ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "115515" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "928232" |
| id | "115515" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=b4dc65d5bb13c0da2a2fa31cf8b1e3bd; main_deauth_profile_token=4b4ed6" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/autor/3884/komentare" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 13:19:26 GMT" |
| location | "/autor/115515/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "336f60" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b4dc65d5bb13c0da2a2fa31cf8b1e3bd" |
| main_deauth_profile_token | "4b4ed6" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 15:15:54 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 15:19:26 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_20 | "74NLHICj0icgoKS0WHx7QsklK5s01RyFUBcWtTTY_ZY" |
| _csrf/https-photo_rate_2737 | "w7aecxBOmZAUY_SsY3q20sRCaM-uHcP2_p5JBjbBTes" |
| _csrf/https-photo_rate_2768 | "4ucGYmnvQoqUmuwWCZNfLbjnTY00vZm4SGkU-omI2G8" |
| _csrf/https-photo_rate_29 | "I4DxkhgVdSomWP02GRiGwgQrXsrWfi2cUvlVqrNOgDg" |
| _csrf/https-photo_rate_318602 | "huyG7yMdUOW-b32Sx4l6rg1mH1qCoI-izakkkk_A694" |
| _csrf/https-photo_rate_3373 | "FtJQl4RAWEXqbD32aGcPf0HryuNBc8-e96jlzSvlMBU" |
| _csrf/https-photo_rate_341791 | "UZ64_4WkEOgXpdgHC9UW1e8UhtEwJAm1iS79Ty_pg64" |
| _csrf/https-photo_rate_34397 | "iD1x9bZFBtqhI4qss_Y_o2_DNaiYBUYS6wYawXt9n-0" |
| _csrf/https-photo_rate_345780 | "NOMilfsWliJDVYfG9auJZMs_hckIQmSsWuJPzj3880U" |
| _csrf/https-photo_rate_34623 | "kEmE9r42UzpNCw9SqL-nkHKHoe175XFBNdOQYLS10J0" |
| _csrf/https-photo_rate_35565 | "EjLPdTm4RTmYopdX5lq8VTV4UcUUjgTJyl3kjEvM2_w" |
| _csrf/https-photo_rate_3580 | "0UD2CNIGcrNMkl12p8EUxtvUZMSmp_URL6SannliQHU" |
| _csrf/https-photo_rate_362007 | "wq4tQY3gtL5gvRDgJhuPEoP__IPp6nc34kmYB15FsUw" |
| _csrf/https-photo_rate_3657 | "8CiXrbm2L2fRayaqN9ZUavpXhgKXtNiaq2Q_7Cp1GrI" |
| _csrf/https-photo_rate_3848 | "GCZYD4n4YNq24sS9Ab2Tkl7H2Cv1wy3HKyriQl7sHLo" |
| _csrf/https-photo_rate_3873 | "02hAvsYjoSwRboBMizgj8acrdhIWLXgXchqCad_OcJU" |
| _csrf/https-photo_rate_39351 | "eH8wa7F9H_HCTWep7uNaVa1Yby01ppou5SfDJrPU6-w" |
| _csrf/https-photo_rate_405547 | "dsCN2ZA_EVlWS7xJ_aSjk4T3beIztXe7z8pN64qejt4" |
| _csrf/https-photo_rate_4939 | "vGEAe0HBHmMzpBqd33oZ2vShYv642cNHGjIFCIhfLbo" |
| _csrf/https-photo_rate_51471 | "vZCvNxBgIXEGYtAPo4W8BG3-FapMh_QaXrY8UR6zqZE" |
| _csrf/https-photo_rate_5500 | "egif8Qi25uPiiSSKR7wSVVIfyneNmxC_H2QHTYkYkk0" |
| _csrf/https-photo_rate_640 | "O8jXMDBcHCtp3qRePXQ95qFhnQ4Gq7c5-gmIe0_UIHw" |
| _csrf/https-photo_rate_661 | "Ez4VJjHzRGMsxp9Kax5hCBtYJE3NY5tuOBCQ9CLQ_qg" |
| _csrf/https-photo_rate_71175 | "iPWOg9IHF_txThkWxzP_4WrgW53C7E9MSyf1tYY98jw" |
| _csrf/https-photo_rate_767 | "h_TV4_noWVa8AAe6zPyVQrnM2VdnEXSP8wlt8EPgQyI" |
| _csrf/https-photo_rate_86061 | "tiVob4Pz-zhH_54b6zi39cptercuqRE-Sv4YAkWe_l8" |
| _csrf/https-photo_rate_86120 | "m3kNBdBQnYCDfSx38QLqnK2ak0YUZgaJs9N3AgKzRas" |
| _csrf/https-photo_rate_87068 | "9G1AHrlzSnInwl0QnV0kQ5bM3qDP2qe0_3VwjtjONl0" |
| _csrf/https-photo_rate_88233 | "32o9nj7g2h2Z5B2iYj8RmvSTPnlMHujWixE9L2tAGV0" |
| _csrf/https-photo_rate_90221 | "AOlja1ZkL1mDnMSDkFBvGIbuq-vrMpfY-01imvyPFUA" |
| _csrf/https-photo_rate_94157 | "xMDdBX1ibvSi_EUJptacuFLsUUsKj1Gf1xpWjRuZniE" |
| _csrf/https-photo_rate_95366 | "b-8XCjZ6N4Ab1io1SO4Ql9YyEjpWlY0Dxlkx6XARYt4" |
| _csrf/https-photo_rate_961 | "k2o72npmpJjHJ0NkAmvNsAzbCvvP-1Iz5x0fXCaUi78" |
| _csrf/https-photo_rate_97191 | "6VMznqHsSpVYQg_IoeynU3JGgh9pV9WVDqvXlQ65HlM" |
| _csrf/https-photo_rate_98018 | "GH9B1qP-qrw3OqKjtHOEhVh6i6AsLn1rAIUsm7yEh0E" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=b4dc65d5bb13c0da2a2fa31cf8b1e3bd; main_deauth_profile_token=4b4ed6" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/autor/3884/komentare" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.34" |
| REMOTE_PORT | "58542" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778591966 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778591966.917 |
| REQUEST_URI | "/autor/115515" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |