ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7647" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b547d0" |
| id | "7647" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=282ed3; PHPSESSID=e2537ea46dc7c5522e691958116342cb" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/14729.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:42:39 GMT" |
| location | "/autor/7647/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "30cc12" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e2537ea46dc7c5522e691958116342cb" |
| main_deauth_profile_token | "282ed3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:40:35 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:42:39 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_306532 | "DJ0-GmPQiUQfj3V1zKWRJUwfDfmiHvAYYW9rM1UP5A0" |
| _csrf/https-photo_rate_415134 | "RslXzsFoUkgmQ5LpX2b6H8zj8F3jUO-TG6kqQVu10b4" |
| _csrf/https-photo_rate_461201 | "Rn3kWSJb-EZ1HyVZRWSIRtRWWNRIOYW-5hVNWAjkzjU" |
| _csrf/https-photo_rate_461202 | "BqJqt8JB8WWirxvgP9GEoaSTCr6MuAHBmiDtT0iVXYU" |
| _csrf/https-photo_rate_461203 | "YwX_PrWvGb0jrwKVALLB4tuEC2ozwkiLiy-RoCNEx74" |
| _csrf/https-photo_rate_461204 | "hlKMnNG8mWaoBv3V7-Cw2y9S8Qo9FRyIdrrVaLX-lWg" |
| _csrf/https-photo_rate_461205 | "T8k8bFEb9YB6ClgsytvlDdhySKtvWbNFEq8TPXaLiBc" |
| _csrf/https-photo_rate_461207 | "Mkj93Zel6O8EToizGwr7VBU4Vo911jELwBsSDL3h4os" |
| _csrf/https-photo_rate_461208 | "PTuw7qtPwvefVvth07GxxB1-GpOJC5f9jAnDuTpkNbo" |
| _csrf/https-photo_rate_461209 | "IkrqlvTECWQowfGjUNltwf1ibVy3abtK0W9Lc8ORwQI" |
| _csrf/https-photo_rate_461211 | "yxg_7svaOalec_eQDXMSsiWbLCZzeQdWEAzVPI209Us" |
| _csrf/https-photo_rate_461212 | "jEkFSH52MiT-zVrGGnmKIVC-0Y4oE2Yu7Lp9OVPQggs" |
| _csrf/https-photo_rate_461213 | "r9lW-9XeXIflKgkLq2VvGAdc8ImEOXa8O2GfCiovKIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461214 | "mruQVXNHfjFipECBhIOs1pMigxqmARn3QaJehaWA2Zw" |
| _csrf/https-photo_rate_461215 | "XfC-6zbuXHUfmAzCPgQOe-HNpODS2thAUH7PTH06cyo" |
| _csrf/https-photo_rate_461216 | "k87Qz9H9DTRY0_7nPfX6VfEagMtIB2rXSmlZ0NkE2c0" |
| _csrf/https-photo_rate_461217 | "R7ULiYav9Nsdh5d7ztE17RriV1wQK00B9EarnpR4izM" |
| _csrf/https-photo_rate_461220 | "auaivXDL7yqjZ4KDGqHMEISzQ-MmFVSLy-V-dIm60_s" |
| _csrf/https-photo_rate_49574 | "AZHshEGlDVMsIejKNQkF6gUbpMd4j7SE8nvclcuYaYY" |
| _csrf/https-photo_rate_50327 | "_ClqlLZ_s_i6sr0T0p0CF4isR8CtRWOM6nPYdpPLpi0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=282ed3; PHPSESSID=e2537ea46dc7c5522e691958116342cb" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/14729.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "39696" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778539359 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778539359.6604 |
| REQUEST_URI | "/autor/7647" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |