FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "8047" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "389696" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cdac14" |
| id | "389696" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=d17354; PHPSESSID=8b0524896bcd4c3384691339e0aa9605" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 19 May 2026 09:19:51 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "33ce6d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8b0524896bcd4c3384691339e0aa9605" |
| main_deauth_profile_token | "d17354" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 19 May 26 11:19:39 +0200" |
| Last used | "Tue, 19 May 26 11:19:51 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_120639 | "YIL7_LcG5Iym_wTgc1nlnPutx-jYp_umQi5WILymc3o" |
| _csrf/https-photo_rate_127361 | "qixdYwthsthE3oIEZaFh8YkUHRdnaFpvbyKppfpvpMM" |
| _csrf/https-photo_rate_133400 | "M8FVTs4dSE6FY4fvQgqrrw7lbc-DdkPCyp_G8f9-kaI" |
| _csrf/https-photo_rate_151293 | "S_dOPyMUCNKYngnZ2IbuX0TBBuxwZN3SBCkrNEu89ig" |
| _csrf/https-photo_rate_197436 | "TX3XFBEEGm64RmzPuONzBpWClSJewNsjp6Li4HN_Brc" |
| _csrf/https-photo_rate_272238 | "3GzCaqLDFL2GE4ZpuU0Z14lFOR8n8Wx9GSk8jhCXgpc" |
| _csrf/https-photo_rate_27539 | "v9DJNLktfAnA7jjJFLI-GV6dHvkNsv7ktxWzSHM9z-4" |
| _csrf/https-photo_rate_320801 | "-vwSP8w6p4u04uQpz9DFP2YLP6F9TAXkbeiJXGHN3jE" |
| _csrf/https-photo_rate_321249 | "yfqMbpTu4vwNAaNxxMfYjw4Dj6Xr7ReYES-Q3J52Feg" |
| _csrf/https-photo_rate_327165 | "TJXqevVzu3gIkXMGxxXcaDy1ZTegppImQru7L4UYt4k" |
| _csrf/https-photo_rate_329190 | "JUfv16_GmYbKHXbK4RBWGjB3I-NaIboPekzdFl2wwDs" |
| _csrf/https-photo_rate_330941 | "SN8TEswDzrmy9ms62g7KAQb5NaR-OJS0XnyjII3okPk" |
| _csrf/https-photo_rate_333127 | "VieQspV5UjMDLkpK13BCEKLMGAolJM5LNoLaRzmR3iM" |
| _csrf/https-photo_rate_350374 | "hesk3K9q05zmGD-7jli0xWhFKaCpBtcsXx5oFrRuz60" |
| _csrf/https-photo_rate_367730 | "iYcBsMXlPWUNm0TVStPqKnUAm5fp_J67cIRD2sxfSFo" |
| _csrf/https-photo_rate_370895 | "IVq3O9rfspmLturyJLyfhWUhGZWB6d-eyhoiYEx68Vo" |
| _csrf/https-photo_rate_389389 | "agdCsv65DLDRwU_NUtgTyMc28TC6quUIwLDA9E8CLlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_418827 | "hpf-HZX5MZKdg45-lSCQbRHlK7JTy7thIfIjgoPfCAI" |
| _csrf/https-photo_rate_426275 | "UvULkMdIQUPd6sH_Qa5CHhkBXsM8r9SY1uqMiRML7MA" |
| _csrf/https-photo_rate_432538 | "JvTI2I-vZnyjyiC3PCggCnSIpi6Xu3UwWhcqqV8o8eM" |
| _csrf/https-photo_rate_436572 | "LeTWAJKx-_Q7-ysc4_-9UFBscxFyxi1L5ts3pVsIkQk" |
| _csrf/https-photo_rate_442039 | "kTTrlpVqb5ex6aTbGgjtfOf7fLxWr96nQKqLu5lTcZc" |
| _csrf/https-photo_rate_443438 | "Mbc3Kis6FHR1xLePeaYlDRjQOCdR5fuVHskvVT4iyN4" |
| _csrf/https-photo_rate_445639 | "9wkP_Z5UJRxhpIQ8GDmSJ89YLYO91JjI5zWuoNfU5aA" |
| _csrf/https-photo_rate_453881 | "CcBEiNx6zkN7Rhc0ycnAM0k0fBrcdQrPhENnVFIju0k" |
| _csrf/https-photo_rate_455118 | "bFbucY9KHFeEqzHou0W_rviWwvZEsCrlCSJ-pF38P78" |
| _csrf/https-photo_rate_466439 | "WX18cBDAwssFdVOAmE88Lbv7UrFVcsqx0ZgrLwe1IjU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=d17354; PHPSESSID=8b0524896bcd4c3384691339e0aa9605" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=8047" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.159" |
| REMOTE_PORT | "43272" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779182391 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779182391.6445 |
| REQUEST_URI | "/foto/389696/fullsize?aut=8047" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |