHPSESSID=b6f8c9045ef27bb4033a40b734335444" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "14197" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778514773 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778514773.5823 |
| REQUEST_URI | "/autor/5830" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |