ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8468" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3e3fa3" |
| id | "8468" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=9b86b3dd676c2c60b553fa77b3c0218f; main_deauth_profile_token=02da10" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 07:52:10 GMT" |
| location | "/autor/8468/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "1e8a04" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9b86b3dd676c2c60b553fa77b3c0218f" |
| main_deauth_profile_token | "02da10" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 09:52:03 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 09:52:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105966 | "05mZuVQDdTE6sFUoRllg0z5_2wSwUvxpd-mA6xmEMFA" |
| _csrf/https-photo_rate_114625 | "8D1oUQmpDtTdByNU31CB1wnKOEvrszQ8neAhmigysFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_121555 | "2NKn-qyte2Ddctq4cKiYAhSXTpz3a2FKsu5eRk7vw6A" |
| _csrf/https-photo_rate_122416 | "L5ZvGbOfS-4xK_FR9RSIZ9uS0-gh6AqwUyzI4Fw6sSM" |
| _csrf/https-photo_rate_122722 | "autIJCPCOzUiJq4ZrhQrYUAiV3RRK9r_6RNegXWItzk" |
| _csrf/https-photo_rate_127298 | "A_7OA40Uid70XPqy1b_Ql0DaDtoj2JSfLQ6pljf2Rp4" |
| _csrf/https-photo_rate_127510 | "3tfGAromQ-cYWyhuz0r_EM0KWxeqQZD_Gdsdj_sIepU" |
| _csrf/https-photo_rate_136130 | "trPLk8IrYAsibM9SOupSaRaANGuR3R-epedc5XC400k" |
| _csrf/https-photo_rate_136218 | "Gv3CctMmTy29jX1A1pmwULYhEU9FlFF6uhORuvFLzpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_142535 | "B6UNSjJT2LNOBklgxylejywrIjKAU83Kbm6AZQ1BwLE" |
| _csrf/https-photo_rate_142782 | "JiJ_XrRz4N6ovifPmnbTepdNwJBucRp80wTTp77XcbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_156906 | "aEKtivBxaiVaTvGbObsXQshDFMj3yJn7MKtvyuKfQt4" |
| _csrf/https-photo_rate_164179 | "NvBZXLYn-U6ePMno1c03pPrlctyPsQJrGKUoajKR160" |
| _csrf/https-photo_rate_170094 | "xDwY6KP9TWeXRTcLBViu0i2Mgf6sWaZjTiFleujjFuM" |
| _csrf/https-photo_rate_176430 | "2Q8tyyT0pGDoD6vqn7k6LnVXxjkC_UJLnh2GKjo8MYU" |
| _csrf/https-photo_rate_183926 | "TOKf8CXnWsIBv7Uzhpze9a418OJY653oUNmi5HXCX1Y" |
| _csrf/https-photo_rate_184269 | "E68uesl_aI8iN9rvUydtbqGH4vca-cfL9XivjxDafJs" |
| _csrf/https-photo_rate_190562 | "kqUWWAjobD_QuxWUvwPrXYYKCKkitYFe3SLkM57ESAE" |
| _csrf/https-photo_rate_199942 | "g_qzs3w9zjprp0gP6HDlwdFMh3iB1NJynEJRVt7exmU" |
| _csrf/https-photo_rate_207856 | "TdTc903QXFZrNpeekHn6_7kWSfINtHgI0tJ7AySpPBg" |
| _csrf/https-photo_rate_212755 | "hf7vbebZX00QGtxeZdMY38uK5MD1LG5THc_GoRRrIFU" |
| _csrf/https-photo_rate_213118 | "7hueYgMDqkyt0lWbOEYLzN9_EtkW0dkBsCGwF90P2Ow" |
| _csrf/https-photo_rate_214250 | "hqI-52KdB2TrchLe6yBiWTu8Ucd6Flzew4Ash8AzHZM" |
| _csrf/https-photo_rate_221723 | "-9WK-SCRIT2fEWk2krE_o4tvAP5QZuGjCEfQ5bs4ZY0" |
| _csrf/https-photo_rate_238492 | "RU7woakdDjHgdCw3baP34DHv_9Vu3b68xIO0Vnsyocw" |
| _csrf/https-photo_rate_242244 | "emXalODBRwGcg0JFbD2g_d_frEErAcs3vHuBhvFOtNk" |
| _csrf/https-photo_rate_247856 | "mBjAg9g055TbtJhoUVKmZDSeBxDeCYqEGl_sWiYU7m4" |
| _csrf/https-photo_rate_252060 | "pVNrGMiWm4DvAoZXWyP6JujpdW3NsQprBMhKdozifbI" |
| _csrf/https-photo_rate_252356 | "fbG2_M8uxgfaIA3X44SMQreXQl1JkGjKmEVImtUrfLE" |
| _csrf/https-photo_rate_261665 | "5COc_oAQbHmoALXOC6WFXEkJ7BpMR8aNt8zAmA45yKM" |
| _csrf/https-photo_rate_263250 | "22EfOm_aYXSClXfOrV4AXPuQUvLaPwuaqTFhXaCF7V0" |
| _csrf/https-photo_rate_263695 | "ULa78oOKsVQFLVjJ9dHYhZY-Se18fwfT4R5h0Nd3ROY" |
| _csrf/https-photo_rate_264059 | "pwrTedGPrWS76BeN2dUN2hJKfiXTKfKPGSATAtd9_s4" |
| _csrf/https-photo_rate_265052 | "20nVo9qZMvk5HCuWaYRNbgZuTazcBc_UntlsVNcOlS4" |
| _csrf/https-photo_rate_268770 | "PYQgJ_o4rn7qfwG9fhgLMQHVXotf25BtsdpH4gfk-w0" |
| _csrf/https-photo_rate_268924 | "FmVrS_N4hGZzrdo0C2h0muTigVMt5Lu6TRjJ_F85YGs" |
| _csrf/https-photo_rate_269329 | "0cyeWA8J9sbYFdGRl5gRTLd8vV2NruL_j6NHrG-ifuc" |
| _csrf/https-photo_rate_271147 | "Kw9dQ_9ZKgiWcDJu02xB-0WuZabWgXLl0ZBUnkWzCro" |
| _csrf/https-photo_rate_272759 | "ntBdrX0YnlC_XyjDuVhp30lJ_oOQvd9B1Q4Zga1lWVE" |
| _csrf/https-photo_rate_280380 | "pVKawK5mmHi1GTGyEj2AvCIvxcDgPZMaUWHp9rxgQc8" |
| _csrf/https-photo_rate_299981 | "vkqHPpJ_8eXLbnjzH9ggob2bWB-Dv_xuBn8CNiSCIXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_311059 | "6cBEM7bkEXe3QUgitI63KTlnYTev3C8f44uYCPXZuVY" |
| _csrf/https-photo_rate_315678 | "UwmSpTeOOvrcQ7ITwJQTSOIMYHfFa8q6Twr9yDfw88o" |
| _csrf/https-photo_rate_328888 | "R-YK8KZb-zqU3zYF0XHpPOgFlEO4kO4idOnQd7rDSNE" |
| _csrf/https-photo_rate_336651 | "PANVDuEbNwbl4LT6hg71YXubE_qHq-QJ9naPqr0WXP0" |
| _csrf/https-photo_rate_341625 | "ISOmuNkXQkysn1peV0iAbId1EX6HQy05XgYlQU8gC44" |
| _csrf/https-photo_rate_341924 | "BFRwftRcQZjLRre4edZid2UY4jNeAq2BHDUjFnJ5bic" |
| _csrf/https-photo_rate_345238 | "U8xInDvW6mLmMikP-812UH5d1Bobm7GjB6BMFvOrijg" |
| _csrf/https-photo_rate_350006 | "g0eiESWxVG-I9HcnuCYQamlYO5cRG2e27AWSScHrQ8E" |
| _csrf/https-photo_rate_372426 | "qbXzc3QMfUhsUmCLcn5gSR2Ght129A_zcKm6eDklz5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_380875 | "scju9cIBHmTXGnHIQnl3koMfOaLHeBsKg8rT_4siTS8" |
| _csrf/https-photo_rate_381570 | "YfDtJ8tDnI0go7tfXYlDXc89F5VNQXNsF3rulaBU8oI" |
| _csrf/https-photo_rate_385910 | "M1NWC2kujnw5xVImF0oY74EoALFMkzhTZkV6wy8BF98" |
| _csrf/https-photo_rate_385922 | "FoiansOaDKUiP3xOgizkgciE_ko6Y1XIGhCPbYRoKwc" |
| _csrf/https-photo_rate_410726 | "6wlhNm-zt6udneab9elLPGGWzhjOBVcxxrGCpBm7Ub4" |
| _csrf/https-photo_rate_413937 | "8rQWWxDEy-T5IC1FjeW0SMi1DmW-aTPPVQELQATor3M" |
| _csrf/https-photo_rate_421267 | "mWpx55gwmDCh3t5ly5YCFzp1tP8QhbLrKpjYa4jrGI4" |
| _csrf/https-photo_rate_465350 | "bkJh_rzVWTVjTm2ZJvpD76AEVX1M824WPD2eMH8nyzA" |
| _csrf/https-photo_rate_50276 | "8lfkwLFi8i37laQ9agGetuwWP1wKzCTetHBVHqdbW_M" |
| _csrf/https-photo_rate_86526 | "cjtd3OalDh9QIUp9MeBlP63JJOidim7NVxfv9nc1DdA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=9b86b3dd676c2c60b553fa77b3c0218f; main_deauth_profile_token=02da10" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "38716" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778572330 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778572330.5467 |
| REQUEST_URI | "/autor/8468" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |