FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "3342" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "164048" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e37b4e" |
| id | "164048" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=fa423bf877cc35c1e90e464fdcd6b05a; main_deauth_profile_token=862ef3" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 13:53:10 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "21bd8d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fa423bf877cc35c1e90e464fdcd6b05a" |
| main_deauth_profile_token | "862ef3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 15:51:58 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 15:53:10 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105817 | "pPOo4-XUGWVinurjU5DSxPzPx41oXYuKYt7RU1JPENs" |
| _csrf/https-photo_rate_106934 | "nZlmg_bPVYSu-25_6qMs0jwfxM976HxICRONR_TaMxs" |
| _csrf/https-photo_rate_175882 | "lnbykjfyUgS1KM5-ur-EEflrMBPxdyWNTrEMIa9AkKc" |
| _csrf/https-photo_rate_181169 | "JaNb2SVWu0cs3uHc1rz1M_GvevFiVA0hi3wMR5TQG98" |
| _csrf/https-photo_rate_249939 | "ljvvMoc6uyfr8VWtWlU8oI3-fbBbX36VJ-qjXIBHmQM" |
| _csrf/https-photo_rate_270007 | "VbLqt3clbRDxi6V71r4q3lzhsG0LUmWJ6ygVEnktuB0" |
| _csrf/https-photo_rate_275887 | "UBvZjEYAhKc9hO-ouiG0GOjF8p0sQscnWWm11CpsE74" |
| _csrf/https-photo_rate_304039 | "P90Lj1xYwvSVJD_BKA_4YUj6K5RJlGVdPTVDLontCT8" |
| _csrf/https-photo_rate_350592 | "2dHeP0qihOI36HGZeIw_GvrUypOOVWa0OKu7e54Jet0" |
| _csrf/https-photo_rate_350621 | "rfBdnOHQb1FHNM49xxGlJNYspWZzWRXjG8V5O5nWgeU" |
| _csrf/https-photo_rate_353179 | "cPXZyW9mSsvnLO9ZLiyivNCfP1O4JDYILw85PTOMEmE" |
| _csrf/https-photo_rate_370544 | "tc_HMK1ZTDosK0baEekkHQzpceGQ7_4mVMmXe4gXAn4" |
| _csrf/https-photo_rate_383998 | "YxAyiSo9Vvti6Wum9dMPWVfVm4vdlW8EpJThsmOuEtk" |
| _csrf/https-photo_rate_399973 | "gsY6YO1htvJiDol8AEm_XnMnvWxd5GkqnK4IlqYFyQg" |
| _csrf/https-photo_rate_410891 | "T9ClklorlxJzzl7nhyVDcKpQSfaYkASH6qY3P2wJxqc" |
| _csrf/https-photo_rate_420646 | "qu7TiKagiugyJxKdqnSzWJB2dF51U-tC_7WgU0egmk0" |
| _csrf/https-photo_rate_421351 | "Uy6CXSmeg9SRlkgmT1qFTuWrJu-OFshL06PsVB71VdM" |
| _csrf/https-photo_rate_42433 | "ciJNYceLrG2Vo1j5siSW-1H5OGTjyWiryxxy9xYPvYI" |
| _csrf/https-photo_rate_429399 | "H62aNbpR7fKkELa8okvgbj8q3qTAcuqcZN_sFGaXoHA" |
| _csrf/https-photo_rate_52996 | "BIkWTrxwAVF8tKHU31-VZDjJgIERlRakG6eJaXpdOfs" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=fa423bf877cc35c1e90e464fdcd6b05a; main_deauth_profile_token=862ef3" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=3342" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "40176" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779112390 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779112390.3226 |
| REQUEST_URI | "/foto/164048/fullsize?aut=3342" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |