ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2212" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "6b4063" |
| id | "2212" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3a8bfe; PHPSESSID=c4e477fa41974d26a48c020712890108" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 09:51:53 GMT" |
| location | "/autor/2212/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "1e6c55" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c4e477fa41974d26a48c020712890108" |
| main_deauth_profile_token | "3a8bfe" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 11:51:16 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 11:51:53 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_114916 | "k3Z54jERpLgCq4k2G1CcwslUdt8Yvh9aUXZSjuwbv8o" |
| _csrf/https-photo_rate_116031 | "gi_7vyPAknXKelq87EH2qVoYFVkSGSjWp6X3K_2Aq3A" |
| _csrf/https-photo_rate_116831 | "DsIwurtXkAMvg-ak78R4fQkTpzehQ8FoXIFvTOTa9GY" |
| _csrf/https-photo_rate_117139 | "MWmEJKPQeV7QFBDHXBIcnwqnHRE6F2OP6JCUk6j9_p8" |
| _csrf/https-photo_rate_123491 | "FMP61nwyAE2h5X31qFQdNYB9rXhhakHGt5auBBHsFAo" |
| _csrf/https-photo_rate_124588 | "AzFLD6Vf5X_nMr1AP08slOKCVlUrhOWTlcQrX_Z2dYE" |
| _csrf/https-photo_rate_127363 | "siR5D5IBJsOxrJONwtaOMHX5sciBAlsQYG78oXQJqDM" |
| _csrf/https-photo_rate_130729 | "GIRJN6rKoRnXMQ3fVVBCbRPSz6m2rDMSK9zYcpN3MRE" |
| _csrf/https-photo_rate_136420 | "il6UPQZQgKZFhoB_32a1y6y64YJAKSKD2b8t93OkD9o" |
| _csrf/https-photo_rate_171210 | "j0YPlZc9LbXSFpLpxmMj4cz08yzIPYD2gYp2ayfE8kQ" |
| _csrf/https-photo_rate_172331 | "-vm24Geo43QbeO-RyRWqpHxM7Fy5e9QxbKVRsHfQUDg" |
| _csrf/https-photo_rate_187855 | "KU00d_p4vwPzMMqfZvhqPFIEpCXDR3fXbpftq7PkWn0" |
| _csrf/https-photo_rate_197711 | "z-H2zzGnFYlDCn5ZwP_-kNrRilc7pompE8qZaiPw2JY" |
| _csrf/https-photo_rate_226998 | "cbttQuLwGqelVfSfAAb3KzrC8gzv1HzClzK17GEX_HQ" |
| _csrf/https-photo_rate_232617 | "IjDa1NxxjggJnnHHAvPxGBNrETCF_sxvu1-PNsOj3Ac" |
| _csrf/https-photo_rate_236078 | "WZgSjOGnK4TPZwbApeLH7Uux9xj5fzYv8UP9BEnz488" |
| _csrf/https-photo_rate_246130 | "bhWI-3EBPqpg_8rlVVLq_43yekynBOICfKIac71mrUU" |
| _csrf/https-photo_rate_250285 | "DtuRFc9E7b_SbtmYTZL3xWCM3_j0LqahBg-ZmKTOzHE" |
| _csrf/https-photo_rate_252888 | "2KrsSXQq0DK1B-XUISKwfz4W95-L373CRXCOD3nkcO4" |
| _csrf/https-photo_rate_272394 | "zv_43ODBBDCRY4bXTjD6gGOx0Kq_8pQxHelaB_mzqrI" |
| _csrf/https-photo_rate_276878 | "Sz9L7K1FCxlFx2IqoTcv1L4HIARTybD8-Eyycj2Mh24" |
| _csrf/https-photo_rate_290319 | "6xQkTe4y0-rdzdaCeSKF5e76mcmoSFRTvo7qX5rHuo8" |
| _csrf/https-photo_rate_295054 | "7SHuSRwCsDHS0tCRI18r-WJ3OsoyU-34WXtjVcElPTk" |
| _csrf/https-photo_rate_29821 | "xlU4W4uY9zIVCXA1s7JIBnUI9gTAVRsw3rxQNwearFI" |
| _csrf/https-photo_rate_300675 | "kVp4XgXelht0oKoE41qyTjudTuZtqvn6XOyQO3hNwRw" |
| _csrf/https-photo_rate_358506 | "qbprPtdre1BY9ww5H-_IHO3WFINnoAEHd4KrnMpxvQI" |
| _csrf/https-photo_rate_365123 | "p7-u0MJu8twnvBv0U5Woe6OOHkLbNhSkyYn_u3l6kDA" |
| _csrf/https-photo_rate_371942 | "u1fi7qT_CF2Vi9PhN2AhoyohRsVfRtWurYzS8VARtn0" |
| _csrf/https-photo_rate_376224 | "rmOjgGjBEREYogVjp_mO8BwB4LghuAg2NOjxr-9-OXc" |
| _csrf/https-photo_rate_381726 | "Xn2FldOlV5TtNcRoJzZzh4NEMop8G9b08jTRpfum9BA" |
| _csrf/https-photo_rate_383122 | "Rvql28oc_5CWOdnlhjZaJxCNPKu3UaRhG0GfluGbdLU" |
| _csrf/https-photo_rate_414553 | "S3a_rypt4PCyxIeb15Qi7QyNNYYgQXfl12oa70bM5CM" |
| _csrf/https-photo_rate_421659 | "GyU-YNwuRY3gl8mD65Gk1U8MwbuAhLDh3rbragSjPw8" |
| _csrf/https-photo_rate_441755 | "sY3mTWMAtfTPJE1TzPrp8T3swigwLDzeHIi3SpadrOI" |
| _csrf/https-photo_rate_45215 | "1avTW8bLifLmOcFIqb_tp76pmjPGMvQ_KP4bgZtapKU" |
| _csrf/https-photo_rate_471554 | "Ds6yeKTzmjW2OKbH4ZSiNWXzt9Q_VNPlcYri1T_ehk4" |
| _csrf/https-photo_rate_58921 | "KPgHrnYOnVCUF6BNkxBwWsu5TFvKpbB7IJyoxSk39WY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3a8bfe; PHPSESSID=c4e477fa41974d26a48c020712890108" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1749" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778493113 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778493113.9117 |
| REQUEST_URI | "/autor/2212" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |