ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17587" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "46dcdc" |
| id | "17587" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0c5fcf; PHPSESSID=0e10f2f867ced03f98e3bde1a455967d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 15:59:46 GMT" |
| location | "/autor/17587/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "35dafe" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0e10f2f867ced03f98e3bde1a455967d" |
| main_deauth_profile_token | "0c5fcf" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 17:58:01 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 17:59:45 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103478 | "DtMBfGPkUC93o3jL4CxRsn-zvJV8wH2Pnu6RBrx3uRE" |
| _csrf/https-photo_rate_107234 | "Cu9AknwpAnl5P5BolSHw4vLsDoVXOVUJXZk6YufRfZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_115061 | "inuOZpaFeyoH3Soj6zd1CQP8Y6w5pJpXLvH0xP85Sbo" |
| _csrf/https-photo_rate_121207 | "Xg2m4Hg39QGBhGRWkF2VVH1KhR2XdTpQshY7RDB9SmI" |
| _csrf/https-photo_rate_123081 | "URq1unZhD2pSX3kqEBrfAqryQYfg5LX1Ad3gV3WJHyM" |
| _csrf/https-photo_rate_127578 | "mEBtm-kOPeCVlhz3GJBhmDDyDZXdAoC5_epxtHpvdNE" |
| _csrf/https-photo_rate_131566 | "nsELHNmKPm9uh3GUZDSk9Ce23y8DUdG0lHXx5LZCpmU" |
| _csrf/https-photo_rate_133481 | "1mnFqr48oSY3zTSFjJLoPP3DeCmJbdvou2kdelDVLu4" |
| _csrf/https-photo_rate_138112 | "kfFQjxFAwbGxodyPM7M2RoCkwwGjSE8yCzjmHNoJrO8" |
| _csrf/https-photo_rate_141026 | "130SThnPjqxKYmFU3Rc4nHXKbO1h0m0Z8b0Qb7XR2do" |
| _csrf/https-photo_rate_141196 | "eQt166WtQElqPA3iWUOziuMwSg6btxKC9eLPCKTZWn0" |
| _csrf/https-photo_rate_149423 | "8fzA6tCSmWJUUA4hHEsjOByWXDrnfDUyOc_c_ADAhP0" |
| _csrf/https-photo_rate_15471 | "YQnDtHK6KJa032Uqf6-QcOuEbRyJ62iSjdzDqdJq98Y" |
| _csrf/https-photo_rate_157119 | "DiZuz8KszvCQm9hIbd7yOH7VWJRnGwXvtmA21lEkkZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_158203 | "zUKfsiDnDZkikjLVNAHow4LDRFtfb4VPQC6Ps_6Gjd0" |
| _csrf/https-photo_rate_158934 | "WKjTfZ9S17MNzdq2p7zlvjWEOiDh8cf1Qqv2I5Ta4tQ" |
| _csrf/https-photo_rate_161462 | "UNtBWxMzjFouVqGiabizRHDiPH3lBiF0mbB49tp2YGc" |
| _csrf/https-photo_rate_164788 | "49pB5tjrB2YI0V_SKqBYJu6amNpYFUNnDTS8CBepzMk" |
| _csrf/https-photo_rate_165994 | "pxOvqU7uldbTgtwzU2vdvQMmFNXXFRWEHIf5fn96YKo" |
| _csrf/https-photo_rate_166881 | "2-98m9r_qnGBMgBy2ROiZA0KvCggV76DdEMCmOvgRzE" |
| _csrf/https-photo_rate_171266 | "oM_KirC6EuH-7WGdE8jcfQXVMx8cd9t43HXsn4X6vs8" |
| _csrf/https-photo_rate_182088 | "XkjXkeDoteQFVihyGAB3m-NLsMkPBVJE_q2XHte3v48" |
| _csrf/https-photo_rate_191961 | "zaYN9He7kgYcp36BF_GKRsGBNCMS9lZ-hWNCxxHFqhg" |
| _csrf/https-photo_rate_203109 | "evNn07BHOSxXDXilk_trqkSGdb4NRha12T1loxx5Rs0" |
| _csrf/https-photo_rate_209827 | "zxgWN_Qoa86dI0groh4Q9bxe-KBjl1gpKX--fv79Cp0" |
| _csrf/https-photo_rate_231342 | "kfWL7xXqn6kSHjxVnckg81lhRaC9ECwzRTKdw64ceLs" |
| _csrf/https-photo_rate_231688 | "TLWbBqcrC0qBs25JaQ3kNgUbNjAmyzc75-hgWyQyP24" |
| _csrf/https-photo_rate_231943 | "UGphqgnUJ5qIrmRCQRlcpLuRdxPeRYuY_-KnbdBXrBE" |
| _csrf/https-photo_rate_238812 | "zqynPDi6GAs5dxxGnKmAe2sWOfVKdNbGGDm42gPq0tI" |
| _csrf/https-photo_rate_242208 | "aF756xJfllTpfP4zsp6MOt5Bx_aTjhRpAsXLzF4PMEc" |
| _csrf/https-photo_rate_243342 | "mw4axuy6HR35olCKzkQzv-04slFtWGDDEcfV8mmSvtA" |
| _csrf/https-photo_rate_248354 | "sZpoF6H3kPC6akDdVOVuZ3U-W9yO8CnVybVCGz_0W7M" |
| _csrf/https-photo_rate_266424 | "3UWP-4XnvJlbAO4qgptI8r1jyyxr1DLg5yUPxT8O3s0" |
| _csrf/https-photo_rate_275610 | "jUzMgFnmMb9H7SpASvcPYEHTq_AyXgrfht2QkMFdUS8" |
| _csrf/https-photo_rate_291951 | "pHqi3vwnSiyvKKmHVrPaCYqt5QriY2evYMpxsv5kU1I" |
| _csrf/https-photo_rate_305851 | "ji38q3rKQWpxoxVPcht6wvqssrmbbwbohfy1o8eICzY" |
| _csrf/https-photo_rate_318057 | "uGwwKi3vKjWggq1KuYVZMjaC0aQ4Fz0QAxdvlUeOuJQ" |
| _csrf/https-photo_rate_320411 | "vUQY8UK57Fz7GVTY4lUMkRoywB43DRThsmgKXxqpeqo" |
| _csrf/https-photo_rate_324421 | "IyKOh9ZHbNQy9_eAVLewwrq971DFUTCXcapA6_hcVEI" |
| _csrf/https-photo_rate_341911 | "bXo62a1jbTdb5BVwVQR2WtrW3RRgZFDJr1I3M1gfAO0" |
| _csrf/https-photo_rate_348857 | "zuJQZgJ5KAALYjtnhztsYT4-CaCfXkFO_CuWTjwpFDM" |
| _csrf/https-photo_rate_351681 | "cnu9hPz8mauJxmV4MqZxsYAyM8icfJU1qSmNtDqUZNM" |
| _csrf/https-photo_rate_352873 | "-tyQ35JiYvLc0YR5tPY8QbfyIXDgwC7HHQHKW7hsdZg" |
| _csrf/https-photo_rate_354379 | "gVdD4CsqaXuHUZz7lXhmRohKyfC4Gz3SfHQqdMnz8es" |
| _csrf/https-photo_rate_372381 | "PvUuvTmzJpfwm2oB-ql8iw_75Z5yNcXaUCgUtkChXbI" |
| _csrf/https-photo_rate_382478 | "bXPD6dR-tUqINIijGtfScuqXaYfMwNDK3t6w04_Yj-o" |
| _csrf/https-photo_rate_382666 | "ianpzAzVKYfCC4R_bJw0q12NyxVcfny3fEDc8Mg1zFg" |
| _csrf/https-photo_rate_388507 | "DhqM-yEaQSi03RHoCmlzn3zeHSiRPCQ2CfszjwTUgDA" |
| _csrf/https-photo_rate_391242 | "c4rx-HHWIfPhip5bprMJQnO843ICUNuAvOOEjOOFil4" |
| _csrf/https-photo_rate_405411 | "xPq4AxO16T9HLvtQAj8eHWbhuDb63aCBuLybm3NX5EU" |
| _csrf/https-photo_rate_408898 | "wahRPBGGLRuEOOgr1S2kjxwiVrs7bWklfz7keXblCHw" |
| _csrf/https-photo_rate_413960 | "tW2hnMo86fbvL4ohLiL7MwECmPeMzYbtFdWd5NZJraE" |
| _csrf/https-photo_rate_421465 | "7CqSqVlWvq-yHXKQ0pSS3oQLrlHB_Y42tOd3zlhZX74" |
| _csrf/https-photo_rate_425572 | "xkCq9amI9nhdGAfMgMY6R_KAeKx4Js634IlHXrYah2c" |
| _csrf/https-photo_rate_427719 | "SxXPpa08bYBbRmD9CuwR2IOLBUgQ0ODSSgP4ueYPJa4" |
| _csrf/https-photo_rate_434630 | "EMzXjPPiIL2bXip0X9GYsZOA2w8nOT0-akQSDZiMJ6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_441754 | "MlunjZKBsBCWny5VIS-7w04rLjGQN_R1uCAszvcG3HA" |
| _csrf/https-photo_rate_471543 | "g1SjDPX1xWKoReJ_ovdoSq-GHY1pRsNSzDT0eT872Rw" |
| _csrf/https-photo_rate_5081 | "jxUL-x8SXJJIptTqP1TEahUNXIoIdYv63gMbLlZ-goY" |
| _csrf/https-photo_rate_80638 | "Z01syyzQAVFLa6LdG69jzFM1PzRaUI2bCpGIyvSUXbw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0c5fcf; PHPSESSID=0e10f2f867ced03f98e3bde1a455967d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "13295" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778515186 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778515186.7359 |
| REQUEST_URI | "/autor/17587" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |