ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14385" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "627ed4" |
| id | "14385" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=fbd230; PHPSESSID=a895933dda3bf0af47a46b22fe757f17" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 01:13:36 GMT" |
| location | "/autor/14385/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "295bb6" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a895933dda3bf0af47a46b22fe757f17" |
| main_deauth_profile_token | "fbd230" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 03:13:14 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 03:13:36 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105873 | "r8luqY-Syow5Z7lt7FEKXOZVEIftMKScV613hUVesYs" |
| _csrf/https-photo_rate_114090 | "KVn02LXTBV9RUVbkC_pmDIJUPu5QGzkjOSGaj3MWNyg" |
| _csrf/https-photo_rate_117721 | "vFKjaMwJl_qoppwKEIrk0q76a5TCfPu7kTzqgA3rBB0" |
| _csrf/https-photo_rate_118638 | "i7x-P78qoi4bt-RpBAHK-Vezv3q5SRFKaotBz4eEhzg" |
| _csrf/https-photo_rate_123421 | "pGfSKrjXYCBh2p84F8Dqd5hzp0clRzKLxMpaXoPUk5I" |
| _csrf/https-photo_rate_125538 | "wPS4RDfg_Piac0T9zMsGzcNVMiYWMUtISKoq1SA5bmk" |
| _csrf/https-photo_rate_126654 | "uKSFjzHqbFcVzu5iGTGnbOBQJAE7EOAlllK6jxfcImg" |
| _csrf/https-photo_rate_126821 | "ogUxYLc9cE7MuXp2BtNlaKq4j8VBMx7I-JDqUTMllJM" |
| _csrf/https-photo_rate_131151 | "0hitF4F0MOenr6Rj5NW3tFxNQAAFtnuqo-m4NMZAtDc" |
| _csrf/https-photo_rate_134984 | "wipzvIhHDfRUvPoRD2tRqA_9l55wq_5sIGOzDRDpqZI" |
| _csrf/https-photo_rate_151433 | "6uyzbS_mQqEqmrju6Bewa0GhFs13zMNhNOsHhms3L-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_151595 | "hWBN3uu_4_m-bZEZEwRTjb15FxTY34fFIdrHgvetGVU" |
| _csrf/https-photo_rate_152415 | "uvK-vTgH_rKVec5nhfc0fGuZBpc6yYEPpfDWJpOssyg" |
| _csrf/https-photo_rate_153713 | "9fHHn8Nlkp-SihvFfxySkRhiA6AWAVrX_wYraPoALVs" |
| _csrf/https-photo_rate_153984 | "oPaDPfp4HfWDxqPVkCcffHef-7urMifHtVDvE2IseBA" |
| _csrf/https-photo_rate_154825 | "HYburEYl6a3CGx3duvIJUMOZCxog5MvbRtA2xcGJPHg" |
| _csrf/https-photo_rate_155769 | "X9Tty4mQ7NN02sX9Ys2oWaLdH3ia5oiam2m-Q4oaoWE" |
| _csrf/https-photo_rate_156843 | "I3ucgZ9Sfkg5qm-cJd687UTrP5TItzy3bw1kb8aRf6w" |
| _csrf/https-photo_rate_157098 | "71b7cg__WZhxDQXeAySeKF9JCF9R6McA_UXl5LpQ3xI" |
| _csrf/https-photo_rate_157417 | "XuUd4rAIMT832YPO-xlCp2YeMRwtgXTXf9BW7Gpp9OE" |
| _csrf/https-photo_rate_157512 | "uALox7yMfvB0qzwiQdTbPdKbXJ10Kda0sQ3RiBvXJZg" |
| _csrf/https-photo_rate_158875 | "oghc5-uyfw9MSakMUkH50fmqylpalCCokOkaeH3GuGo" |
| _csrf/https-photo_rate_159433 | "kcBeM3wfxFYgwOIqGGY5Ak4RGUnHpCpqAsc5fRp5iUA" |
| _csrf/https-photo_rate_159562 | "eSh4MrBpXRKTogvk-2R3p8yYIPLrCAe_8Npq9-MeB6c" |
| _csrf/https-photo_rate_159978 | "gS8bB1ylHv0pki3LV1p9aOElMt7E3k-WZxs-IYzq6So" |
| _csrf/https-photo_rate_167300 | "XecMWfTfihL1YyCK5ldAOwul4Eg9OsjiM2ooPPg28AE" |
| _csrf/https-photo_rate_171681 | "cTqs1Nl1e-GiaqFt4LdMpUstSdPDircNdmLwRJRb-9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_171988 | "zOZKQrn9JmOzbPnzKoQAJg-dpKLLazXlI-UnfRjExTk" |
| _csrf/https-photo_rate_172754 | "Yvf1gf0D7cQfnhAzsuWGOAa2p46iMjuHgLekSmha1gU" |
| _csrf/https-photo_rate_173421 | "tYe7ACALv3RoPTiK9ozQbBj2tX0GRGVwUB1p8cUBSCA" |
| _csrf/https-photo_rate_173500 | "yK2W7Ls0dRTGWxoaoMaDafRXrFfjaVVRr_ztKMJYMyA" |
| _csrf/https-photo_rate_175562 | "4YUQDT2I_Ro8wV-W48fxJhjjvYqzAG8TujHhkGrPK50" |
| _csrf/https-photo_rate_176654 | "HzDER82DAO_qmjD6a0bTeFTYXDXT_Pspbb1qbGk8Y7c" |
| _csrf/https-photo_rate_177142 | "iF4rDOQO06w77ZvNY7sa7byteqbt0wfjZm3LtovtBB4" |
| _csrf/https-photo_rate_179638 | "jGZZBoQjl-_P93yThLrRYN_6e4J3zjSeCJYP4ESGqeE" |
| _csrf/https-photo_rate_183819 | "GzTL1685AuMdzbtQ0KbArQmn5hIcPRGVHF10-ealA6s" |
| _csrf/https-photo_rate_184773 | "z50VnBIrNHQpsw-BVgF5NujyfB-DEU0bU6arxShq8eM" |
| _csrf/https-photo_rate_207717 | "uZQHqp_oYksJu1H0-cJr5siNObhLDowciHl6Ix35g80" |
| _csrf/https-photo_rate_214283 | "N0gIURIAG6fh9_2ax9bzRlnN350L6HpqKyle4H3NAtQ" |
| _csrf/https-photo_rate_234984 | "_c1RJmQvnp4zypmB5cWtGbZVxuk-mJtRh2fB1r1HF94" |
| _csrf/https-photo_rate_244021 | "451DAr52ybZDYRmlbHymDNwBK-CRYyiPdcfUSixEhkc" |
| _csrf/https-photo_rate_250500 | "nRq2wKDy1BGnwqEYBTkst5DxU45NZ8i2mbN0h8ywzLA" |
| _csrf/https-photo_rate_250867 | "qil5OVGqz2Cad7eYPqSG9KoII0bq7gxJakvyDfaOX3E" |
| _csrf/https-photo_rate_252873 | "HCCn5zTUdxlmS1IHYygnnnxGX1-hQNQGahXpJ_PHoU4" |
| _csrf/https-photo_rate_256890 | "ZkcuKq-GQDNxzGYwK1SZAHL_ZpJl5ZkxEuYdYc4Dxr8" |
| _csrf/https-photo_rate_266620 | "kVklIlXFBuwJPlikX8s6GKRdMbpxcTmujV4jIrc8DRU" |
| _csrf/https-photo_rate_286400 | "Pu-RJhQOg-qaElMNDlAJXYhT0Yy1Z1Nq2n39h-gZMF0" |
| _csrf/https-photo_rate_289025 | "5beADZKmPmhNqr8V_FtUq0uMu4y0n6G7jYNk30xA608" |
| _csrf/https-photo_rate_289800 | "s0TpvIPR0-iW0EW5XDt8I9UTvvr_4h887Sryuw-vnBQ" |
| _csrf/https-photo_rate_291473 | "VwFMsIOdMREyjizGHBn0MxLD93kcw7wJaUxcCnwwujI" |
| _csrf/https-photo_rate_300865 | "KXiSU21dMdfRWXAxf3TO4DNZCzypnK3G4wWvfbldI_o" |
| _csrf/https-photo_rate_315038 | "JYbr9MoJvj9souz-MDHt4UZrV9tb-3_uwb-f9czuxqE" |
| _csrf/https-photo_rate_318055 | "cUTmEjMcGYIF8Bb6czKxEAjLT9zU8NOHdlLFdNHGLJc" |
| _csrf/https-photo_rate_318070 | "LGr0aZv3wOF-V3qlAalRjNC6ndqShGAX7i6evplaMYs" |
| _csrf/https-photo_rate_318551 | "B26p6eZbmWIRpifjhyNyFqsMA9jsIALKGlN1ox_0WIg" |
| _csrf/https-photo_rate_320743 | "p-yYj2EflJ9fvMP1RAO3NsvptIegWpsCbSPf9G4grP8" |
| _csrf/https-photo_rate_361991 | "5oJfgI1Zvd0h9wZYqL2mXoyGCwW_tFFwEz-Uuubhz7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_370215 | "kteAH51F6cLbRRh6HDowKncZ5pofsAtZzV-6ksaxI0M" |
| _csrf/https-photo_rate_372975 | "vwgpw_380IZKVbMeskv7Mdtd9dH0ZLqOlHhIALJPrTk" |
| _csrf/https-photo_rate_373105 | "95yURrJiPrNEB2S6MK0uHeKBWxZRHBbS2BtVYAVwLpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_380817 | "KQJPC8mLC6TdlREVxdlRmBX9RB9Y0hI5WaJaLxPtfKM" |
| _csrf/https-photo_rate_383888 | "_CxKWsWD1TWcu4YM1uNfBBBg34bwT0EJg-Dboa8FAEM" |
| _csrf/https-photo_rate_403400 | "BMpvDRJdSEe0PynT9klE7vCfQGsygPktZFZ0jZFnPgI" |
| _csrf/https-photo_rate_415945 | "Oa2nbXX2poQWccNxkqWSMaEoDx0lFSjU4Sc_Zf-Stew" |
| _csrf/https-photo_rate_418846 | "7izXFZjLVdYLmp2hpxje6gMR4VwysqSy12ah_V70xYg" |
| _csrf/https-photo_rate_421161 | "Mp-dOu5-5ftJbKUfj8_xf1ry-LksmhVlMttnW_8j9wA" |
| _csrf/https-photo_rate_421711 | "565lM5IDGg7ZIu1NqT4ijoP_oOkhwEBbGkdfo1aI8E4" |
| _csrf/https-photo_rate_53093 | "K4IC-40vHBiK253efHr0GCc1aT-inwShfhnWn346TLI" |
| _csrf/https-photo_rate_81473 | "rwqzN1CoWVwU39Z7kERHChI2hr8O1vqUmFvcc-mPeRo" |
| _csrf/https-photo_rate_83279 | "SQ_Uk1rzk9OOGmk5vGum-i-P8mDmrQEI_iINIqqoT-k" |
| _csrf/https-photo_rate_93994 | "LK2al3xWklYQ8KYLJMMFduOB0smKAfcrE4O9QVdg5w4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=fbd230; PHPSESSID=a895933dda3bf0af47a46b22fe757f17" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1597" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778548416 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778548416.191 |
| REQUEST_URI | "/autor/14385" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |