ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5348" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "011a05" |
| id | "5348" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=e8ac97; PHPSESSID=ed41cde6250e5ae8f79cf51117731ee1" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:31:43 GMT" |
| location | "/autor/5348/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "1d892d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ed41cde6250e5ae8f79cf51117731ee1" |
| main_deauth_profile_token | "e8ac97" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:31:07 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:31:42 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106853 | "jdqo9VKL2WTDtGoJdvi9qnRLUUhPO2cTwpBrkAy69lI" |
| _csrf/https-photo_rate_107405 | "4BYlDudeb974rB19J55r9d-z7iIO3lGmZ_qypBd3EfI" |
| _csrf/https-photo_rate_108480 | "NDY_7gGvoq698oeGbQUeNekAm1xO_blcfT4Tdo5Qhwg" |
| _csrf/https-photo_rate_108730 | "cqWtLHSApY34wlG_RW6b_1XSUGfD0rnx6wkU8mOop3A" |
| _csrf/https-photo_rate_118765 | "H0no1SlV4NQA56tIrYkZFuv9YkBDgUUjgBDB_rwa0KM" |
| _csrf/https-photo_rate_120660 | "jGrWuuSJnVL75HLNxF5y8hvpLfXpa_AibwpYDeSYo7g" |
| _csrf/https-photo_rate_125872 | "4jD0VJmRIY72cXzdTKzhTim1p5WjMZz0vHd3UbKOepM" |
| _csrf/https-photo_rate_126575 | "e4X53blb-lIzFqLS-MsINhXSVNGVzJMpDviqp1jN8jU" |
| _csrf/https-photo_rate_128022 | "uAMPABJb54BgY_tHPuPk-ajgFUePJX3pW2KgM4WvIbM" |
| _csrf/https-photo_rate_139710 | "08i4Re5eBcegnY9lWec75iRWT50GqP2ASsI7AGimgH0" |
| _csrf/https-photo_rate_159589 | "a7iYE2TayMPswTsKwsHJAQMYEwwG92GlF8ADQvKVgU8" |
| _csrf/https-photo_rate_161383 | "rVyXf_1nNAKUmS7t1G9BJWYemkZvECBm_hHr9VOfhXE" |
| _csrf/https-photo_rate_164062 | "NLWZubgboqe3Q1mypSI-VCFSfvKqL1ny4uvKl8okRpo" |
| _csrf/https-photo_rate_169959 | "5YfdnlH3TfupFUID-KWQyPdXW76br8XrcskT-LlVJJM" |
| _csrf/https-photo_rate_179348 | "XT7WVJfg8vvrEaWcxkD1rWsXd_PXoTtgu4yAymyHe2I" |
| _csrf/https-photo_rate_186879 | "A-qwqbSMVfb1lLddT8bQr6G3JGR-kN97aoS6RwQhc6c" |
| _csrf/https-photo_rate_188440 | "dmfKPa4azUpXoo-bVTrIEWGoSAvBSR6gDi9ZbH33234" |
| _csrf/https-photo_rate_188783 | "1u4Eo1to3V71jpTUYq278kQw58YCmn06uGMksFfYrK0" |
| _csrf/https-photo_rate_194430 | "guZFk8sROMF4EB5PmGD2qvzdZkjoIcp2d3Nn-7ljY_c" |
| _csrf/https-photo_rate_203769 | "i7QAoHWyd6pjbTulYUx02rkcbxyYVxgO9q4ghM4GGUA" |
| _csrf/https-photo_rate_235977 | "YyjPa7H_aUxBHjMBSc7R1JO0ooTv1PldHR2u44AvLeA" |
| _csrf/https-photo_rate_237320 | "kZUezGMuaLFyvxTthrVVd_o9k0RdONubJbGEdZWrREM" |
| _csrf/https-photo_rate_246458 | "EMgmQMsbWDxSdVBGiU4fbVD-DDaaT83U-th5cJoxwXw" |
| _csrf/https-photo_rate_254740 | "M9s-xs-xekCOyYpqzvDXToD2ytDgvCN7UuLLNyxre2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_281563 | "MMaJloVZ-pt9y-PsJ6XAXXA7MiZ3CvAIXZn89WWovZo" |
| _csrf/https-photo_rate_293980 | "nHdyE_zC1FdAvd8Cgl7uv9NLe9xBjRW0B0ou8WdzM54" |
| _csrf/https-photo_rate_295140 | "ZYIpcSNh0bfJhyjv1fC_Tlir5JrgnmZdQwm_5bPF5bU" |
| _csrf/https-photo_rate_301568 | "blh9DStTX9WJLz1OYkHNA0cbRJMQsB1jR8kg0TMcnUw" |
| _csrf/https-photo_rate_315731 | "Esf4ZIvw5hJ77SiCJ6hSAMw__DBTCN8yhnxjy0iRhCo" |
| _csrf/https-photo_rate_321962 | "20R93DZbtWxjVwFQP-nR4a6bGlzmN2-rme_tgwjXM24" |
| _csrf/https-photo_rate_337988 | "p7PyTV3nlnPQGD15bxd8fAOyLmI8GmKDeFYZ9zGrWaI" |
| _csrf/https-photo_rate_338427 | "sTDSc_YQgTXgk-gec_VLLNNIGC6xUC-wt6anmwCXAMY" |
| _csrf/https-photo_rate_343313 | "lUHPacJX3yLqh4QBM7L-fu_GvsCQjx4rKM0jc5BT0cw" |
| _csrf/https-photo_rate_346774 | "SB7oUzQ9lpYaLh0ZVTDtw0cyvEmLr7vAg98u9AM_ySI" |
| _csrf/https-photo_rate_351535 | "a1yHoL3D0y9olxyFFrpTl-Bj4zq7gG7K-QqsyqkXsfI" |
| _csrf/https-photo_rate_352984 | "aIKo252b6aZtUQhuJ5qBYfZxQN2VAMHMYGUFecxqfYc" |
| _csrf/https-photo_rate_365029 | "g_eZ2UJonyZYx9dePkr3HUF2m8L-fPjX-Be6cI8EOTM" |
| _csrf/https-photo_rate_371749 | "WXVDx5ateIkrdMonZZ1xpVvBQgFsik1XaEtPgQqnfgo" |
| _csrf/https-photo_rate_374989 | "m32j5ECkXGVBEDT1_8Lv10B7laFO_X7rLlC-wVRcuwk" |
| _csrf/https-photo_rate_384278 | "-YayMWSWI4_DZrglCSfyZ9M4Ww1-R8GhU4C_ApBihwY" |
| _csrf/https-photo_rate_384661 | "ptNRuC0aB6GCuLscJ_POa7oOphSKYe8Y4P05Gmos754" |
| _csrf/https-photo_rate_384941 | "HrzqTfyLLSQHRovxHHQoHi4WJ3Qm7FyFYqasKzEBeYA" |
| _csrf/https-photo_rate_395481 | "1EMsxXJ432ZnVp3tI2LkOgDx4uPV7dUW-849Gdp1IXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_399620 | "bK0rPsaBTcte3bJdcAfDuE51RGQtak5XDui2_rDf1OA" |
| _csrf/https-photo_rate_422749 | "ppcR1rY4f5_wNJ-gBI8ezyQjV-SpeD4NcdRyAyrSDmE" |
| _csrf/https-photo_rate_43054 | "PaGQa4Npu_J1_zxnEGTiGMVhP6vbOaaj55kl3T7Yqm8" |
| _csrf/https-photo_rate_463725 | "1LyCjsxGBPfRP5TGyHSGe4LV6pjqF1gyw9iXe8GeFn0" |
| _csrf/https-photo_rate_469357 | "xXgFFCdMU8q5mgr8I4AKjR6jqYRWcYXoMzzeU8ZxHYY" |
| _csrf/https-photo_rate_71916 | "0eyj9KxLkYRYuN5SpSB9RELGiT15JoT_Z9UhEVBqiZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_89219 | "o5DL1SPqGZ2pe7IDuXl4IomOK7AfTZq7gI1ux3bt5RY" |
| _csrf/https-photo_rate_91834 | "xQWdix-c2IfFY5ptF6P_bI2m-eYhTq4RLxej1q4xL5c" |
| _csrf/https-photo_rate_92234 | "6KeHtRtnutcS6fgi0tcVua3YuPdvIiTPYbpkD7xBQ7s" |
| _csrf/https-photo_rate_93848 | "PSD2cxPMtroY8SIYh6xEiiLBLP_H_bjZ87KqHbegNhw" |
| _csrf/https-photo_rate_96782 | "aHeHzPkoFYdhh1hPpJnb3sAQFdsqV0ssZM9LALvDr_4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=e8ac97; PHPSESSID=ed41cde6250e5ae8f79cf51117731ee1" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "55404" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778448703 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778448703.8476 |
| REQUEST_URI | "/autor/5348" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |