ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6735" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3e745f" |
| id | "6735" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=4e9e3808aba88e7cf6e6e7a95f807435; main_deauth_profile_token=19dd73" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:01:58 GMT" |
| location | "/autor/6735/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "236bf0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4e9e3808aba88e7cf6e6e7a95f807435" |
| main_deauth_profile_token | "19dd73" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:01:41 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:01:57 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102847 | "x7fIl4z_1rKeHCLUFOdRE-eG8Vxi-wOmIKTRco6e6Qs" |
| _csrf/https-photo_rate_115908 | "7YGS2lkwMznIBWufMAvZaopUsj_n7v4eHNqP5Zqye4A" |
| _csrf/https-photo_rate_123467 | "YE6_7WwBddfmYn0hDYYyAfUH0UTqFBYqty-YZyVfcA8" |
| _csrf/https-photo_rate_132791 | "WsRxGzZgVphyr_R5AI-NieOlvmkKoglQdFJnlOWyESY" |
| _csrf/https-photo_rate_147563 | "cWOOU7Ec3D7FNFcJyyxmWuDk1PuTVrEo7uomNtvAWsI" |
| _csrf/https-photo_rate_148139 | "2Rcfkz9ru_GlTq_qQMUW8ZhjIPjq33tBR8D8XhepSPA" |
| _csrf/https-photo_rate_15472 | "gY8yPLJPdjujVBVb3kBAlk2whuPWZJjakuWQPSJsEWs" |
| _csrf/https-photo_rate_166067 | "m-QKZLM2X8dZzntYDLmfQAs152juiq-uPsWFagIFJRI" |
| _csrf/https-photo_rate_174570 | "hp5ByotpnjkG3zJiVYq2b6dA59upUakr_3Ud6sXvLtE" |
| _csrf/https-photo_rate_202903 | "muG-L0QqWDwGGnZeZ5FHXPW3Vp3g2hKph6FKzDbjaZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_206000 | "9O2W9N4zlRQsMd6cDi-2Yv9x3-hZc-hCJmGEP1-4xb0" |
| _csrf/https-photo_rate_221390 | "6IhifGdRhC0GAr5qle6K4yaGa7rFMw3TeKdOfztQWwY" |
| _csrf/https-photo_rate_236517 | "xLyttLMxkclrPOlHCa97iDHhsi9KmQrClmI9uwuDZyE" |
| _csrf/https-photo_rate_256310 | "wgLGGOs-0QIl48zP6nsBwcK_55ekoqtRCLAFt4-COuo" |
| _csrf/https-photo_rate_271965 | "XYkvyYfF2V-EtWVVJwjVcH2WQIc2JBY_Bwkv6xQ-ajA" |
| _csrf/https-photo_rate_300498 | "NLjPSOZi28CpnqZMYlLCzGMTIfvjNa79KmWtmeoJLIE" |
| _csrf/https-photo_rate_303156 | "Ircs-u0nDeIlhQ_UeOouTPi5NF9fL412LA5lUXPmNzw" |
| _csrf/https-photo_rate_311660 | "EAC2Vm4lDGqdsogDwzHJaIAWQxnV2KeRjMXEV3y2FmI" |
| _csrf/https-photo_rate_312169 | "go-pfEtiX-FW0hnFTtc8MgK7FnN78WWD_OroQLmrk_M" |
| _csrf/https-photo_rate_352507 | "7HUHdbF8jqlRf-B5c_bsmHgaDV2KJHFBLIbWaStNmns" |
| _csrf/https-photo_rate_352760 | "1OjgP8UZEkxH-FfsqfXzfTV3_IdLfL4EGSBJcFts6Ew" |
| _csrf/https-photo_rate_361395 | "ScTODufgv2RadGffZpr6WJ0Q8s2OSufI2oP5QE8w3jc" |
| _csrf/https-photo_rate_389260 | "OvhSKJaxC6ekx9uhA_JB6UvjZCE1T0nF9tMivfbyw18" |
| _csrf/https-photo_rate_428931 | "hEBo2STJBO33UoJgiBLlfNLBKhN0iiRdFS22qvY12d8" |
| _csrf/https-photo_rate_457393 | "X-X7JERhRt5Y8Lqx9vS0BYAHV_A4pbCfO-TNSKjLINQ" |
| _csrf/https-photo_rate_71915 | "AFYTXPru4xGbPIrnJOF0QWeO0dpiL8WAyJzghCpfp54" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=4e9e3808aba88e7cf6e6e7a95f807435; main_deauth_profile_token=19dd73" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "5518" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778457718 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778457718.456 |
| REQUEST_URI | "/autor/6735" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |