ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "12437" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8c9e97" |
| id | "12437" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=ae8bc7; PHPSESSID=ecd182fb60f90cf26b7136f69a2e7707" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:11:13 GMT" |
| location | "/autor/12437/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "218e71" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ecd182fb60f90cf26b7136f69a2e7707" |
| main_deauth_profile_token | "ae8bc7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:11:07 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:11:13 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_109001 | "PBvRiFclY5fF_ksLc299423irbHJXPu-_b-sMcGRglM" |
| _csrf/https-photo_rate_116001 | "FDe_P7McKHtm4sf8M-iI-NN1M0Yu9QgYbCqzmhwGPdE" |
| _csrf/https-photo_rate_125820 | "ZnlOSz0NyPmClLwegq-Hk8JBjl6zjxPOlp0URhB_DX8" |
| _csrf/https-photo_rate_140861 | "GH-4sXfQcy3llD-P2N6RFIQjtkbgXDSE4WE2hcwqnYA" |
| _csrf/https-photo_rate_141428 | "kdhxO5_LhoYqt_0mFrv3LtAN3WO02hFXl8oqvMho1H4" |
| _csrf/https-photo_rate_141704 | "9G-GTyeIKWgpbcuWdB-g7yIOWbHVXFzaBYf9ykU9HzM" |
| _csrf/https-photo_rate_152909 | "APHwdtcid0SekoyNzJ7SIoXwFr7QcHAs7l-hElACQ_E" |
| _csrf/https-photo_rate_154101 | "SfTByFSTTU93KVq7nKn9lwUQ17yKhBd6DaDgVUfr-Ik" |
| _csrf/https-photo_rate_158097 | "ErQRYBkXhL_wu8IKraEhOuEmDoFwb3y0wXyq8sk-WRQ" |
| _csrf/https-photo_rate_161756 | "sI1uCZnCJ1yXeZAallbatknZDNQXgAMoWoEfdPiQOyk" |
| _csrf/https-photo_rate_168382 | "1WDaJN38-8199dtNVvePrHGu7NWZn3CTWWttyLrw044" |
| _csrf/https-photo_rate_172430 | "s4QNrKeMcEmNTT4LhSLKL_sZSFTzSuh9O8Ss3voK4mA" |
| _csrf/https-photo_rate_177578 | "KO-LXjgIVrM-YQwHQF-RLpdXi0D7dfj3ZeP9EwHF5ZY" |
| _csrf/https-photo_rate_181148 | "86BS6s5Tn4EnJzkgCfsA_kHaJ2n2MT9H5yErLwhCAi0" |
| _csrf/https-photo_rate_192319 | "tVltirbVmgX22aWsEK0Ias8B58tB0mF09t376JQDHf8" |
| _csrf/https-photo_rate_197275 | "YzHFeo1sKG2f-w1BEYvhotarHAq-L4yFsn0-ck4VryM" |
| _csrf/https-photo_rate_202320 | "TCLAKiTygpBO-XwCyIeI9dGZGIBwUoRq-3-LQjvIKLs" |
| _csrf/https-photo_rate_202559 | "ti3r-Sz_nvrG5yMckoIV71_biHZp3aGy01MntHZfcDE" |
| _csrf/https-photo_rate_202758 | "-9fb-28-ghY3jdrVfYiXN_vu-znbUEh3FD8T8Fsu2qY" |
| _csrf/https-photo_rate_22421 | "kBHFsQH8Y4YS893OWDCqpJAYwk0-7RSVfEMaXxNcZFA" |
| _csrf/https-photo_rate_230364 | "2I5RVwQBPVlDJyzoEpvze7SYrLdDKeXT1oh2HY5zfek" |
| _csrf/https-photo_rate_230904 | "DLwcpQ7KgKjbrrZFi8luW-UL1yQjeEw9DDkAd5YboQo" |
| _csrf/https-photo_rate_234665 | "ZRaV9-YlBaPx4QkcjcS9nZCkxClzREGQSsmNUWBLeZI" |
| _csrf/https-photo_rate_236633 | "4yFeA209YdA6GjbkLGCcQO2Y0jShWA7RCIHvI2oa5EA" |
| _csrf/https-photo_rate_242760 | "vczqni7z2HkwlEqjddgWEawqleBrMacT33KRAgcfGu0" |
| _csrf/https-photo_rate_243919 | "phOGO79Sf4lFjLzgTGi7uEhnx-4WL-z_atUm_mz_xhI" |
| _csrf/https-photo_rate_259464 | "hg1XSQRAy2URxp803bOdZO_6n6VjcloG-_81kimAgdI" |
| _csrf/https-photo_rate_259615 | "wVqMEEYxypTtySAAQX_CZ7KBdWW9FwYDJSobcPI2V6w" |
| _csrf/https-photo_rate_262365 | "Gg70Av7naHNNm6hWOdr5xy4M7cvfy16QqauGWSrmV3M" |
| _csrf/https-photo_rate_263022 | "KRbJM5EPFfU-LwgJx108pSDByK0NORs5YsGv1G3JOoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_264928 | "j9MwNKVdD-5WlS7y7AGsEYSH5hdsIPIhotkW4-RE96I" |
| _csrf/https-photo_rate_268036 | "f1tF3_lQTHUfGa3uw0kvKkkICCL6NPvP8uVANkQ1KDY" |
| _csrf/https-photo_rate_271482 | "_rnzLHQuTadFwvw30cU906qvKI5ln19pKR9bNXmLpU8" |
| _csrf/https-photo_rate_272307 | "4Zafg8z2hlzEhuR2HHgpPr45BjyWVDB5g5E8vpRDYvc" |
| _csrf/https-photo_rate_281447 | "vNx60VBfrjny9vxC4kwcMGpiW4en_DRrTG8oUf2obLs" |
| _csrf/https-photo_rate_281448 | "SrvGO2Bfc1ZmaVP50OJphsIvuen3DxTnRgtxTMUv9kU" |
| _csrf/https-photo_rate_297128 | "6e4Hxal3Pif4Q_XkJosQDabs5oLqpizbtIPoAzFrJMk" |
| _csrf/https-photo_rate_307551 | "fkq9TgmgWoQOCGvS_yCK33bvk3IpF4bf4HmYpcv8sxU" |
| _csrf/https-photo_rate_315117 | "z0yr7EJTWyFwFR3boPe0MdfwakMv8CUegG8umk34EkA" |
| _csrf/https-photo_rate_316168 | "ActkJ8usWZNa3-Q6M6B6OSwhxJrRBnPx0EyKfexhepQ" |
| _csrf/https-photo_rate_31842 | "peGf1McwEjHDm2Ik9FVOHaSZB3uRmOjNdqkFLnZ2hvw" |
| _csrf/https-photo_rate_318478 | "t160af5Gkd1MDyh0sP4u_NRggpeY-N7DJtp6Uj8Y6Ms" |
| _csrf/https-photo_rate_347056 | "JDZL3bxDSRbIRj35AaoAqqvk9HDLoqg1zRzP2QtXsAE" |
| _csrf/https-photo_rate_354185 | "3l4ZEOqD-dpVbVP7ORYqFBp7mtuMo23Pjz9ywgQUAFA" |
| _csrf/https-photo_rate_365496 | "nHgHRTet0vbh4ryQECM-5vHlEX1iTKdc9MuBWpRcxPs" |
| _csrf/https-photo_rate_399544 | "ssoNmuzd0F-kyPV4jBDiUVsOpoVjwEe7ASTmNxA4Pxo" |
| _csrf/https-photo_rate_411859 | "NsDS_-nWAhQ_5itNoCYg6voj0_ivFWXwK5tdgbPNkSM" |
| _csrf/https-photo_rate_414411 | "1-pH_3gtIvFec62A0go0P9NaZbT28HVqzzfXLBeyar0" |
| _csrf/https-photo_rate_418416 | "aJOtEG1nJ77TEumGhpAMWq0s8v44Bf4-5Vv1c_5Zb_M" |
| _csrf/https-photo_rate_421960 | "g2i30FcmE-GKatwd-NBf08cXsizNSL0RoQrOKPUlJOI" |
| _csrf/https-photo_rate_441079 | "BvcnQi4xjMF6fvaQZiFNJJpYc1cUBZ_SJjNCvmroFmw" |
| _csrf/https-photo_rate_471905 | "NkPqpfKiMp4STt1SlOefXdiXbzhE0YiKsmOlwUwBJUo" |
| _csrf/https-photo_rate_473747 | "2imxrK54Zs9RKkRnsiOPysYkJoFRUONmp5ZOOtL_fZI" |
| _csrf/https-photo_rate_61054 | "tUtRD2vFStcgunqOvZkczsBgEyIpxBpumFprcSTGuF8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=ae8bc7; PHPSESSID=ecd182fb60f90cf26b7136f69a2e7707" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "52659" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778548273 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778548273.2049 |
| REQUEST_URI | "/autor/12437" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |