ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5833" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "c2f40c" |
| id | "5833" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=54ecc2; PHPSESSID=9791414feb83e6c3c377941e2570b362" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 08:46:49 GMT" |
| location | "/autor/5833/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "1bc868" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9791414feb83e6c3c377941e2570b362" |
| main_deauth_profile_token | "54ecc2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 10:46:41 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 10:46:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102962 | "a2GOAKNlOVmTDjOFDQesL1eN7HALytT0_u_-YnNWlew" |
| _csrf/https-photo_rate_109020 | "N-AZsruxvxTGkcknBrBjTLtMMbR2RYdL7pJc6kNd9jg" |
| _csrf/https-photo_rate_114328 | "4ENxlObg0IcjxyTWEONld-kZUDvNNpJkfLDSeJgyuCc" |
| _csrf/https-photo_rate_119813 | "H3K-lsdAiSfw77MySbtwUVwCGQHOEYnVjyv1l5AbN-o" |
| _csrf/https-photo_rate_120392 | "9S6iNd720UO-iT3DeqRkzhB_FfwT4FwnPJjkPYw6b8s" |
| _csrf/https-photo_rate_120507 | "5uc-Ppg2mnNXaZptPt1fbntXx5KYCpbM9Y2hS8t_L_c" |
| _csrf/https-photo_rate_127915 | "ArI9y8_0nFicC8YdHeaY_xdbYuO8_0cBvDGjAHEJP74" |
| _csrf/https-photo_rate_130506 | "9w3nZAR-J1lCibTGk3JyZ47ERcuzU2Jj_uDMDSp3KQg" |
| _csrf/https-photo_rate_133150 | "EZ4mfXNvFapwWfOu75cUXFcELTZ51Y2hDLC_xZUoKt8" |
| _csrf/https-photo_rate_135703 | "NMJZANB5NOzFRokTsWZ74rF7QnKaoTPl-KPQuVSBiSk" |
| _csrf/https-photo_rate_138067 | "X0tJ_9KOSViqT4677V2R__qcLzCgXCXFXVB1rXzoUyY" |
| _csrf/https-photo_rate_147811 | "fzRaZuB_dMf9R5C858pz2jMSkR3e1uLjlvYzTzjJ9c8" |
| _csrf/https-photo_rate_163810 | "vNTTGMiebmq4qOeTS4-fhi18cUlL9hWYWxZolB-uweg" |
| _csrf/https-photo_rate_174481 | "Uw287VZ_7gLMHWIHzeu9vafSnPnrCPOgm_KDl6vyqZc" |
| _csrf/https-photo_rate_177319 | "wqgSxuaCc_-0jgM3ROKU6IcHZOw7Ao3Cs7jpBC32DI0" |
| _csrf/https-photo_rate_192634 | "mVmOsl0oVBWiVORweId0pVrfwhhgRvU9kNJYZqbE-ZU" |
| _csrf/https-photo_rate_193557 | "CsOmNit-OZJanuFMLznhpA3-6EIgMIIG5Y0yW91tjQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_212105 | "o77tHE5YLrcsp8c9RrpUcMy_68DoHLfUwCfhyVT2_70" |
| _csrf/https-photo_rate_231812 | "_TnlW4nrQ1nLpiKHVjDxMEKs23dZvOnunWGSyY9wk6A" |
| _csrf/https-photo_rate_233814 | "NIeuJxpIk3G14eIfIPkHTYOPFdVw3sgVf_u7ys7__Is" |
| _csrf/https-photo_rate_235616 | "ndU9VUcgpnH_OSxLUF540FuLpWxdVszH9WY4w8AjCqo" |
| _csrf/https-photo_rate_240042 | "W5CYxHv3gZ01zJKvZJ0Ms1CO8_9S59aVJYhzHvdWqgw" |
| _csrf/https-photo_rate_240825 | "P5c8adKKYAWtw3tzo69YMLo2zwIn_sx2Sz2cKmeIUrY" |
| _csrf/https-photo_rate_241658 | "uFTk6HlP3lmwBP-UxraUmFmepLsE8lGrttb9gGfCQvw" |
| _csrf/https-photo_rate_242116 | "3-wfzh-tXJVhbXUH92IFZO9gPqQa8y-HWat4leuQuZI" |
| _csrf/https-photo_rate_245519 | "U8_9TN8CSvkE2BVSaAe-H9wfWK-VvcUZQK0dfhjmAno" |
| _csrf/https-photo_rate_247537 | "1lw1yQhTc5dgpEELS_KGfkTNosYFGT5e0YHUP759p10" |
| _csrf/https-photo_rate_252930 | "t-80Fd3n86RUyIU0783wX5cgTRVZEt2CksB0gk-khok" |
| _csrf/https-photo_rate_257496 | "dEWImGZzNoreeVd-SkSKrI7BdH6UnR5rXF8TsDGpwxA" |
| _csrf/https-photo_rate_264380 | "h29GVlbjgUNdVYrp9MZQIr1UcJTsqNWbMFoeWyxPP7E" |
| _csrf/https-photo_rate_270369 | "2pLJ88HXatK0io8aVRum29nGfE-q3zEx40nf1RV9mxo" |
| _csrf/https-photo_rate_272254 | "mlTJuMJqzRE5RfzPyhlsCL_qNXMxj9tDVSv5qyd7RbY" |
| _csrf/https-photo_rate_285171 | "Fhh3iv9aKUdtQkjuZ72ibHkV_HrakuzW9_6OHG-OHcI" |
| _csrf/https-photo_rate_291878 | "50Idiq7D8Sbp7lI6mcMkGssiYaCdP_BpYDrYa4S3z5U" |
| _csrf/https-photo_rate_297837 | "Ndx5SNev1PLkfyLVRKCxn1oxpneyRuuFXmfSqAc_Fk0" |
| _csrf/https-photo_rate_298001 | "V0GfRgXDaONl5j6yOIBHX-P3eWAYpM0sGYBCGQZ0TYA" |
| _csrf/https-photo_rate_304317 | "MVtI6Wd4Y6wXgp7ssZE_R-nAVFzbiGyWsbLJJl8xQwo" |
| _csrf/https-photo_rate_307056 | "CZnl9cYcbBVjdhCcqRqGf5yitJ0A4P9HoBTUBG6ICRg" |
| _csrf/https-photo_rate_308687 | "2nRyTlv8Pu0tj_rG3RfRLEhOihYtY5JKenXmx9XR9bM" |
| _csrf/https-photo_rate_318338 | "1arlqUQlWPLfZv6KILicGnIhtOo9J5PnaH-8a-8v2G4" |
| _csrf/https-photo_rate_321781 | "RK7EMkx23Oylufjw7fdjFon-0MR4FGkcQhBTh_juGqk" |
| _csrf/https-photo_rate_341036 | "kM7YmnJ1GPxx2NjmRSSE9r--MWMJ29_drDkBYAqNNQg" |
| _csrf/https-photo_rate_341500 | "Q2wTuehLCPYiaPGdY__Ru5PvW9JgvHF8iRlOhJfl2F4" |
| _csrf/https-photo_rate_342310 | "3lyS8OHTGdDr7Zl7KuU2iEdu6QcvVmmn1HIjnM7f-fY" |
| _csrf/https-photo_rate_356336 | "0oKvKiUm112Fd0B0rS3olBzKepqdLg6wuK1y1iRxZBE" |
| _csrf/https-photo_rate_363725 | "KQ4llg__TYSRDnYMIi9FQadRIIgSYDUnRP9-R1KJcfg" |
| _csrf/https-photo_rate_421374 | "qfOmc9oL6YxwIz1O_TCBLbVYAOFcCKhpssOsFqEueYs" |
| _csrf/https-photo_rate_421848 | "IUTr5GwGUDPcXpfTt1NETM5XvIEcWJdoXSYQl2jFimg" |
| _csrf/https-photo_rate_421852 | "gFzFIMUeYv5L1cyZ1YGqMOCOBk5sj9TUDqEjRlETBhs" |
| _csrf/https-photo_rate_432630 | "x3LLK9IUxdCxwJ0cxvgXxQDtwQ1OcS7tu1wZpG4GZpE" |
| _csrf/https-photo_rate_433330 | "kuFQq5OCFoxxuoweQDmT40Aleu7vNl7kSiUUf55xbkI" |
| _csrf/https-photo_rate_436023 | "Fj7kfoA2vwmOhg5zAhCcxup7TFS2mLw7VG0fUzzvFps" |
| _csrf/https-photo_rate_436575 | "I6XMFEeoj9CzBxISawhy0IaVXdv5wLPeGUwMKsT4niA" |
| _csrf/https-photo_rate_436931 | "iHEFBcNtubgi8Z-9GjWk9ECbzBlr6-bkim-yFMrTsok" |
| _csrf/https-photo_rate_447900 | "7RVdF4lA7E12vpegKUs2zoQbiQ8BNCrd0qHYxzkNpDY" |
| _csrf/https-photo_rate_450716 | "8bcnrKnlyoOYbNELUUcYuWS1s7pVCz_HqaQr9XW6H3I" |
| _csrf/https-photo_rate_455009 | "ZS_W-qNXRhs5GR1YnosztKVP-jPWHDbn3RTETaStonM" |
| _csrf/https-photo_rate_472892 | "aAfWFWijINjrUaTVT6G12JwuBw5ljvtI6Ano7DDNJ7Q" |
| _csrf/https-photo_rate_473269 | "2Y2ZBls8yVFeJujrctuKGZvtoaws88Swg7WyQ7suqZ8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=54ecc2; PHPSESSID=9791414feb83e6c3c377941e2570b362" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "3049" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778575609 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778575609.3027 |
| REQUEST_URI | "/autor/5833" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |