ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "952" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "bed5a2" |
| id | "952" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=73bf01; PHPSESSID=a59ac6b25fac3f36e8ae80421f675c3a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:14:02 GMT" |
| location | "/autor/952/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "1a32fc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a59ac6b25fac3f36e8ae80421f675c3a" |
| main_deauth_profile_token | "73bf01" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:13:53 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:14:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_12942 | "pgRmMmqpMONwhtVmwme4TdAY3QGO0x3p7d3LL41dO6A" |
| _csrf/https-photo_rate_19612 | "fGaAYGcffN6oVQH1ohv_0MxpS65BRU2neM08BsTDDIo" |
| _csrf/https-photo_rate_19780 | "cqBaNfmFLIiDgYSm4rAKVytlryykb26Bhu6mXQQMxtQ" |
| _csrf/https-photo_rate_213769 | "pO8dySx9RALovpZOAeenFvJs8QW8gpjXMqyOnYZeW88" |
| _csrf/https-photo_rate_214910 | "Q9phaoPGY0AURh8gOHRApZBnh12LEqFSUyw73mxUuAU" |
| _csrf/https-photo_rate_218704 | "Dg93h3rHYUMU2wmoPje8-J35F3KAGwj0IUI40F8ozv0" |
| _csrf/https-photo_rate_24950 | "3TU6Bgb6uan-ehJzO5B3Bx3YACrmEnUovFWVgxeJUyI" |
| _csrf/https-photo_rate_265268 | "qKebVULYURc0jEBrLfvg_BUehBlMbMPjnLGOYcDkWVc" |
| _csrf/https-photo_rate_266335 | "9vG96V0P9umiO70h_-6VyRn7okcteh_DxCLDiJA0ACc" |
| _csrf/https-photo_rate_285668 | "BHl-ur1ngKC7Mjq_HQy0osgoyucO12U71O-F1gYNfMc" |
| _csrf/https-photo_rate_288997 | "MPOYXWLuT_Otf1fpYwW0OJdPzSEjk6O5erbE5CVy-YY" |
| _csrf/https-photo_rate_289784 | "wbBeD9Dw2Td_YZqR19Qkt7weoOEVJKKqCiMqLKj0UCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_2911 | "Z3emjmRNb-vj1rDWBSksOvjsd5T96XfT3tovIMNk2sg" |
| _csrf/https-photo_rate_30422 | "jg_aVnCDVjC6CbS33IN9KsWTMI1y75HCRhBbQ5dce80" |
| _csrf/https-photo_rate_30759 | "7BZAnndI6fN2Zl4f1VUt-1ij62uzIZGSC9HBnGPOfQE" |
| _csrf/https-photo_rate_308498 | "k-EzLztBynWixydgYAJhUuVqbt2Qh533a27msztLMQM" |
| _csrf/https-photo_rate_314971 | "V460xFP51r6rQ1--SiZVNvhftMzwHJJaU6IqHtq43M8" |
| _csrf/https-photo_rate_329147 | "Qmr5sBoDhy1gBG-0FlQHUCcIogc8wpJB9_51wFSc6rk" |
| _csrf/https-photo_rate_33870 | "wAf369qQlh91CGY00GxgZuyAFWhWuLJIamFQts7YNiI" |
| _csrf/https-photo_rate_342180 | "69Q3GZ3gCQCBiXZKFGUcTdSr7KrtoTqdkaXCr9bhLGs" |
| _csrf/https-photo_rate_34843 | "hNNdJndh3AFCGy7jAjspgOX82vFGWHnwkjlaIRPvfRo" |
| _csrf/https-photo_rate_377601 | "gRKCkolnWE1pmVQpg6NJ5uawqWubXnv-glDpGQuYoCs" |
| _csrf/https-photo_rate_379481 | "_XmhBgpkF0wWR7x12xZG1DrG_4VbQI5HVaNMCFEiDJM" |
| _csrf/https-photo_rate_396104 | "Y-bUOqoANnMfVdkoE_Ot3N6eSWm7NLMs-0F3PRW5BP8" |
| _csrf/https-photo_rate_422335 | "IlLSyCTRk68iMH36Oy7eF-04hbRt7D5A-kV_s7Lr4-I" |
| _csrf/https-photo_rate_424290 | "zv5mTWpO-VTg9Jp_uuGfo0LaA_MG9RI_gsoNZ7EhaOQ" |
| _csrf/https-photo_rate_429533 | "xmZGWe74yfMAI1Kv2TAh6qQmyGQhshjD90vbSxhxg0o" |
| _csrf/https-photo_rate_430451 | "2nA-_G-7-6jLNGCA4HQh5E3eAnOemGYTiQx7z3-ufvk" |
| _csrf/https-photo_rate_447485 | "Zw3rkgn0XLbDh0_NR3U1tHa9mJ_PsIcWRW4DT85DZDc" |
| _csrf/https-photo_rate_448012 | "reZsl9bYMmt_z1F0QQCZxVnHgBJ9HMzWogJMqO8_k-g" |
| _csrf/https-photo_rate_463244 | "HMQs0OQuswkW8gFpQaWRx5PQhNixKmBlU-exDpvpqmk" |
| _csrf/https-photo_rate_464002 | "VY4N68u1BRUT3yj9r6r017XKa4H2uFNjTsopW7gc7Yo" |
| _csrf/https-photo_rate_466445 | "WdPY9Lx8Qgf3Ih_6Q3zT3HKlP-C6YC_Cwl8VPwQ3_Uc" |
| _csrf/https-photo_rate_467474 | "3eSJ8tQD_aqHgN53FZWb5EIilW5h6O1c_-MFcTVaTPw" |
| _csrf/https-photo_rate_47332 | "_m9KfyW22XMp58_dlAri7WJSxUC6gCXNFPcPre_MdYI" |
| _csrf/https-photo_rate_474137 | "O-k6MabPx5yYekiw7pFTKvq1CxlyCtbumqq_39rCLQg" |
| _csrf/https-photo_rate_48557 | "21MCncz3AzSaE15IPMJhqhN4O7MzPA1HRMUJLp6o1rM" |
| _csrf/https-photo_rate_51610 | "PCaU2hqCWZ_XFzbx7ZA3MmEeoZ8-Kn6V8NakO5DKGRI" |
| _csrf/https-photo_rate_53107 | "xLO1WJ6El2m9FE_ex7moOw7ip2t2gMq-8rYP3b4F3Tk" |
| _csrf/https-photo_rate_53548 | "HAbLtZmsJtvja8wvbjDR3OZujgSNjDOyqZKcseIBl_s" |
| _csrf/https-photo_rate_58071 | "a76fYA9g93_lCTM_au6TYZqLaXa4tfH3LB_binpzk2A" |
| _csrf/https-photo_rate_64767 | "a5s8FeEG_3NsEjgNAgv_D4k4N_r49-_jfrCkjMKAxZw" |
| _csrf/https-photo_rate_74387 | "--C7XJdvqSQ1wSs_VfAocw_ip7AUxu0XTpepziKcSTg" |
| _csrf/https-photo_rate_88914 | "wJJhE-TuJbSpLPCk3xWx9Euyu-F1x6X8xEYTeSXZMyU" |
| _csrf/https-photo_rate_9128 | "9DyLJle4c-SWuNmiS4k06Cn0akEMzMqAbon5NWdvra0" |
| _csrf/https-photo_rate_92189 | "rJaSJWHi1YGgx_MmWJG1LPRrvxvCX5aidnNJfg9uESI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=73bf01; PHPSESSID=a59ac6b25fac3f36e8ae80421f675c3a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "56030" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624041 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624041.9936 |
| REQUEST_URI | "/autor/952" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |