ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2227" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "af1ed4" |
| id | "2227" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=b7aebe4df8cdf5d6471e78a0e2c25cbe; main_deauth_profile_token=8f9005" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:15:20 GMT" |
| location | "/autor/2227/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "359b76" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b7aebe4df8cdf5d6471e78a0e2c25cbe" |
| main_deauth_profile_token | "8f9005" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:15:15 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:15:20 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101091 | "t9KL7IqFBWbe-uN66b542GPiWEXMDT2riGAOsw1brL8" |
| _csrf/https-photo_rate_104991 | "zhNKQljBXhEYW6ouNkoaFSgqdU0PyRZbht4iSZ4nvSA" |
| _csrf/https-photo_rate_119627 | "ge6h3qTtwTh2ByW9J68Sup3NlzffyWhvOLipoYWOrwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_143259 | "es_Fhmqzt1T9hxVQ0YJmnaUWWhaCo2IeBPCC01FyQZg" |
| _csrf/https-photo_rate_175250 | "EAhe9vlhxZQUlmuYHgDXJ9jvvfrJEyPrruEHNKNHgbE" |
| _csrf/https-photo_rate_184642 | "hZaZpJgvZozMFkj01XvXVkFQIBApREHAKiqfiBcXZ2g" |
| _csrf/https-photo_rate_19249 | "go5xufjAKqrAivad7nUxgzD_r45fC1BjX9fEYIN7UQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_19525 | "U_N7Aqgi9v1KTmrT8Wlu-lY62b-aJPVScOq58P_fxc4" |
| _csrf/https-photo_rate_220502 | "auFvAz_u5Uajs2G-YIBXzHJJLnsWgGCmz6b1lEb-Reo" |
| _csrf/https-photo_rate_227868 | "xpPej7RCLcJJWj5fjTX3QAPxQSFL7wjuXBReivYXWyU" |
| _csrf/https-photo_rate_239112 | "37ApHa_2o2G0-zD_Pf6YRGMECmF1pP02dVhcOKBqKw8" |
| _csrf/https-photo_rate_240613 | "yO8fE6tkZvjr4Nhor5blgbVQ-a9vi6sz_GerY89jKjo" |
| _csrf/https-photo_rate_244087 | "m00zXt7ssFDZYBScAcXMx0itxmfI5wGem_eAgjPEPNA" |
| _csrf/https-photo_rate_273907 | "DVw7xWem3hRLssAKtliBGO9FhJuoH8-sORkL9c8JWa0" |
| _csrf/https-photo_rate_285020 | "EPq79o0iqXtnGbeJ4oFilMqHcoVRfhT0ixqGNDxQclk" |
| _csrf/https-photo_rate_311287 | "JZfsBTatsfAONfSB7CJcLzQH0yXPIfopjEjkAjYXmxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_316115 | "fRfAWFJzzwNrxFwPnjMAOSXR3gzfCDIu8CmATfnCmb4" |
| _csrf/https-photo_rate_357453 | "9AjNJSgYboJwFxIS9x5qqwBvUgDgBJlzsYKZT-WPBy0" |
| _csrf/https-photo_rate_365847 | "9zBjQ4Am9LW2HeGXsXz071Ge4xo9QepUM4Xyk_loFxA" |
| _csrf/https-photo_rate_370763 | "ATuz8yIzUoygF1bW2J_OwhsBKPVmDBfbEHb27k15w1s" |
| _csrf/https-photo_rate_382918 | "ykd7aQLsZ0O25xzdAGDGYcn-5tdWsI-CXfljm7BCzbg" |
| _csrf/https-photo_rate_385095 | "iyo3VUnzpa0ZLNPIOpIWJStZu4bmIWfwHCrOiidhor8" |
| _csrf/https-photo_rate_385783 | "RnRTN99aIeRN66TmVwrIap6DrBtCV8W-oPnEtHwc-ME" |
| _csrf/https-photo_rate_424412 | "UhIT54P81YTnbqrApS9QFTOwZVvussL__0xNqcZF61U" |
| _csrf/https-photo_rate_437870 | "RUPBq_0Ate-6y70suEMHr6x1-PeW2acmFA8STFHeELA" |
| _csrf/https-photo_rate_452623 | "T51H1LeqOlNVOlH-lcLOvI6v1ftzXBrjeRU5FjVJWsI" |
| _csrf/https-photo_rate_453810 | "s0Z2ZWn-nMmYmTO0UNXn7E7ajS3H_pV_FDtSiSGHgZI" |
| _csrf/https-photo_rate_461070 | "nL_rK2YPjYcZFAKhC9AcWcrc4clSPr35dKY_h57cTRo" |
| _csrf/https-photo_rate_99213 | "IXke8wlDzi_o4w5EeydRV_Y6BDA7HyxeHYapYd-mYq8" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=b7aebe4df8cdf5d6471e78a0e2c25cbe; main_deauth_profile_token=8f9005" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "55990" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624120 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624120.2349 |
| REQUEST_URI | "/autor/2227" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |