ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3600" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "429411" |
| id | "3600" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=8a7193f1033b6962d2d6dde4e99589f9; main_deauth_profile_token=738a25" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 16:33:07 GMT" |
| location | "/autor/3600/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "36b3cf" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8a7193f1033b6962d2d6dde4e99589f9" |
| main_deauth_profile_token | "738a25" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 18:31:33 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 18:33:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103394 | "WXU_aZ47zmYJniEYsO6lUCfrH_4Ir1UF6Kn_3nQ4ztI" |
| _csrf/https-photo_rate_103788 | "hqQm39wWdi0TItDOMlZ3SL5MvEMmG_a5FRfjcaBPlME" |
| _csrf/https-photo_rate_107954 | "8P-GBeLWJAqgproNNNuSanC4G4dGD2tdqno4I5ZdcrM" |
| _csrf/https-photo_rate_115730 | "KEcicOQEZiODaNpTgI58CeeGQ5L0Dnph7CgXzfdfDaY" |
| _csrf/https-photo_rate_122331 | "GtrsdGCT9rOQMXU2oOHzGqHaHv4zEq_cFEyNk0WwEgM" |
| _csrf/https-photo_rate_122798 | "zzDyNB0kHqzil2tZlf830WFBMYDFbSesAdJEuC2CCK4" |
| _csrf/https-photo_rate_126581 | "tSOEsBRCRqsKzCMvNLjp18HMfrBV4JJIobRNOVCroCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_127445 | "YP3tK-CMsJb1PRi9eeaOJ92ZYSF1FzlMTzgIyPOhEYg" |
| _csrf/https-photo_rate_131116 | "LHSknUYD3LNjiNe_7U99ij-OeRs9Nd8oGJlPcdL3NOU" |
| _csrf/https-photo_rate_131519 | "1MQ8plc5bIRjp0R5zUlrY_dbunDxOqp1rwx2cLB2oGw" |
| _csrf/https-photo_rate_142213 | "G-rWHtI16w9vLoCqtRdYJv1sjtd0e3ixDDJMcBcomSQ" |
| _csrf/https-photo_rate_145026 | "iPfXiyDXrBQfCQ2ugVxFyebXfz9XVRgwgyhl2uMor8c" |
| _csrf/https-photo_rate_154897 | "H0-KgyMyQ2YYH9qaIiOpyl0csC8wAgqTpbbE4U9SZjM" |
| _csrf/https-photo_rate_158948 | "RUA_yoP8RWw6XGpzusEveF6bv1acZ9TOauGU2f54OSU" |
| _csrf/https-photo_rate_159599 | "Apor-gZ0-EZQIKIlIVK5_Mql_l6bxxRZzwBXBF5qt94" |
| _csrf/https-photo_rate_162812 | "jdKiP0bUJjf0oLDPec0MFwprapSGcGmMa22pghIvtAU" |
| _csrf/https-photo_rate_165425 | "B5ERBVmU9GHe708RUueGsGPIT2jnEj-3IOWIUaqemHs" |
| _csrf/https-photo_rate_171317 | "8buLSUBqTtEOgxjHpBFcMhyo366snUN65SBz-7RgPzU" |
| _csrf/https-photo_rate_173917 | "AFRqNsneAs7f-sygIfJrWH1ekjPT3IZviXL0A20GLy0" |
| _csrf/https-photo_rate_176143 | "LDMygJe4Ldmy12p013QTyOP0Sxa71lsVnVon8_tWvKw" |
| _csrf/https-photo_rate_181979 | "0QOIFja-H932h-CR5hrVbMAhY75B6DVfbbopRghVRI8" |
| _csrf/https-photo_rate_187134 | "CAv2HzDVeJkn7l2xXGh6jCCDrYm8WpLWntbuoq5ghkU" |
| _csrf/https-photo_rate_193788 | "dIq51yAlcPANrbzfg599FJJOwqf4Ue5xslTLmZJt_tw" |
| _csrf/https-photo_rate_195188 | "DN5tAVgUCpZCPUE_yw27e-fb2pjsvlFOF5ggo9OvSa8" |
| _csrf/https-photo_rate_197638 | "c7TlEQGsdAHtVdnHXw-sl5zful-yknm-L5hARFtkNxk" |
| _csrf/https-photo_rate_206219 | "LcSV_lp6HP5Own3SlE5v9f_YpawUcXygyA4TlCCI7Kk" |
| _csrf/https-photo_rate_218234 | "kplI1ahkiHF2rff7VB6BxGHhfIamE5UAI6YpMtjwxBA" |
| _csrf/https-photo_rate_219553 | "oW8VjakHOdcW1oWs85o4waxFgq5XBowEjF5994UGBqM" |
| _csrf/https-photo_rate_225972 | "Im_D4EsoyTvG_v569PO4BkGCbtfzvb-KCVqa4hfRFDE" |
| _csrf/https-photo_rate_238033 | "pv4bqwYOmlf1EkVTforOHey0AWpAVGeP1VhAu2h8P2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_250290 | "6eMybLNofovpGHyGe4Bnn_ero6TFbbTw_FmwM-9r4Do" |
| _csrf/https-photo_rate_251327 | "Zi5N48IG-Jak8txArSemvkfoqBs9s4DiHmCLhTth210" |
| _csrf/https-photo_rate_251493 | "l4iSOrJJCsjE8DIN1grJjHgmhQUpTOrfktxqb5a_yxM" |
| _csrf/https-photo_rate_252024 | "FDdv8-7Okeqcj40EiXqghB0XGjdGFMG61odVlpE9Jdg" |
| _csrf/https-photo_rate_253966 | "ivNplI_o3V0TnYxSI0YE6wx4A7pfn32TWVZjLGTGsno" |
| _csrf/https-photo_rate_259436 | "URwae6GUAfjg9GnqEHE_1vb0FiTWXSaUZTpNJhbIbHY" |
| _csrf/https-photo_rate_260049 | "rMskMzgXPEMPc-hbXANltHjd-o6YA3yxr_W6l1gfA1A" |
| _csrf/https-photo_rate_263034 | "4Xf8Hx4AAy82xDLkNUC7tU4QumxejhKihwlqrZUxGXY" |
| _csrf/https-photo_rate_264057 | "cJOMBgJ4DypjOtnrzhE9XZ0UW4fDMfDT9hRSWY-FkWk" |
| _csrf/https-photo_rate_275273 | "_jjW4cFyNzXn7lw7f0gsaOrXjy5y5hhlaooKEjxHcW8" |
| _csrf/https-photo_rate_279790 | "TuGeug_2CfbQJ4r1bNI4EgvN7HjXlP7-xIgbzDAgFs0" |
| _csrf/https-photo_rate_283990 | "hM4PwUkdwJoXA9pZw4nfqptMWl42nEvstM4v8RgS3NI" |
| _csrf/https-photo_rate_286688 | "0yE1dNFjwApjLO72L2_cSHJVoL7KQrB52NczfpHq9ZU" |
| _csrf/https-photo_rate_298270 | "mKEkMrPuYNGUj5dChZyNWiZFov65bd5j8XsX8qAyRAE" |
| _csrf/https-photo_rate_333125 | "QAHJaaH90XzGVGFI9Gig5bG83qxXUXp_7k1JrNn6yNk" |
| _csrf/https-photo_rate_340439 | "pM0WPtBex9DTRuBxMnGHgitIVM0MoZzxYqxmIXxbOgw" |
| _csrf/https-photo_rate_342208 | "nQvjmN00SQ0ZCU_KWdCOPXests-_nsLehwx7XvH_bJk" |
| _csrf/https-photo_rate_350692 | "CWfdbN7wfbLATt-OQ_nnjRB-40GjY__pvcpAc-whNiA" |
| _csrf/https-photo_rate_351755 | "cvtkcIHTfksIU6lcyzZEjsxe-4qbYduLuRJhfbx0SfM" |
| _csrf/https-photo_rate_351881 | "ThVWiaS4IMltuG61GZJFVsTJplncKnxLHNMpe_r_Mkg" |
| _csrf/https-photo_rate_352462 | "-w2WKRpyTnh14EXEot2gm1ewSHeMDtF72RNANDeXG6A" |
| _csrf/https-photo_rate_354073 | "JxVPXDp9q7_92Hs6SK0sYH-RYArIiUmO8HCvpUdHfmU" |
| _csrf/https-photo_rate_381520 | "5NtGUJRLN8NKe_ZCBdwnTJfa-uLa76JxglfSy1yJLDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_384218 | "FGLrGKqpjV5rdDpHSKJZv2KHRxMzla2FGBJyXm1X6es" |
| _csrf/https-photo_rate_387686 | "6GnvF6Pz8twhLYcJK-YLqpCBUSlIF_lG111vr6WXcko" |
| _csrf/https-photo_rate_389132 | "TukfWnGtqKbjZBFXyab5U6c1IxXFaLoUfcGi1vRZ9J0" |
| _csrf/https-photo_rate_390092 | "N6UOZGqs_vGPadk3fHGqk1peGxhWL-Nl3Oa1xlkytAM" |
| _csrf/https-photo_rate_395666 | "fnNxXowKgly47-YstbpCjSNec7I7ngWFJwn1PNQalis" |
| _csrf/https-photo_rate_404738 | "Eg5fH8Nb3s7YEnrhVPskBhQ7X6ij2gQOwxsazBBhYn8" |
| _csrf/https-photo_rate_421234 | "5E392HF9RR4Bis59fEmm4o82cDtfWBbHddBCmLPBvdQ" |
| _csrf/https-photo_rate_431474 | "Lcuct_WTPoqbEIeYww2ceraEZdc65ROJF5bQcxVBskY" |
| _csrf/https-photo_rate_436988 | "kEg29Em69Jr6kV_F3QIZ_PTpaeRoj9D8gEE9zfswaJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_454573 | "1xiJ_Rcs7YTBcY4fHUkvSgRoWRUswlXlTxWEg4U5L0U" |
| _csrf/https-photo_rate_465873 | "iXbTiY1NirzMzJVGskBRlJ2wCmEWQm6z_sDusOhOPyA" |
| _csrf/https-photo_rate_476851 | "iol3R8disg5CdXykc2sQ2SBqkI-RyE9xyLcST1XWXtk" |
| _csrf/https-photo_rate_61700 | "dgSZViWau2-PDjbSNspfgdzoh2GgIzKFPNRr_Ym1eQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_87026 | "-7Aa43hlQTrJWYT-HEJROwP554lFsDPkiuFNhVs3usg" |
| _csrf/https-photo_rate_94794 | "43UfzlqwTgmJyRZ-Dy5ZG8D5qHDhw49edwXaDtBYi8g" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=8a7193f1033b6962d2d6dde4e99589f9; main_deauth_profile_token=738a25" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "9451" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778517187 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778517187.5386 |
| REQUEST_URI | "/autor/3600" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |