ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1598" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "64d5f8" |
| id | "1598" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=16f5ed031df89e3bff016750783666a3; main_deauth_profile_token=2fb388" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:42:11 GMT" |
| location | "/autor/1598/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "2e7b69" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "16f5ed031df89e3bff016750783666a3" |
| main_deauth_profile_token | "2fb388" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:41:07 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:42:11 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_10279 | "brh1Gb36LOpAJUhTUNipIhHMhwqhEH5XPYznExE1MPY" |
| _csrf/https-photo_rate_107447 | "ZL1Y_Vz6LE9ya9Vsevg9Ju7IsoW5W8Q_weOGqDYn_Hs" |
| _csrf/https-photo_rate_119023 | "lgUKixhVXV37iAt3pj5nvthWjuqWFK8OKo8_GuNbxV4" |
| _csrf/https-photo_rate_122300 | "ENrMQEBXPLUWpMMQ6_8ucoxij-aDZFYy-nT_MhvXVtA" |
| _csrf/https-photo_rate_125378 | "LdJ7wTAW35yA2fcEt_LPHlYfiCqJjkmpxTevUDNjBJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_126425 | "o4qCTEsbBrtBak17qgCAKpCURkd-Z5YfZlfdcKR1iak" |
| _csrf/https-photo_rate_131700 | "jDVfX1Zt8KbzL18HLRj-EjZvcyoG7PPiIIPMdSbDR7o" |
| _csrf/https-photo_rate_136968 | "cSK2TUTINH447X1CH9T2CGhqLWr8IjWtjNyi2pKeV3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_140300 | "hKwDnAaByN0yjDC4KRIR_0DRkI4kHC3Gx_UpKGi7GKU" |
| _csrf/https-photo_rate_151411 | "NVrT6RNDnV_VIOSPngo4_xe8sKME-PHJQN7-TkNTz-A" |
| _csrf/https-photo_rate_152475 | "GAe9Dqvt858sQ8N1Foe9WLCZzdiUM364eusOxs02K_Y" |
| _csrf/https-photo_rate_154214 | "y7wO2IdCNwdexcaB7daGYYY8d6sbzE57ii2hQ4nOlZE" |
| _csrf/https-photo_rate_154957 | "ZAvI5S7egaUEU2YjsOo9zABtxASOluPwINVwxO2EK2k" |
| _csrf/https-photo_rate_156051 | "OgBO4vVEHIz5OjtODad1EENfotnCMAZtESv0uM49D58" |
| _csrf/https-photo_rate_159655 | "GwOy58TudLHi5lZyytTG0ww0YxoWoBUALZbMrlEYGnE" |
| _csrf/https-photo_rate_219914 | "Db4rrJCAgXDjJ8ydeWIi32JQP6bRL0jAdoWXHvMdcJU" |
| _csrf/https-photo_rate_251974 | "fH9OWqcckc-74wMYt_KJ4phC3cpq3hoR7_64NuRjK-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_252300 | "ZziJ1X5jy1gpDyAFlaMq7PPrr483vGcKa3XjNqXRijo" |
| _csrf/https-photo_rate_261188 | "j2yU1iyt4Z1VR0n24ZsnSPQ9Eh03JsPDT-2zJZOFdHs" |
| _csrf/https-photo_rate_262373 | "wJcBmG2cC8odr4_WDnF61TX18n4KP_LmWPZMVRh2PJE" |
| _csrf/https-photo_rate_266055 | "n-EarvAgXdMJ4X_ZgvEmwWxX3Auuu1rnHTfR-kWg-lA" |
| _csrf/https-photo_rate_269981 | "wVgV2nXgGuf0g03tg7QIsdzQbXzCN3Ui8E3onz3nGdI" |
| _csrf/https-photo_rate_276082 | "AY-Mt0Idoa6do1Fp4uGOKlPnLr4HqM7XuLoqfE_4h4w" |
| _csrf/https-photo_rate_276673 | "-ezhyuREVcc7VcFhGKygYir0AQQR6MUtAnFmA7GY2As" |
| _csrf/https-photo_rate_294279 | "2pHEsrk8XU56pasdfMeiykGehzBXtYqVJEw1OIFztfg" |
| _csrf/https-photo_rate_298800 | "1uHE-t9OokLNPNkMOwH1lFv-G8dAHdlGgbI5RzX4jRE" |
| _csrf/https-photo_rate_319651 | "CXSitc_TAOSPc2Li1vQGuSwKX6pBTe2qXOeiUfid8lw" |
| _csrf/https-photo_rate_386588 | "eDRFyuPiajsQ8UB1FALQp0o6Uk5gN7tIlJlncbTwU_A" |
| _csrf/https-photo_rate_410354 | "ab74Wxsl71k6ZeZuVkmXvu0U-6twyCxqRREBEv0ANBw" |
| _csrf/https-photo_rate_410395 | "MJjEfXxrZiajCBHpvrcAQ2yuwtWVOAzCKP4-TJeoqGo" |
| _csrf/https-photo_rate_437539 | "6K-XikyHurTE7nG-6Tvu_pdzei4FAhyyKioDNCPc9Jk" |
| _csrf/https-photo_rate_467886 | "WiV4d0LrMLzhVDnkU00WPNVu2YGPs_g5xpne0xvn88g" |
| _csrf/https-photo_rate_52639 | "rsmhjn8B4tyN8A7CzZE3U4aot2ZHxB2ZJJgPC-M2yOs" |
| _csrf/https-photo_rate_57383 | "VA7eNCQAg6DDdVx6d4Hw2EspfeOiGAt2dTpmLSYt4x0" |
| _csrf/https-photo_rate_87539 | "IEQwDKhS84xKRK_8UmbrsmCEwjakGUteoNqdtSyVXFM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=16f5ed031df89e3bff016750783666a3; main_deauth_profile_token=2fb388" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "29113" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778535731 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778535731.4295 |
| REQUEST_URI | "/autor/1598" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |