ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "16908" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "0dddea" |
| id | "16908" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=40bbc4; PHPSESSID=25a078bd87e14e4ba4efc3dd60dd5706" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:55:24 GMT" |
| location | "/autor/16908/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "317ce3" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "25a078bd87e14e4ba4efc3dd60dd5706" |
| main_deauth_profile_token | "40bbc4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:54:54 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:55:24 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_12439 | "pl6NNoC26yMT-TkV06rrIWqkOnIKlB41WX30ADSj_WU" |
| _csrf/https-photo_rate_15370 | "pIA0OtBgSayJJI3OUGaGwBBFRxxyV4mTpqV7zY491Dg" |
| _csrf/https-photo_rate_155650 | "Ih0HJGiygsBGf6L_0eudlaKQlxuokJJ7H7yktQOpqXg" |
| _csrf/https-photo_rate_179123 | "dUIgBa-WmPMYxxP4m8NyGjtqSF7XCjms2G2qoK4Wlu8" |
| _csrf/https-photo_rate_187991 | "KeRgHJZqJxDu66MODGrhbPbSI98Jtkf-Pq-3FUF6DUo" |
| _csrf/https-photo_rate_19639 | "rJvf0gx-jdaZnKJu2qnO2QSpMGCyI2ghD9fTKllxIgA" |
| _csrf/https-photo_rate_202577 | "fN8XYGIEW_zmUpe6DmpB6rlaEacU832kGGWYTPvAk0E" |
| _csrf/https-photo_rate_204800 | "jPdUxgcUphaomZ77SGXVqU4g1MIVlLs97JZBazpvaVY" |
| _csrf/https-photo_rate_228777 | "V2jtAqSxqnskRo97o0ctGUs4z4Vtd8spQft1vpV_IkU" |
| _csrf/https-photo_rate_237300 | "h-RnhQRErZJXzhSl-7NG7jSclOlei5JSjBDJ2xbB-Sw" |
| _csrf/https-photo_rate_237573 | "1SMMm9OeIwVHscxS4ttqmcWar8lC-eF-gDKV8W7XGPY" |
| _csrf/https-photo_rate_245073 | "TNiaMU6zryjqpwKGjEq_mhUVwGrLXCXaMyiszwyFVVM" |
| _csrf/https-photo_rate_24777 | "KQDezR9hBUbT95H5FJM861PwNvmPsv4NXcb4pUgRY44" |
| _csrf/https-photo_rate_26230 | "CTCd2PfQ4ew8nsQwsZ1wo5c1s9ZnOYqDBaXWNJGstCI" |
| _csrf/https-photo_rate_262524 | "Hn8cEpxRAszEkgXiSPZ_OnyJMlqJPKmXIti3zh5leD8" |
| _csrf/https-photo_rate_26750 | "CHacYBYtgWtq9-869Z3EviBdwA2E1REshdrv4Yzn824" |
| _csrf/https-photo_rate_26777 | "aavTt4h8BDFCO79xC1D3-WdTfC8eOrPzSjS6FXUHDeM" |
| _csrf/https-photo_rate_268123 | "-VPiwNuxyWq0y2tK0JW3YDXSFeMbqANSDVeCGj02we4" |
| _csrf/https-photo_rate_280961 | "Ane0J_BQkbeHbSUwNJxCqYdyTVKjhNmkqmr3fKCE_mY" |
| _csrf/https-photo_rate_290092 | "Q-1B1yE55KdzsmZaU8GlWr_DA57x4CpG8mzmK9PGFbw" |
| _csrf/https-photo_rate_299300 | "HQDZ5irsb2kDpTS23ZBlLyiNvvSfXKiKRJrRYJOol7c" |
| _csrf/https-photo_rate_315687 | "DRbRFdN0VEA_G7LSDHTs0fW0R-iPb64UUoRGvMJTBzQ" |
| _csrf/https-photo_rate_325788 | "QQC3KZGN2n0CwX6NfN7_NRYLJO4xyPi-y5PHLGyqVZY" |
| _csrf/https-photo_rate_370973 | "wpYJ_4j1N8oPwR2vlNQSl2mrO9DuXgAZKFomT3DNRr4" |
| _csrf/https-photo_rate_406700 | "Zr-cBGHHicTQLClOrKb4quLa7XB0aD3VyfvrCoTOeDs" |
| _csrf/https-photo_rate_424411 | "DhFGU26lADAXtJ7KtsYLypsDnis1ZiXmnafcnsLa938" |
| _csrf/https-photo_rate_427777 | "N76H7xcFkDOKI_VGZUBN2-ayrRVVYkRNhKiOu0DS0Ps" |
| _csrf/https-photo_rate_432673 | "rVjs8EToeS39YpXS4gPh0qNLgU4D7c9Vg0VBvY07rjo" |
| _csrf/https-photo_rate_436215 | "mkWURnXzjAbm8xEXNwwWJ6hC4yaNXUA3tSlnwh5Y0bQ" |
| _csrf/https-photo_rate_440399 | "bHyIGIm93n6eksIqGMtVfsuwAxPi38PMD3bZOOuEIa4" |
| _csrf/https-photo_rate_444283 | "HuZKILYX60zX-XUuIMQKdHAab3XfSQmOq_F3tvtGP9c" |
| _csrf/https-photo_rate_445621 | "ET_KS-CPxUWdJD4hDuN4UfADnuvmGeS7b42uT1J7-50" |
| _csrf/https-photo_rate_451943 | "YSFYuLGCGqwGNJu6dIt8PdKUFpmUwhCkDRDcmesFcdU" |
| _csrf/https-photo_rate_452773 | "vufWr7ufrK7TEBk_WoJsARomiUY8cOFoIP9hXOGr65Y" |
| _csrf/https-photo_rate_456800 | "8CADY75FueiYgcB77v-QfNKToMtlyK_BmD1ObjnD2TI" |
| _csrf/https-photo_rate_457890 | "bTbvrxY6abqdMHPk2U3DTLmJbsrXf55_N6UlCCiZ2EY" |
| _csrf/https-photo_rate_468921 | "UxE9lZRvDcVitWY_xl464lwS9xchnMoh3jh3sa-1-lA" |
| _csrf/https-photo_rate_469881 | "8ViVbrWWyVfeI-o4aDHFLRiR9GSigoAqrlvCxLi1uYI" |
| _csrf/https-photo_rate_471173 | "gkBAwS6JOTa92qtaiMugFf3nbCSWUVaBNDjKk6yqHso" |
| _csrf/https-photo_rate_473900 | "DnsAnHGruqdVu02x7lOxNl3CI2-6exF3n3tPgnTQ8Vg" |
| _csrf/https-photo_rate_474873 | "IMBl9v7yQ71pzRn8iZv6bO80KYE3hlb-unbdvFMOPBU" |
| _csrf/https-photo_rate_50553 | "EhUUW74YLC92DeoE6dw70Dabb3muwDvrL_Nhh76Wrt0" |
| _csrf/https-photo_rate_85279 | "DrUqHRAjei6Du5mBYviXwPZQgkIe9x_iEM3XMzMr4xA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=40bbc4; PHPSESSID=25a078bd87e14e4ba4efc3dd60dd5706" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "63406" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778626524 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778626524.7226 |
| REQUEST_URI | "/autor/16908" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |