ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7154" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "78f490" |
| id | "7154" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=052931bd03ad8c12bd05656fc8d447cd; main_deauth_profile_token=f818b8" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:27:38 GMT" |
| location | "/autor/7154/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "2bee5c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "052931bd03ad8c12bd05656fc8d447cd" |
| main_deauth_profile_token | "f818b8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:27:02 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:27:37 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104972 | "FrpcyB2rTkHlGhgG3VMwzMDIz9IKfuNIdzdAGAgSgK8" |
| _csrf/https-photo_rate_114472 | "_RiSBTNM9avlOpUzYIALz_qOiVZiJqM0yN1SN_CDWdA" |
| _csrf/https-photo_rate_120984 | "0q6SpY8qEdxSdu9ISeFcxcQLfYcRj7JhT3yh-mH61Uk" |
| _csrf/https-photo_rate_137694 | "8SydOYmqoqBjociB3OZtp6jhId-zxRaDMn-oTr8EnxY" |
| _csrf/https-photo_rate_163591 | "BqeYZorG213I5f1gQs1eG74MCXcTCF9iMgXNtLQhSo8" |
| _csrf/https-photo_rate_166876 | "dLV8pSY4_mKSbLmqAhdeIcwcUVXw9KAhA_lb0oX-JTY" |
| _csrf/https-photo_rate_169753 | "yVxgzuqjI2luoOvlxVB9bgny7LOknPvdI9BevwkfAOA" |
| _csrf/https-photo_rate_171561 | "6zuq8PHnBDadlL_DmNUuf4WQFk9GA-wkPjylBAYNiTI" |
| _csrf/https-photo_rate_172907 | "OUMHKR-eU8tXhYYQVEApZryI1si-lCY0yrit8gzEF2A" |
| _csrf/https-photo_rate_184876 | "km3dbf1UGc7MxlDnEFmlBni1ksT5wbnhXU0J5vgVKmA" |
| _csrf/https-photo_rate_200003 | "mjdxmpRat6qeDWrlviCqpj-SCHQD1IBMoyzZ1fC3Iww" |
| _csrf/https-photo_rate_204887 | "xCZxiHoFUZUyBC-OPidv1CCtXHi2nfQmfd9l62_bEMk" |
| _csrf/https-photo_rate_205270 | "erBN7G_V3UPcnpV06RqTyp5VMSsCYWMyqsOi772_TLE" |
| _csrf/https-photo_rate_209535 | "z5do8RyYXZz4hN_u40zSR-c4l5S0ArZiZBjaUtQ_8G0" |
| _csrf/https-photo_rate_215356 | "DOAtgMUM-AT4pAsLC6mRPbM0GG50ey4XEXvmYkWennQ" |
| _csrf/https-photo_rate_221870 | "nxCDnGSMtbERFWxMJZZ8XGhCy4lHnaPjEy9BynDmADw" |
| _csrf/https-photo_rate_224181 | "9-bjvo7Hkp3TQLkdLB-9pB8kPrVcJfv1jCsMcHZH1Lc" |
| _csrf/https-photo_rate_226796 | "ot1hXFMfU_b_-KjlYWW8BK0ihioCizNdwjScu8JDhXA" |
| _csrf/https-photo_rate_232876 | "HkP1fahuACbg-2M3mCMF0ZcP6vshZMwOhvJjy0staHg" |
| _csrf/https-photo_rate_233386 | "wVdn9J0GdXFV5XOL9u6tKWPZHLn1-4JvBRzJeBYQopg" |
| _csrf/https-photo_rate_234496 | "28Cb-AOmZImGzSSlij12VRZH7mRdnbs3vFz-PZd7e10" |
| _csrf/https-photo_rate_234791 | "bKkJdMReII6Pxofi7cx5c64u86AHL74FJrOfMBxZc00" |
| _csrf/https-photo_rate_244564 | "bJdgpazPUi9Oxu0nhUWEkjANH9muy88C3scLpca6wy4" |
| _csrf/https-photo_rate_248580 | "9BZS1nc_h8rCO_KdpZbm6kE-ftRuzYpbbwur257rlKM" |
| _csrf/https-photo_rate_254338 | "_pX4NIKOE3w75p2cvXr0bc6BpdDhtCBXvn2z-21fxn8" |
| _csrf/https-photo_rate_254440 | "vdCXYXq2Wc3aYkqa2aP_zM89gmEJgEBkb_pj_ZVEdGI" |
| _csrf/https-photo_rate_268674 | "S6N7OaEFNcZSuXO2WRud9jUmO7X0sez9JskSraN95fw" |
| _csrf/https-photo_rate_28747 | "7xCBDa4It6i-ugDf_U4X1QzQax93lE0WqAmbgjsV548" |
| _csrf/https-photo_rate_294725 | "1Jip4ceS7GBZOIbyTaFvqOPlXJDj4wiVbXtzbsaasog" |
| _csrf/https-photo_rate_296697 | "iZkYrhx_tEN1scwG-7_2ADJSQK0k8IL9RRf9GdhLJuI" |
| _csrf/https-photo_rate_297913 | "MaYuXMVayMErDTvCkP4LB-m9QJsjQQ2mi2a51hss6qs" |
| _csrf/https-photo_rate_305908 | "jJ9bghsykNVyjzcubZ-A7hmGgisp4nYp50k5VACSnUo" |
| _csrf/https-photo_rate_315260 | "juDBAv93lt-r5mEuHoj_mlUi-KqpWhoGbjHQm-74-uk" |
| _csrf/https-photo_rate_338330 | "koCVYLqiAKxQYFuxQH90pGbCuCq4f0WCajx_4wGvkd8" |
| _csrf/https-photo_rate_345305 | "8s6f-bAxjWlU7pRqw2kNmhygWIpEp7_YaAsNKdogS90" |
| _csrf/https-photo_rate_352818 | "_s-_P_4Vj7ygZ9h_gZ7Sn9pnbWiOkyxFdEO_0KgKspg" |
| _csrf/https-photo_rate_354466 | "bcFqLodsvljsQjOiFAmw2seY07T0OEcleJZmz342GSw" |
| _csrf/https-photo_rate_355203 | "0TfI1m5PZOHACf8BqS9PIYqZG7zVw3vVbeKADF2rH48" |
| _csrf/https-photo_rate_363590 | "cavY9GRL8KYW1wMZcgyQVnRc_uWNbd72Dbfvk860aCU" |
| _csrf/https-photo_rate_373476 | "DsshSbO8JRHzqBZlC7oJmNxG85o99oRDz7ShlHjMgxo" |
| _csrf/https-photo_rate_375969 | "e6852ltbvGy_EB1ZQmp7xO5th0xEJeilhUQtVc-iH0Q" |
| _csrf/https-photo_rate_376624 | "D7PTxWaa_GCoj_OPe12vtNj-GsDRAxMAgCX2FRPasqA" |
| _csrf/https-photo_rate_380615 | "mNTxpyl79iYeEP8-g3vj5-nXTeToctODaUa1zGMWvRU" |
| _csrf/https-photo_rate_382203 | "facKuab54gm-MR902lV8kfJdmhs0jifcg4bpZijRTLI" |
| _csrf/https-photo_rate_383285 | "aW_TuJG49h6rqIYO1c53mJTL3hTc-5S0TJZRIQDhIm8" |
| _csrf/https-photo_rate_394245 | "88fLvFdgYrvH-Pqd0Ts7sK-7e4ugpCWoNUhbwcvP7V8" |
| _csrf/https-photo_rate_400003 | "6Z7O8ngug2VNh9Hq12YSyxohrwofTcdYRztm89pp4Cw" |
| _csrf/https-photo_rate_409912 | "MsuL04X1MdXgEgIV4bWusuSeMLHjxw8hTN2jx1Jo7sE" |
| _csrf/https-photo_rate_415835 | "Ei51mHn0ag7-H3gMnIjJvRROFEaM2VDWWdhVJX81zoI" |
| _csrf/https-photo_rate_428967 | "fdL1iwqyJYeKCYta4Cc7x4Pgpct4h49T8q911YGQBog" |
| _csrf/https-photo_rate_51703 | "zeY4_3qJwZbtDzZ5uAx6pb0fLR5DtD9uC0kDzvAnaXw" |
| _csrf/https-photo_rate_70806 | "zQNO6p__Fz5k339UdUdCpIT0XZWcXjhoSRtS8Z0eeCI" |
| _csrf/https-photo_rate_78242 | "IJRqeThfobjmeKwkm3XkbRnkLy95uNGDx690narbtCo" |
| _csrf/https-photo_rate_94837 | "Dh-DLm7qVTSXnowENh6OZgumqYg6FO4ei2Z80TMPynE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=052931bd03ad8c12bd05656fc8d447cd; main_deauth_profile_token=f818b8" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "57226" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778448458 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778448458.2565 |
| REQUEST_URI | "/autor/7154" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |