FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "243" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "47513" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "251478" |
| id | "47513" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=e72073; PHPSESSID=90760a080a9710977f87a31391aa104c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 07:51:12 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3186b0" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "90760a080a9710977f87a31391aa104c" |
| main_deauth_profile_token | "e72073" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 09:51:09 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 09:51:12 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104446 | "xnSe-lvgOPezUpkMNxiUsetUZrBV7XJsO8N-T1EDaTc" |
| _csrf/https-photo_rate_126575 | "X71vtIquA_VegR1he1RmtgTGx3rFsXJ5lA2iSr8DEY4" |
| _csrf/https-photo_rate_167484 | "fvCCmzmRwZsrX6GsoLdV7-0WxwRrMUVUtD23q-nJ7QM" |
| _csrf/https-photo_rate_16898 | "TOEjuYxiCd0hSodfWXz4yOGCjS2Pe-6gK6v1d3HHwxU" |
| _csrf/https-photo_rate_221972 | "uNF73N5P1GJHOIMT0004BhK70SzkZT8LwHe_sEVUD08" |
| _csrf/https-photo_rate_270718 | "fURXdpryWwdkznsltCdr6ZB1AYik7UDmFMfdFfhLX38" |
| _csrf/https-photo_rate_283789 | "2OHYgy-CgZsGwwsTUEA6z2iXuKKk9KsD40EcSBrRtCY" |
| _csrf/https-photo_rate_31005 | "FA1GylSjp9tmOmSUdGFh0MBQrWZeQCvouwl2MjF72pE" |
| _csrf/https-photo_rate_326951 | "WpAXXKYHsAmLJxDd9sFeyNBHH2MbLoRX6mnmtmjYsTI" |
| _csrf/https-photo_rate_357690 | "78oGfYOSuxogIDGQ4VlJpFo0SQo6P1_t3tvhXLp6JY4" |
| _csrf/https-photo_rate_37857 | "zo7NRcXMRl3gSy4duk11yz1FV0zOtzrJji_TaEaAVwU" |
| _csrf/https-photo_rate_381630 | "Qc5dpuXLV5JgZq6hSj0W4owTALH2uDEpZxwpYle0s_A" |
| _csrf/https-photo_rate_396980 | "p9PLuKrVEtCEZs21G3xVq1tHCgUNEjsHdhFBlveEKyU" |
| _csrf/https-photo_rate_401043 | "Ou3KvDPYKKiQsZkidUYRL8NYbFeHIlTcY8ZLv73KvCM" |
| _csrf/https-photo_rate_404860 | "bDYxRZW-XFEthX9abxvmos6kc2t-Y3AAxbXpsrqBRlo" |
| _csrf/https-photo_rate_407315 | "7SyqGr8kD77aVDL5eNDTU-BzNsTTB8c3si--FzAcToo" |
| _csrf/https-photo_rate_41675 | "H-elFPX4M_I_sqmAJpzjw1Poiv3nFYM5k98F4WD6rf0" |
| _csrf/https-photo_rate_422326 | "-tY_CogVUzIeV6jmiI7N1KDkljzUQLmyl7C_0xh87yo" |
| _csrf/https-photo_rate_42597 | "f21x9plZUQ-rvw68TOfoO8LBaPkgusGczhms3AWJs_8" |
| _csrf/https-photo_rate_57893 | "7aRUNTN3htNPHX6I9GULexkKQsuvhgcXhDdzny6fARs" |
| _csrf/https-photo_rate_66303 | "vVo7YIgz1NHrVN3hzGZbTm6GtpfMNjAnEEDeMkNHSRg" |
| _csrf/https-photo_rate_85496 | "I4CRj7wOs_UEvUtPXKlnIK6YnXuRa4G1O-GHcQoJK68" |
| _csrf/https-photo_rate_89245 | "IruUVm4HznZEwUofVmb8_Tdhf8XR85jzw2ukO2RgKTk" |
| _csrf/https-photo_rate_89668 | "R1XtvfRc38WRU8lNMWScluvZ98Rtsziveg_1YBEwuF0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=e72073; PHPSESSID=90760a080a9710977f87a31391aa104c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=243" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "20851" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779090672 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779090672.622 |
| REQUEST_URI | "/foto/47513/fullsize?aut=243" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |