ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14531" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cd88af" |
| id | "14531" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=41e3985b0120aa305bb4f9cbe148b635; main_deauth_profile_token=fddef7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:33:10 GMT" |
| location | "/autor/14531/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "2f01bb" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "41e3985b0120aa305bb4f9cbe148b635" |
| main_deauth_profile_token | "fddef7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:32:51 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:33:09 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_124735 | "1ouJLQtH08_xIdi3TtRdVTbW95_T1FZHB4MR1P-QxBI" |
| _csrf/https-photo_rate_125402 | "XSvFmdKGu38lkkJUTzQzn5JhUzYYX1WSzFtJN09TlK4" |
| _csrf/https-photo_rate_128023 | "JkHRxIHBehFpZrrZfafNIJdI4i_PPcXr3XsrtLHzMbE" |
| _csrf/https-photo_rate_128325 | "_18D_EAnpqCubV5Zhz26-LrSKQyFJaWNVQjGiZNkix4" |
| _csrf/https-photo_rate_142089 | "c4TGvNZPDduCUT9Xj4g3M_NYUmFDsa8qWgiRsV3RAUE" |
| _csrf/https-photo_rate_168318 | "cXcAWfgEZw_uyWzpF14SaG6xcZAHheaU4Urm_Snf2NY" |
| _csrf/https-photo_rate_173629 | "1DArvwLj2xwPFkvfXiExwNJ5SeF3mnf2bzmqQfkbANM" |
| _csrf/https-photo_rate_184607 | "LMPECHRUsi1BLdmt-sU6Nw0EKFviGhTmKPMCQxuKx3c" |
| _csrf/https-photo_rate_194618 | "rc1RmOg59GoyvBF0dZamexGBOGodWu063Algyk2xJMk" |
| _csrf/https-photo_rate_194970 | "Ng-LXcmZ5Se_DcHCj2ruApIfb2_Tj9wIE_ulG_RPHh0" |
| _csrf/https-photo_rate_227518 | "zTsAiycmlE9xNv3KwJ6WNW4BSTRWHT_gv7vyreuZiFo" |
| _csrf/https-photo_rate_237034 | "eCZR7ZuWS7AcfV0MqTxyvwAinAioI_7_28alpz35mhg" |
| _csrf/https-photo_rate_245695 | "YhSGuckMPy6tKwgDVYPKwL8Lo8tK7CPm0STH7Fe_CQ8" |
| _csrf/https-photo_rate_247574 | "FBrf5-uIwiLNOboC-Rp1GykPbN_pt6dpsNPixSR6GrA" |
| _csrf/https-photo_rate_251706 | "fX1aZtHQTmeDLdlwBl-N0Z6gGqU_cPKwtt52nKgxCHk" |
| _csrf/https-photo_rate_268744 | "zQ8qqlstqtDBR5nzesNOJslXrDbqsCymzGQYzTSwbAs" |
| _csrf/https-photo_rate_270580 | "iMUs7l9I7R_gm458eC2YIsEn7GhofsmS37XCV3uAw08" |
| _csrf/https-photo_rate_271126 | "BDSILOBxupAYZ7G2ybItP-sxyo5sTZ4VVkyVa5Jx1hs" |
| _csrf/https-photo_rate_273969 | "PiA-fRs5DKVm4RgvsoBXg38gX6aJy2ClbirErc3Xq94" |
| _csrf/https-photo_rate_278655 | "HkqZJz571VAmo0lW2IFanvE0BSkuQv3pg-UHx0S9i68" |
| _csrf/https-photo_rate_290025 | "JeKLpLk-RBqAf8vZB17b7y4zkEz072O-nZ1Rh_O2VWs" |
| _csrf/https-photo_rate_315618 | "qd4Pa6OgE24A2CSxG4NLTXRkXSUYKktb4y7pROCvlhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_333122 | "OOGnI4qrYgCHmjzOg3NtM61OgiKtEefDecqWcGrpBxo" |
| _csrf/https-photo_rate_366682 | "68bXJZpmRfD_22FpKe08JatuvdII0an0yijHhpJrI_k" |
| _csrf/https-photo_rate_379523 | "-BmWohKYixNLwJkvjynCdMFO47jKupymh9V1_8bKtaw" |
| _csrf/https-photo_rate_400194 | "WG_sgzXFN03vu_mB4IqOh6ytaACFajOALErSXL3W-Ag" |
| _csrf/https-photo_rate_422219 | "L2Kw5AKAKNrDCLjMBgS-967UawBa5zvnpm23AL-1x-s" |
| _csrf/https-photo_rate_455811 | "Ebq0ZW7e3qUI3_4fltuh83uuYj_Qzu-FIVmJZXxNvKE" |
| _csrf/https-photo_rate_465088 | "f6LToeG82xmZGbNxrrtyE-BLTR5_k0xiv4zYIQKvx-A" |
| _csrf/https-photo_rate_474812 | "jSTjQaN2B8WIpFlqLqdeyp1suP7D-SKExEc2IDWN99k" |
| _csrf/https-photo_rate_91173 | "mKGfF4JXGQj6eaPQqA0ODvOnqsjHdIblI9pCrqN0UXE" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=41e3985b0120aa305bb4f9cbe148b635; main_deauth_profile_token=fddef7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "36493" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778459590 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778459590.035 |
| REQUEST_URI | "/autor/14531" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |