ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9780" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8eb190" |
| id | "9780" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9b9747; PHPSESSID=adb3a2f30322096d28f35c2665428a17" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 11:55:32 GMT" |
| location | "/autor/9780/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "291b03" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "adb3a2f30322096d28f35c2665428a17" |
| main_deauth_profile_token | "9b9747" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 13:55:03 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 13:55:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_128530 | "xxl7wLY067b5_1sexMb8KqW0zrXKdKpKuyGQ6_dDpc8" |
| _csrf/https-photo_rate_130587 | "4oXE38E7n50BJ3cBgnEJ7d8hyK1LmKKqILCgdm2AnSY" |
| _csrf/https-photo_rate_147691 | "aP5_6Gx3a84rKpyieKYJ2IS4qdjMkBXJOsKP5suxkuo" |
| _csrf/https-photo_rate_164657 | "twwXItb6fqNTkHRCER0ZvNYeqXEur9NwFQr5tRrSz9g" |
| _csrf/https-photo_rate_196185 | "eIONNf3Rm25yP6EgWfB1MBKozB-GhlQEkYxyNabVIOE" |
| _csrf/https-photo_rate_197183 | "Igin0UQR8NpZmL9vJL7BGuO2p_AUdbfwN_XIMu5xWiE" |
| _csrf/https-photo_rate_206362 | "LpZjSCio4AxCqkm13aAaPuQ97eAEtjJrjcNPv1zufqg" |
| _csrf/https-photo_rate_209246 | "svXfC-ZiO9DIPNRw4LLniOVOgTuZ3E9be4jH1GUF3_s" |
| _csrf/https-photo_rate_224291 | "q6SC8ilkeupQU2DDvLhZCiqaRbAo_nheBmAEwomBfQE" |
| _csrf/https-photo_rate_228288 | "V9W9mw7fkAz7K6tAWjabZd_o-0jksgpQwRfXeRxUrgs" |
| _csrf/https-photo_rate_245346 | "LAWcMXfNeYldS-JfWMB59oYACGFFV47jm4qWVKamg2I" |
| _csrf/https-photo_rate_284464 | "31JDztncEvJ6zBzVZSd36gRV5Pzi0apUVjqHbTUXQ6E" |
| _csrf/https-photo_rate_288929 | "QLtAGyStYODiY4BKfNc8sMDkDXZzla33EI_lxOeeKC0" |
| _csrf/https-photo_rate_290887 | "hYWRUFaHJLmTz93xabWWgyK8ZzWDxSA7yPV7pdnBqQw" |
| _csrf/https-photo_rate_319636 | "AGCvvl2ske6IQZywdZ6h0wxTByleSIMO4GOJm82fdlg" |
| _csrf/https-photo_rate_328558 | "9J7L39rKCIVdvukTJZpLpGzne5cIH-NbzFc7x8Yk26M" |
| _csrf/https-photo_rate_329624 | "wKl56a0LVOw1Eb7UTuyvtsp3RuEn1qEZz0fWNA5iPWo" |
| _csrf/https-photo_rate_330864 | "jNFvW9eJLFRHF_GCwizqENp9xGTmS72KTwzSndHIO-U" |
| _csrf/https-photo_rate_33179 | "9sCNqSuy1ThTO3Lj_r-k3AdLN4T09cTIaatpOVkOh8c" |
| _csrf/https-photo_rate_336763 | "gTZQANSODRtSsgkUX4LSV1OTxmW1xlMx_DckZc7YDdM" |
| _csrf/https-photo_rate_338960 | "Lyt0Vt53ntk2LRnuW-9M4pf--Wye8HMPM0gEoX9i0bQ" |
| _csrf/https-photo_rate_339549 | "t1O49A3-l314aFTWK3JhnAYircqjNQb_O4yn7rqYoro" |
| _csrf/https-photo_rate_343604 | "iuBVICA_OMQ27qf61wy6oeeFv5d8mJOIw1QW3Kts07U" |
| _csrf/https-photo_rate_348194 | "-wuHXPFdth-iNuTsmw570knaJ3yLdSNDxyw0-BnVIEo" |
| _csrf/https-photo_rate_353528 | "xtcz3No4_Y7CJ-OjDlAX_QQ838AQoJldUjJVSdw8wZE" |
| _csrf/https-photo_rate_374083 | "NZbYC6tMQrG7JGfagzOALHWGVJjrJ8rJXy0dfaWtKLI" |
| _csrf/https-photo_rate_376647 | "73oN2WSz3IK81Bm_iXljv5oEeJF3JDAIxQTvWBNo-dk" |
| _csrf/https-photo_rate_389772 | "nOe51nqXqnVc2yTbqjNm_pViuOE1UBHTfFeOycCVO5w" |
| _csrf/https-photo_rate_394610 | "TtwhLX8uimP632SdMgVwKNGlwmOdCGuWruDdivZE6GA" |
| _csrf/https-photo_rate_396036 | "9I79S_eaGH3r0mmRR1EzfizKXmZ66Nw2-6xYxa-bSv4" |
| _csrf/https-photo_rate_408028 | "Q7s87Gg_t8pwTc-Nxq3McKHA4P3_FnT4-9wVFXf6T4k" |
| _csrf/https-photo_rate_417850 | "OqaofwEW-WVTH364nhHmAzdhc5cj4DFtCZco25bNXNM" |
| _csrf/https-photo_rate_466522 | "ROg8sLmaT6v7wFqURqPBqdyCSfJtzilwAHQaocPbAyY" |
| _csrf/https-photo_rate_473261 | "DueqgdP7F9GPimHUWiKdsx_ylXS7OUW3nSDR16JND4s" |
| _csrf/https-photo_rate_51318 | "AD6OY68l7BZy9hjZNwP9OQPlkia1OOmYLqomAhtfAtE" |
| _csrf/https-photo_rate_58928 | "LL7vEFjSYsPY0E46iRNxHnKbQHN-VFxPaR-afK8uPzQ" |
| _csrf/https-photo_rate_65413 | "oxd6WrbeHS9xuKrP0qJ_w45yfredqYbLLBNif-JqnWs" |
| _csrf/https-photo_rate_67242 | "22PpXLnTKFb7Wodt1XA3YKu-P84pWDJvrLO-4GY9dOY" |
| _csrf/https-photo_rate_75998 | "ppL0psfgM7G3mbafG1vbQTYFW-oPb9ncj2_D5GZsTk4" |
| _csrf/https-photo_rate_82301 | "0gdCcVw1tmi67v0zc3A4q7zogPN3mc_uBKwsd5eYljI" |
| _csrf/https-photo_rate_86833 | "9m-Ncdrlc7vTG_ZGLzRyCGb8WCb7mOm6EcKJENA__Hw" |
| _csrf/https-photo_rate_93335 | "88CsQk40yWE7DddqIO6fC1Am3Nzs18FrlGWsejJzDUo" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/146" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9b9747; PHPSESSID=adb3a2f30322096d28f35c2665428a17" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "59197" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778500531 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778500531.99 |
| REQUEST_URI | "/autor/9780" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |