ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17810" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d1bd02" |
| id | "17810" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=4ad53ece428455ed96ae88e3e851642c; main_deauth_profile_token=7da37b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:00:38 GMT" |
| location | "/autor/17810/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "295d3a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4ad53ece428455ed96ae88e3e851642c" |
| main_deauth_profile_token | "7da37b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:00:17 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:00:37 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106107 | "-1l2Yu8Do3XPMZevu1itYabCfBJRLJHKvRZEGt9b-f8" |
| _csrf/https-photo_rate_111568 | "kUvGYMcwtIhGAmoz6KlUcpSRPtUDQHCj0RSlWYLQH7U" |
| _csrf/https-photo_rate_113027 | "g7T8uJ_wj-QUcpbfPMs-Nbcxk4C-B5erGQFL7Cc1J2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_124554 | "xD7kBQQztyrNd_X9Uso-IHW7EEYgDVdoGPBxQY5cpnU" |
| _csrf/https-photo_rate_127492 | "C7e1WLmEe-KVutgOa_-x51Xt5QkfQaD9g90GKxipyT8" |
| _csrf/https-photo_rate_14861 | "ZCr5WE9fe_JUeopjuWBXi-y1eQzFOJD83wn6NLoVmZE" |
| _csrf/https-photo_rate_161062 | "O1rDaqa7OQfysKbOpldPb4f9k9cieBLDPsJBz8KCtw0" |
| _csrf/https-photo_rate_175564 | "o9Abm4BVZRRG80fXPWEalgZkc2OMAjk-Dwh5eGJpYrI" |
| _csrf/https-photo_rate_214956 | "jMOcvljdeCI0s3P-EnvSnL7STt_RXbjGO5wnPQOPsYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_221378 | "ZHVssoV23Gysx71xzjq8p913r-P0CJ-SbB6GV8bJX28" |
| _csrf/https-photo_rate_233688 | "qa_byCO_aSd2L3uMik36oIwZ-86WVVgnmapuhN-jcps" |
| _csrf/https-photo_rate_256788 | "I768d6V23CtRw6VWKLLhuwS5yfkgFTNLqjRjRSCZsAU" |
| _csrf/https-photo_rate_266926 | "5Wl8PVmlJkVu-pb8KQUPjHgV959sQpm3OQZ0DNnbL9s" |
| _csrf/https-photo_rate_273342 | "yC7rSn1m5Io9FpES0O1_1MGgnoqNuRQJnC2IUSyCH8E" |
| _csrf/https-photo_rate_300798 | "oosDHKl4hy0XfGI9K09SZJijV_3ARk3jHycbp0BaseA" |
| _csrf/https-photo_rate_300891 | "9zdGQZ_4IKL7pT6PIa6wXljOW9_6HDDf4uIUP_mnIjk" |
| _csrf/https-photo_rate_337573 | "wvUIun1C0t-EqsmfURQhtX7gC9rjqe1u9e7jfRI5xbI" |
| _csrf/https-photo_rate_379365 | "A-7TGZwVA5EYAJwAu8HuQ61dWC1yfmmgcMX9tsC45OQ" |
| _csrf/https-photo_rate_380328 | "ploGJD_LqkaMsge3amzHM3DrgInjmHFMYMPCjXnK_o4" |
| _csrf/https-photo_rate_393809 | "WEPOGo8xVG1beEGkObdcENRyOZYGVRqF0l_xXIZ9vRg" |
| _csrf/https-photo_rate_400144 | "9mNUeUX6MvRCEFyo3-i9jfcJZ3fC5EnLFanOUPHQCUw" |
| _csrf/https-photo_rate_421824 | "K9KTv3RWQxt7HnDsvv3x2S7NHzkSbk-03BBO8e1rMh8" |
| _csrf/https-photo_rate_427493 | "z2cXGzyXOthh64DGBXoY0i6p8EnIG7IxfcPE5YEmeF0" |
| _csrf/https-photo_rate_443721 | "wTsD5DAs3QJnPSsDCFQA8sKatNGK5r2WcCC_puOWoQM" |
| _csrf/https-photo_rate_457773 | "3J8zdSqqAD9fbrDpmbd4Xp5ZNjLRWEHPLLx-3_cmZWY" |
| _csrf/https-photo_rate_466605 | "u05DwHLBysEhX4GBV4Wv4Q2462gdT-II6fEyRv48Aks" |
| _csrf/https-photo_rate_476211 | "9eWIPIJzt0AuXfQCONSY7zrT0xWNvh69BiKeqYEA6mc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=4ad53ece428455ed96ae88e3e851642c; main_deauth_profile_token=7da37b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "37165" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778518838 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778518838.046 |
| REQUEST_URI | "/autor/17810" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |