ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9146" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "00faf3" |
| id | "9146" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=328d30; PHPSESSID=9ba76aa428ed62cac1687bcf87782f3a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 18:31:20 GMT" |
| location | "/autor/9146/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "2eb2c9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9ba76aa428ed62cac1687bcf87782f3a" |
| main_deauth_profile_token | "328d30" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 20:29:46 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 20:31:19 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102938 | "L0FAboDMFUm_7xKty5tikK--PbjS64tRrFnCxpjGCeM" |
| _csrf/https-photo_rate_105112 | "b72m0Kp0jG2IKI9DIBAw_RZ-Laz4kDvk3nsb2KhlQ7s" |
| _csrf/https-photo_rate_115009 | "ef7u_ht85t1g6P7y3FZmcFN5PJ5mWbkUW4SqD8bhIys" |
| _csrf/https-photo_rate_120021 | "n7U0m2pFiQgG5ugdjjWdDNN-rFkq0TMnxNCUzfnP9y8" |
| _csrf/https-photo_rate_124573 | "rwYg22WwXzLsrfcJZIMT9ww-3p_9SXQEMtU7ZKxgC2A" |
| _csrf/https-photo_rate_128421 | "8QYVHVHe4BPrQXSwjrbQRGAjGBDv3-855ChaTufFkUk" |
| _csrf/https-photo_rate_134731 | "wlQdSXj6G5rn3SNAOKu19kAcwirHFhhtDzkMKLOxBk4" |
| _csrf/https-photo_rate_139021 | "A8KRb45cXyZMJ_incNFjP25aAcgIPRkLD-RPfecrosM" |
| _csrf/https-photo_rate_139354 | "S5PVmrwJocmfE6a8Jgo3Fk2Olz_Iygx_jiN891-ZpU8" |
| _csrf/https-photo_rate_144961 | "IqrAT8K0Ngpe6mqjuQyThHIaSoUvup53bFv3Y9lepW8" |
| _csrf/https-photo_rate_154735 | "ABT878bikOH-31LsvpZc1QLOecVRKcaXiTUSEJDSU8M" |
| _csrf/https-photo_rate_157363 | "EM60uLVM7ubZ9CKWhmc2If35yHeK8cBixbdp_w1M8Ps" |
| _csrf/https-photo_rate_159926 | "2E3LXGy1pg8zoa0f4vLymuBTzw_tlmX33teoeU9KIgE" |
| _csrf/https-photo_rate_174211 | "RKIgHtmHjnWyJDCdzQYj06KS_ziqWW6Y_vOST3eyZds" |
| _csrf/https-photo_rate_174519 | "NkVkyqobVZQ_PzV5cjtpm239HCi_jepsoSQo7iqT_88" |
| _csrf/https-photo_rate_183001 | "8V0356SIw7x4hrFnfb7cvX2T1DhMvXf5d1lYkwHywW4" |
| _csrf/https-photo_rate_185112 | "7M47hSUcdYCXV_SmtkiWPZp84gyBD55uBIt77E9-7Vs" |
| _csrf/https-photo_rate_199600 | "-ycYTHyDpCygGqSeq1w1NqTbnjF8UMyNv5n2BcI2URw" |
| _csrf/https-photo_rate_207460 | "o95H24j00aJ7-ifDsMgW5vu5_bjbaO9Ziq1qvIG1rMs" |
| _csrf/https-photo_rate_213038 | "zHuN623B68I1T6omcCGbkfvlMs6FgRlOw4NBS094wGQ" |
| _csrf/https-photo_rate_231681 | "uzeGRLGyzS_zCCyTg22JZ3JecSIqW_V2hl5Vlk5cdps" |
| _csrf/https-photo_rate_233038 | "09-y40Mm6UvgaaTQOeOkpH6rKplsJggAcASYwCxtLO0" |
| _csrf/https-photo_rate_242395 | "THxkBHSIO8kgvRMdgcHsD5-Ns3lvo12rHvuG-fmjth0" |
| _csrf/https-photo_rate_252821 | "xCBMuzAPWcIKH4RL4SMAzfibaBucKOHIf-JlEJFYLgk" |
| _csrf/https-photo_rate_272821 | "iRN-ylenttDKsb0FwiMOyl6_XdheU5s7hoHfmD6rwu0" |
| _csrf/https-photo_rate_273851 | "KYAXf6FF_Jxv0BJjTqAJ942NPENhp5Z59D1QsAAhdHE" |
| _csrf/https-photo_rate_279553 | "edkhXE2ivtPO62wdGVUT1O59FOZHE34k8myIGDP82jM" |
| _csrf/https-photo_rate_286900 | "6Fc6EEYgnq8wrRu7aE5bskHt7nFIRrQaokemXRNkLHE" |
| _csrf/https-photo_rate_301230 | "D_hnYJu47lw1UrBBeoOxWDVwfu7XTr_W5V2rQ_HFMsI" |
| _csrf/https-photo_rate_305838 | "pR4X_WrC6lkOpT5ocVUJyLTpWGyx4wNECMaTpeViirI" |
| _csrf/https-photo_rate_317605 | "F7lLZTXsztIvRKrJ8pxoZxLk22dht1QgUXHQJ49ihRA" |
| _csrf/https-photo_rate_354007 | "lkhFgigTg6PJ6E7tI_6WV6FJ-gvnzrnO8rI0nIWFxlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_376538 | "UZGwwVS7Rkv-XNw6YDKNId4GffU6c7vtthBJ7ZYV9l8" |
| _csrf/https-photo_rate_378151 | "lw5VDCeEJRDib6IfR1mQq0DeFgzEtLIvUmeZo_MnV4E" |
| _csrf/https-photo_rate_380868 | "LvIyQk_00OanQhK2Ea8jMKusDotiFE6joYiGIt7Pm1c" |
| _csrf/https-photo_rate_399999 | "gzNaaO9DYQLjg2-bSSNXr2tApGkvJVwncDSUeXF_2Qo" |
| _csrf/https-photo_rate_402073 | "PHYhwU2CE6aXjjUnDmjwBYkyJxtmnWtkXYHrY4XT1M0" |
| _csrf/https-photo_rate_402800 | "W8Xv5FME_0hE1OE6R9cMPTmu1QgFCMcpZEZGv3BBwc4" |
| _csrf/https-photo_rate_420234 | "8G3XbwKwDlyz94JndZblZw_e-qRHvz-89toJWabqBGo" |
| _csrf/https-photo_rate_451773 | "v6GohKaDIxua6tnEwYNkFlMZbhehckzVYfB5KwKmplU" |
| _csrf/https-photo_rate_71700 | "JGQ7lc2Oh4-CCa-qAgkQdhOWuEQxJD7A2gFYnFcwWfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_91721 | "S9TJLXMAWp8yCnleigj-hl8kW0a3oFCUxf8E5bktDSY" |
| _csrf/https-photo_rate_97279 | "VBmTW9KphY4RTNK7-wLcdTyfdYATDg73CfQzw6IDTwE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=328d30; PHPSESSID=9ba76aa428ed62cac1687bcf87782f3a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61210" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778524280 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778524280.3333 |
| REQUEST_URI | "/autor/9146" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |