ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "112641" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cb434f" |
| id | "112641" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=4b7aab; PHPSESSID=0e1ca5c1fee280f60b3b31917963bbb4" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:28:22 GMT" |
| location | "/autor/112641/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "353a7d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0e1ca5c1fee280f60b3b31917963bbb4" |
| main_deauth_profile_token | "4b7aab" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:28:17 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:28:22 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102030 | "FCoJYa6zLWK_WVeKKbJdB2z7LI_gqJnIbyAaMJOJfjA" |
| _csrf/https-photo_rate_103426 | "tz-E3gN3VOH5HKJUj1oMyx3cAkuHtT_aj456v4vbBgA" |
| _csrf/https-photo_rate_104005 | "sIm84Cl5UV8KbMFt2M3NYezH6pb3PpTsDqLY_KjOT_k" |
| _csrf/https-photo_rate_121834 | "HovsLElCvANzUgEXkvdF3fiP2VoAgthFEah69CCntqE" |
| _csrf/https-photo_rate_125480 | "p0LnyRbYbXNHQUlAL9uPUzA6foPfYokKvjd7Z7csQGQ" |
| _csrf/https-photo_rate_131187 | "9jBtgvsogCWPDSoQYjQ2EwGK2DKpbd8_bb9pfWaDToY" |
| _csrf/https-photo_rate_131453 | "Yz2ZMX36znpZ3P4j0koroVrph1f2n_1GmNuTgTKD2lM" |
| _csrf/https-photo_rate_132034 | "MSIHC_1F66HKnQrJkRDO40qDeLijqnhMyYKttk3wyw0" |
| _csrf/https-photo_rate_132795 | "QIAz3MCIG9JNfapJuviTpofFCJYRydBDxBNFvCRiQcg" |
| _csrf/https-photo_rate_139398 | "-vP6XoQOqzFZDk46HLIZs_foCc9qrZWP8DRHoLPeJXU" |
| _csrf/https-photo_rate_141064 | "B4JRBjhzXxEgXrJs8MHHbjXkDCZ3KgURzSulAsZRQN4" |
| _csrf/https-photo_rate_141401 | "2i0rXEJ4CFms0lAIJ05_UHDhu7u9fsQrEhX6s3bjeAo" |
| _csrf/https-photo_rate_160298 | "3nAYzf64AnE0OWTKaIF0cj1AgvKg2OrpgDjw_TTQjfU" |
| _csrf/https-photo_rate_169312 | "7fHc9sEA89Hx6a04FzOQA2kYgBmTvq8bsfyqByZEIMc" |
| _csrf/https-photo_rate_169326 | "47EVt6jTUqPIrKJGTmeT6eywgL7-IRsGeyJjG-VvIuA" |
| _csrf/https-photo_rate_173324 | "DBs6HINYD_ff6je_aoQtOiT__bzZRF8wBUzHxSLVAj4" |
| _csrf/https-photo_rate_208419 | "xiOmFmSVKc5otaDIJfGp9GqilhCU_FIKEZnnu2q_DS4" |
| _csrf/https-photo_rate_216904 | "z3emtaIUQl1kFYDQLj0vPU11mIQ1ewLH1MUClQJx7rY" |
| _csrf/https-photo_rate_228226 | "QKVOIRMPc8DyB9V1ok-ME9hF4IshkFp7UShCCRkHvIU" |
| _csrf/https-photo_rate_234277 | "R0SA2rgCnWCnYvHKU1tSfRBpeIb2RCMHBxuF4pobU9E" |
| _csrf/https-photo_rate_240047 | "LW5Tm-Gho5f2xktgYri2XtMFCj8Y6epFuuxomE-QtbY" |
| _csrf/https-photo_rate_248412 | "d9YGIezqSAJp4q6b5VKUDXIR-YJioR0XEwtWNzVrGBw" |
| _csrf/https-photo_rate_256280 | "j1eJd02Q4H4JjpSLa0oyVY79Gc_GIR3hjnIP_wdcEx8" |
| _csrf/https-photo_rate_257055 | "FqeQAJ_RglAUmTlq6qXqkBTQ6XvYCrx2sMSsW_SRexc" |
| _csrf/https-photo_rate_266592 | "_RngOjHL-XJVNWYlsOBS2HKNYrIXqneZ_gY7RxbIN7g" |
| _csrf/https-photo_rate_272330 | "qhS1LZrLseub1jbLiLblHzTPHirM7LQWS9SUQJTiYaU" |
| _csrf/https-photo_rate_272664 | "htJ3vcQKdXEvsh7ZdbfT1HrTwYfQeYyuKid4zQTc8eY" |
| _csrf/https-photo_rate_273015 | "7JLnkKh8k0S5NzYp1Q-vemDBl7qoDY8rBTTOdi8KqOQ" |
| _csrf/https-photo_rate_301857 | "ZphiAstp6sDWW6X_KyfpY1mKj1DrOG8tLrmd4JYP5lI" |
| _csrf/https-photo_rate_316583 | "6FSZwQGPft_6lGg4WHoH-oRDbocBn41o1NjktNYm1a0" |
| _csrf/https-photo_rate_341547 | "1nhcbMihpgB2W0OimxspfDzq-qy-oh_VUJ0VPSikqmc" |
| _csrf/https-photo_rate_371760 | "7u-W2p1CXILf3akkZ2aKPy0NsvFEFGqoeIR2L5iqigk" |
| _csrf/https-photo_rate_373625 | "ZJWz1yKHfYp_wq88CQKfnXERB8woLNVxMxcq1W5PqWg" |
| _csrf/https-photo_rate_383458 | "G-enPm8wzTuqg6yD7njHAgbhwvjxXb4ZyHTneC6gt9g" |
| _csrf/https-photo_rate_407521 | "1cMrtmJJv5GMQofqi8aiy6o15joHaceZCT53boa5PNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_410348 | "7B632pT2Yo9-0an_HMz8EAzmoEw-kBkwJ0SyO8Fge6k" |
| _csrf/https-photo_rate_410883 | "IXX5-O2BuzA7vpVvM15ww3v6lfRLzbHcJ62pzVC7Cbs" |
| _csrf/https-photo_rate_412618 | "o-6KGOqrrkJ3ruxRor3pMQjCYbboVl9l7GMJM1YuZtE" |
| _csrf/https-photo_rate_425050 | "a5Qz_wuiKRph-8ZP8yN5cj-sdz95_kvFzsc6hNn06fM" |
| _csrf/https-photo_rate_427546 | "VyRwy2ghAtuVrLwNGxvMjzjH3Dw6qQtMTYVw3hLxzsw" |
| _csrf/https-photo_rate_432034 | "StJqxfnYb2BdYrcscfRUs1JRCHeqYvM7LtJ6aSX46dY" |
| _csrf/https-photo_rate_57061 | "VHxVunFTGxbDqUrkD0xqWy4bad2jwjYbBGjOxD4KTcw" |
| _csrf/https-photo_rate_91266 | "--kbjqShvonBWLaOAzvwc7OFlCX02sOrYIE_tqwTN88" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=4b7aab; PHPSESSID=0e1ca5c1fee280f60b3b31917963bbb4" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "47464" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778538502 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778538502.7828 |
| REQUEST_URI | "/autor/112641" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |