ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "862" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ddffc0" |
| id | "862" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0cb6fa; PHPSESSID=1cb50a0be19f9768e8cc78e7454e7468" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:11:58 GMT" |
| location | "/autor/862/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "36e894" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1cb50a0be19f9768e8cc78e7454e7468" |
| main_deauth_profile_token | "0cb6fa" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:11:36 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:11:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_115404 | "VzQXOwe0Grz0SKQxYWcTPvXC48v8xlNNhRati8GrF8w" |
| _csrf/https-photo_rate_158201 | "UA9gQus13NC3f7OdI0DIzQgeqnjsWBmnJAuBXrEfTAo" |
| _csrf/https-photo_rate_173231 | "Ul4V-PG2I9QOHUwJJd_GJ-O0TSu0pI2vVVgzw4M9nhE" |
| _csrf/https-photo_rate_217699 | "b1_DaRRewz4c6P5SPliKhdAakQgW-8FwzQDOH4sGgM0" |
| _csrf/https-photo_rate_218979 | "u7FQZq_rP_gbUcy4Z-sthwK6f5uglQSgMhcL2DrFjBA" |
| _csrf/https-photo_rate_238580 | "tx8xGzTDj08kWxuKmJmb0vz0hOrZUkTRFrDkm8MtBZs" |
| _csrf/https-photo_rate_239190 | "L3xkJtdfY6QOQfDGrujKMpJXihk9rufarmgDwwugOLY" |
| _csrf/https-photo_rate_243644 | "YGx3XtUQjPt8_5NhG5_TRviLoOe3amozs0-7zTW66VE" |
| _csrf/https-photo_rate_249113 | "kw3XpuIDxX1URyIzmjHPKcQVoKZcL-0zDwBGJmjN08E" |
| _csrf/https-photo_rate_258908 | "79X1ZFGByLY9dXwvTUwU5-9dA1QAtv9eOyCbbea_xlE" |
| _csrf/https-photo_rate_264666 | "4qrSC7m-KMMcU_XtSZW_uHLCViAJAv3Wzp3zLr0180o" |
| _csrf/https-photo_rate_29259 | "kWi57_9YVVpEDtHjvsnA-m96i1QtPFM4bHcNj1kwYBA" |
| _csrf/https-photo_rate_314558 | "2ztnytekOY_9Hau6NTCf2FBH44BQRsOH69qRJmrYKl0" |
| _csrf/https-photo_rate_339971 | "hpZQUos4IpOL96yZxc0sqG0qi-5Tx-uqDa2K6f0Rt0k" |
| _csrf/https-photo_rate_38848 | "7bFMDYhwL9WAGPjvMiAxPUhPNJnFzeMW6Au9cW2DyZs" |
| _csrf/https-photo_rate_393384 | "t7o4K5dnkGHjgb7La0c-b1VYPQ4BQdiykRgygwAGOhI" |
| _csrf/https-photo_rate_401778 | "fhpX7az3OX0m1xrRsNVQQbjopF5U4fUQAzG7HKk4oFw" |
| _csrf/https-photo_rate_409779 | "MvoQoo1QFJpGIhUtY7hIDz0oqebU4qvEWf-HvnkS6Xg" |
| _csrf/https-photo_rate_425902 | "0D9Bo4A3T47VgpExm9YENmqBcmT5K1TDNMWevlV-EJY" |
| _csrf/https-photo_rate_50167 | "YjXkXKVS_bf9vDKS_9AVp7MfCEezEnYwZZXFtA4DD68" |
| _csrf/https-photo_rate_53864 | "fq6v4laFaRG676-bJDzYFZLpGmyAlEQTEJWcFLzhlXs" |
| _csrf/https-photo_rate_55577 | "178bI1g___1LAcEToOQZk806AL_itvc6zw8IEIC9JeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_58265 | "9oNOLM09wdRE4mkQJGZ7_nooQDaNK6KnE9FlKkeMs5k" |
| _csrf/https-photo_rate_61693 | "CEqaGfrAdxh79EZ5lRgx45Zm64HzA2XU_WIbKMSqo30" |
| _csrf/https-photo_rate_75967 | "jELD4c4RbX7fL8Ua7YDkof0yYhSG2MhxAU4SGvT2BXI" |
| _csrf/https-photo_rate_86345 | "fyQ_uZfv5wgCRVTElktgOMY7EanX7zkdystFAed6_Pk" |
| _csrf/https-photo_rate_96861 | "aJI9CM-ht5N5TQg8sLtMZClgdxA1LUyk9jboHVv4i3c" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/24" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0cb6fa; PHPSESSID=1cb50a0be19f9768e8cc78e7454e7468" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45145" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778451118 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778451118.684 |
| REQUEST_URI | "/autor/862" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |