ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "203" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2211e6" |
| id | "203" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=a5eaf55573a6905473ee2211f458882c; main_deauth_profile_token=b42bb9" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:43:47 GMT" |
| location | "/autor/203/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "2d7f5a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a5eaf55573a6905473ee2211f458882c" |
| main_deauth_profile_token | "b42bb9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:43:26 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:43:47 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_118903 | "WlL0gd77ilWdZLf2KfXwlEVEaOfAM5yi8vtuzxImO9s" |
| _csrf/https-photo_rate_124195 | "IX5Sun3bOEGNI82UyULFHHwtjUIvSVeMQk58c8ferXc" |
| _csrf/https-photo_rate_130581 | "zNr0pdNFBUk9qq8vGMN_bcX5p-se8UeDGfu5Oyc1D-8" |
| _csrf/https-photo_rate_137169 | "2jJq960KKzWtnkmIn0MuyeevoOWbnqy-jIUBzrVBEjY" |
| _csrf/https-photo_rate_160244 | "PHfpE0HkOANZJrjOvOhu5MtJYo176-uvcobzAN9QcuI" |
| _csrf/https-photo_rate_184535 | "4wSJ_UIZJxxXvZxla2KiaxB2OPVPdt_Ryi1bCbqF45c" |
| _csrf/https-photo_rate_185563 | "JHowuGQXM7VH4apFsJN9p5NXH8_1L_cviFjz_2NdZ8E" |
| _csrf/https-photo_rate_186472 | "BB13dLRrf6jweeS--CTT67VXsR-A_fSYuK29LaV8PPw" |
| _csrf/https-photo_rate_218612 | "i8dHku6yKVLu-ouwCwLSjXLJKl0gctC2hnKXAfTMSbE" |
| _csrf/https-photo_rate_222346 | "OB7v4n97cX-Vi8Kx8Bp5m_KuUEMcAL09Z160lHZ8gzU" |
| _csrf/https-photo_rate_249251 | "8nxU1HWrtQVnLmvY2lVu9uTiPtFonY7PyL2VcHSHimU" |
| _csrf/https-photo_rate_270767 | "PCVsPNOXi5RFtHdZoalpha_E77TcDwHR-lLBPIt-hvM" |
| _csrf/https-photo_rate_281887 | "Kr7T7ThlgLxy3FzIu1bpNWGu3pUz0j48ARGKyg2A4A0" |
| _csrf/https-photo_rate_324564 | "D2SvSuap9JGv_5j1AG-mpq1ch4aZrM9JCyDkE3FKhIU" |
| _csrf/https-photo_rate_339962 | "XIAhK23hxBGr1nUPAcWuPDB8f0z_bQAsv6fck6QLMIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_340285 | "SStwL6zsXhTCXwGD0wuOfUFLI4NqV96bg3b9rkyOcDg" |
| _csrf/https-photo_rate_354913 | "UkCIjMzUHRrtZWytYxOrYp84X1NAUI2jsLM32b4Dl08" |
| _csrf/https-photo_rate_368729 | "NzrrdCOWdMNx0sZf1Hnh68ndDOL-pEaiksmMOrlWVKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_373907 | "kC-x59P5MXCPgsgXcwJ7PfjCkzMCyov_q7Gh-_evvmA" |
| _csrf/https-photo_rate_376295 | "V8u_2341fx2GP78KewcV-PBpuoOHGuoLt_2yhjs71jc" |
| _csrf/https-photo_rate_379716 | "zFFp4kiXMu_dDW2vp500nZmN31Id-hUht7Lv3GCb8PE" |
| _csrf/https-photo_rate_389669 | "88_tcc1Jq1eDZxpevUWjrGOsL_ItAuxGjRtoj9uBxBk" |
| _csrf/https-photo_rate_425579 | "NE6yflkFzuXY7foHqxCQMfNRhNu_VAi3Kl3U2lj9g7U" |
| _csrf/https-photo_rate_427174 | "0CYjMHvQzV1cdcOZ_JjE4OnmJXIAcxkxMb0jZKp7pl0" |
| _csrf/https-photo_rate_428107 | "_itHhuTjQMlqbwCOGEQi9cDqX5lt6-NKfyIlhviaeAI" |
| _csrf/https-photo_rate_430267 | "jzdRqLIasBSyfz1h0i63XJCEADV-WL61QMMqqQgY2YI" |
| _csrf/https-photo_rate_442353 | "0Cb9k0EGo1tXQfAUqwEaomPnYpLGpVyGUG0FwY8jA9E" |
| _csrf/https-photo_rate_450337 | "dFhdKcyIQAn1_2XjMAFcYP9RTzENPGb5gH32Qbo1mdI" |
| _csrf/https-photo_rate_466630 | "z2dIpYzhtxlkcETLV-YvpXyyZbwU0khkB37F_7ORJd8" |
| _csrf/https-photo_rate_71948 | "JjDJJBnZevdgF6kihCoZBk4Uid7MtpYldV2L-W0fiK0" |
| _csrf/https-photo_rate_82824 | "V-1w4-UGOfvhAL24BypTsJFk6Yb8IQR8o_KY4MXBaKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_90625 | "OtQHvJrucyb3vypmImZfiPluCrBk3597-4E4neXnZCg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=a5eaf55573a6905473ee2211f458882c; main_deauth_profile_token=b42bb9" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "6501" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778507027 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778507027.6361 |
| REQUEST_URI | "/autor/203" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |