ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3384" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "7a1d71" |
| id | "3384" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bc1ba9160bc50dbac336843caf1fd91e; main_deauth_profile_token=f88ec0" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:06:50 GMT" |
| location | "/autor/3384/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "1aebea" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bc1ba9160bc50dbac336843caf1fd91e" |
| main_deauth_profile_token | "f88ec0" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:06:28 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:06:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104670 | "PeO82vAU4T99KC1b_tI5wIEWMDEcJZ0f8csDxfL2_Xc" |
| _csrf/https-photo_rate_107570 | "X9IhLulAPA6Q-NLGNwOUNASt7-mEFAsxgCbB6LzuDr8" |
| _csrf/https-photo_rate_132955 | "4j1sOSQSz9QnegRgmyPyOJM9GnykvQGTxlrOUbtyQ5I" |
| _csrf/https-photo_rate_133184 | "hdiFq1_VTAUobdUl5XbL6P1asmI4sRiChNmACbm6rNY" |
| _csrf/https-photo_rate_138506 | "EPi8TkMVQNb5ajCofbWfI0WqjBxrQN0zV9-spjxtkg4" |
| _csrf/https-photo_rate_162899 | "ZyJ9g980cAnYf39mVcK3kmH-QnaNxQPpVH4rUgSBKtk" |
| _csrf/https-photo_rate_163832 | "bmCb2TiD6CL_I52eRs8fm5up7_bAiFUQQzYpgUliUZo" |
| _csrf/https-photo_rate_172369 | "xHhDLwQDhlotYQFtGi-tyuktmeXdMGQkenTS4QQBHhg" |
| _csrf/https-photo_rate_174195 | "XgbcqMEWgJEXR2hfv6SfGacATurAYCTKcoa7s6_ezZg" |
| _csrf/https-photo_rate_190393 | "nfQJMX4IycX9EtMrbdQ-mn4Uzsg_O1ycGuT4VZBp0U4" |
| _csrf/https-photo_rate_234417 | "z8zYeriS-n1W-4jm60NFVGWYuURJPNWlx4WerJ5CtLI" |
| _csrf/https-photo_rate_236092 | "48Kjqj-ueUAfdmO8pN8aG1ytgfaC4cln2R9s8iWu2cA" |
| _csrf/https-photo_rate_238452 | "Ck4IF8voJLFF80eVF2ruax9BTJyU0JG1gPiVSR0JESQ" |
| _csrf/https-photo_rate_257085 | "0IKwW8QIBgFYnkmQ50kzGkFak_-gZWTOxlFFb6jbCL4" |
| _csrf/https-photo_rate_259830 | "VO0YYOelyq18MICAlRepSsc89TeI_jPFtAMAlxei16s" |
| _csrf/https-photo_rate_260323 | "I4fvzq5OxaBq7kRDKAiNWxFTps9wY-RUFFgj57QWjbM" |
| _csrf/https-photo_rate_277222 | "rDmIavMqCf4DTP5C5at5KWT_Bwo6ANAJVE8J7b5Ck8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_279104 | "WZ0rGWI8LfSIXQPwAJpNM7shF9SGAjXFF7L2fUd9els" |
| _csrf/https-photo_rate_279475 | "6UcSOj8MsFMx8rX9QBIc5I3pukUvJ1yLRiJzS-0XC_w" |
| _csrf/https-photo_rate_304617 | "j4j9Ru0OvWhZYkw39U4dxxib-5racir2bq6RWvfSGsM" |
| _csrf/https-photo_rate_304966 | "aoqA_ozsh71yv31eqVddgSgqH-A2ATje0f80hC7G5WM" |
| _csrf/https-photo_rate_315857 | "DGWeSTVyfzqxmy-Jjk6u3DHJgSOF6owQMkG6jbV_gJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_351324 | "nIbrEO8GnJIlC1CwVBjnAuQFMLukgrbfcfmVE4r1vy4" |
| _csrf/https-photo_rate_367417 | "yDWravxiGnHY9Nsk_PWIz5l5YY18X5jXtGL23WwtR8E" |
| _csrf/https-photo_rate_393038 | "TXkr2lHd0dOCT6XosX2QFbEXt2Z04Xxih54MMo9I2Vg" |
| _csrf/https-photo_rate_401275 | "273UG5-asLrzvEZrAANGoci6NKGbduZW7UapPX7PrPc" |
| _csrf/https-photo_rate_427450 | "fdSyBEAuBjxl3hA7CsHupyM7YYEhNXd4W4rE4rRtFXw" |
| _csrf/https-photo_rate_432823 | "bzb4DHTEQTZ1QoA7683RQW2ILM-6UsPlbf1jffR33uI" |
| _csrf/https-photo_rate_448789 | "gj3LER8dNwMaP95a2G_uYkufyhf7ACt1H4eyyt53tgE" |
| _csrf/https-photo_rate_469224 | "LlwvbkukTLzDNiThuaSm8b27i4ClImHtJTMsMrcauno" |
| _csrf/https-photo_rate_96230 | "ON4h2UflTXjJRXrE1QJnh7QYOkdX7P2KDi-Y6GE-dm0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bc1ba9160bc50dbac336843caf1fd91e; main_deauth_profile_token=f88ec0" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "16827" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778504810 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778504810.9636 |
| REQUEST_URI | "/autor/3384" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |