ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7091" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2ee564" |
| id | "7091" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=08ae9ccc09a53ee4889111abb79ebc43; main_deauth_profile_token=2e7063" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:43:44 GMT" |
| location | "/autor/7091/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "2a96d0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "08ae9ccc09a53ee4889111abb79ebc43" |
| main_deauth_profile_token | "2e7063" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:43:05 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:43:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103710 | "YD0464ikIlG5cxP64PXhfSCOKvM5D80C1yryL6mumU0" |
| _csrf/https-photo_rate_105011 | "sHDjyBvIU1Z0CFLnMJFJia8YrqNChVtIidZ1M4Ukkc0" |
| _csrf/https-photo_rate_106415 | "UW9Cr63YKIafveNzdwN81Brof2AJ1SdhmiRZz6As1YE" |
| _csrf/https-photo_rate_107832 | "8IYYUUVnyqOI6kPKShD_fJM5_FSD4WVnQaAQrRVkrPI" |
| _csrf/https-photo_rate_111035 | "nCM16ChE0QfBka7hRjsNpCEJj2tNGdeDkCEq6qUdJT8" |
| _csrf/https-photo_rate_113792 | "4mIZSZpitJX1MW5GjUo0kDgIo4Yc_06Esv8sMP3oqhU" |
| _csrf/https-photo_rate_113887 | "TTm8kolybcincs10EIhMP8zv0IOobS9AqJKnX5NcHVk" |
| _csrf/https-photo_rate_118208 | "uWlVXgi3l5jw3Gg8HE46Xnvs2t44dp01zFkV-kH5vd8" |
| _csrf/https-photo_rate_121200 | "m29UwqLH7CIr4G6hneIUsIz42NvBmGP4G516jr82XwA" |
| _csrf/https-photo_rate_136690 | "KjEsnESmsINMN2o_orJODzxI1otK7OXDK7448E-Y-SU" |
| _csrf/https-photo_rate_136859 | "Aq-HvrrqGkUDgB0nHqRym1Gav5Xi1TQFyAaHBk8fYh4" |
| _csrf/https-photo_rate_173795 | "zjdqNtHnLwObajluo6Q2O2rm2BclgBqrZfu-sHbMlaI" |
| _csrf/https-photo_rate_173947 | "i3ea_St4Srb3T_Nz35yq-fJZgPhYKSWm6n3BxN78bSA" |
| _csrf/https-photo_rate_174713 | "JFTQqgILJ_tL16HJkXhOzfMjw94XRRthceiwjYz8adE" |
| _csrf/https-photo_rate_175925 | "PQYUy_HdZz-mDIDXo2chqyMwxurIljgUb4dnrFYQIwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_184881 | "gjLnHi4s4oMTLY5JhfF5dt9bVFKJzxR-zjoKE9R4Qa4" |
| _csrf/https-photo_rate_192605 | "y0WKvv5ksTTZeQijF4iP1J7TmTjOI7wf_Hm6v7DSoKk" |
| _csrf/https-photo_rate_205325 | "u1oL4MjxIBQZzQsNf95XVJKi9Mym6Nw7wRct9lwUQoc" |
| _csrf/https-photo_rate_217091 | "TwQG_ryv1YWWL1NkSm3oZOBD_QLxhOcOGKuwHhqNXVg" |
| _csrf/https-photo_rate_225678 | "FeuaPK_2pX6tY_G2FVWfBPoqf77XtS48PRL_qPHPxJA" |
| _csrf/https-photo_rate_235312 | "fN_RxdnXUB34a9VjZ32sKbkYEAFiBuU7b4ruZ0cX8S4" |
| _csrf/https-photo_rate_240698 | "XPbPL_TJrujt9T6P8ZtXb9HhVP21K-3Fzg5xp0qEH0U" |
| _csrf/https-photo_rate_244043 | "YsbcSUb6iUWlc4QLF-k87uWfCqJWtmhrfIT8Sro-ROk" |
| _csrf/https-photo_rate_244782 | "nH0ceR5e71ESxkWPXPHLwx2byjs_dP5Wq3KfMME7ncU" |
| _csrf/https-photo_rate_245984 | "GF0wMQ1FkKER6x9Q4rPvB12LzqD2Nb8iO1_WayQ9PB8" |
| _csrf/https-photo_rate_246859 | "_IQ1WX2xpfAbC9oAIBjZ6xMlpHofhLYf64Ak-isrJNA" |
| _csrf/https-photo_rate_248005 | "dVQ0lYHR8JNB9_9JoM_MenzhLXBYrY_LeCgUi3T8ptc" |
| _csrf/https-photo_rate_251599 | "iS83knUJaZoKOfKYd5CivfHUI4d-BqrfcVqAny1PZXU" |
| _csrf/https-photo_rate_254713 | "cS7XNIt-E20pklXvRe259zhWyeKk72yzxLwE0UvtOFI" |
| _csrf/https-photo_rate_268143 | "QSty54lVKnoD_MY1F4464sQwrJLHRg5xScvkJv7IQsg" |
| _csrf/https-photo_rate_270575 | "nojzzkqQi0rxPrfXGIQF0Zpl6qZLYQNDtPkyxELk9Vo" |
| _csrf/https-photo_rate_282794 | "yIaYwn9m7jZRQyAdRBUrfMc0ttwJVjf_oVbJUZ4jM2c" |
| _csrf/https-photo_rate_296619 | "QvGPBkyicmzBAqJ0OfsRTDgraPdRJufUV9UfgBEut7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_341729 | "HwA5IUlwDCx1ibsO6NAdeUP_5X7VWpGXdIDEIxw36b8" |
| _csrf/https-photo_rate_343420 | "53FONCr2ufl7dJsd0IWz66PfdNXeEO3oToYfsf2dy9U" |
| _csrf/https-photo_rate_349362 | "LlBCYCgDTTUkLCidQDVFtlxrd09vFjhGK_g6y-wxu3k" |
| _csrf/https-photo_rate_358823 | "JlG75nxwmJZNBnoPVMVO2SlFOe7wyxVV8wBJwWCXn2c" |
| _csrf/https-photo_rate_360142 | "_MWd5ZycZsG_Aww5E6hHhpuJCxn1riGilhG5wwXs5hE" |
| _csrf/https-photo_rate_367816 | "A4pFobIT8traPpUqynLspOLrWDp6_g_ajqg2iQBp_hA" |
| _csrf/https-photo_rate_383834 | "xWy2ktPUHwBVufug2aNAWb8wgphFdInz_4tFnFyQbc0" |
| _csrf/https-photo_rate_392778 | "3Q6DxfNSJ0ZKZjBe0_nw2nYiVUuEre9sKkUm1ChSnqs" |
| _csrf/https-photo_rate_419132 | "-7lJpyaT_AW0rF6vJ3pNEDgegaKqXWoahYfiFHN26_o" |
| _csrf/https-photo_rate_421399 | "YhSQ4VztY7vN5oWNMPcBpSJBVmw5Dw3GtSazDMJVKnE" |
| _csrf/https-photo_rate_423354 | "Z05SHxiiEec3Ah7ZkoVVODx3kQWtTdwdgmUt47NK7go" |
| _csrf/https-photo_rate_431775 | "e56KKTg2uIoYaVfLlyhs1jIwPWUd_q8ydDfTnrdZmnM" |
| _csrf/https-photo_rate_450734 | "fE-ofvHdYJ6ayTz1jmhOOGi1iZZyrpNQz13sGul3nQI" |
| _csrf/https-photo_rate_55556 | "xvj7uPqNbiXzYBojOSC4Uq2RF2ECnzPKNBGABzK2YSY" |
| _csrf/https-photo_rate_93351 | "aRV4SVkvyJl3Ua1K-_ixCGl0OklGTcdPI0rRsbW7GH8" |
| _csrf/https-photo_rate_94747 | "UkNjXa7od7LUDRnDg1omDcCgI4i_S3dEW6rJfGOBbIk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=08ae9ccc09a53ee4889111abb79ebc43; main_deauth_profile_token=2e7063" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "38171" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778460224 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778460224.0782 |
| REQUEST_URI | "/autor/7091" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |