ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13232" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "464d55" |
| id | "13232" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=d888dc; PHPSESSID=232eda0c2440fcbe6a98f9d5b4a3ec02" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 15:59:01 GMT" |
| location | "/autor/13232/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "37f1fa" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "232eda0c2440fcbe6a98f9d5b4a3ec02" |
| main_deauth_profile_token | "d888dc" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 17:58:54 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 17:59:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_100927 | "flCn1RVrYj0yxCA0a2RnxTUoHtLspATr5BJnLXcKkVU" |
| _csrf/https-photo_rate_114277 | "MpZ3NnPnf2_aQouMBqw9M6f0BYvPMpl-034JSW9Srtk" |
| _csrf/https-photo_rate_116100 | "ZmfkpfCtWRnzijJxGgBzkPvEXJB7IW05zqkiHWzsL_4" |
| _csrf/https-photo_rate_116642 | "Wu5JveWnFc4PEb46HR57b9riPVNN1v1DhC_OB02DNy0" |
| _csrf/https-photo_rate_13083 | "E7F8Tda1WBLQUUViQ5pK-CmhrHPAf8EXPcj3vTymIEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_144591 | "F9OrqhEEn_hy3wLwBi3PxksrLN8YjzGgGTFSpqa_o10" |
| _csrf/https-photo_rate_14868 | "0B9XRx-NypL5SFCq6BYGsGDhpjspRJ6_sabPy5rshq4" |
| _csrf/https-photo_rate_161008 | "iaIbqyXU9Phi_T6-vfmNA4w83ci9-KKfx_mUgHirhDo" |
| _csrf/https-photo_rate_172013 | "fISR1bVM5R6ZwO6Dxsd631-fQZJQ6s-mY9Z-T8HmZPw" |
| _csrf/https-photo_rate_175127 | "uPsfFBMaNfyrey5UoZTExE_QVv38LHXMDymQU1Lo_9o" |
| _csrf/https-photo_rate_175270 | "Hi7pewvUFcdSQ8XOfozipJx5GDQlhPPfhQpkdwBjRKQ" |
| _csrf/https-photo_rate_19001 | "hryX7FK7D3ok9pf-lXnmSPq11GpLnxrFyiHRPu1LnmA" |
| _csrf/https-photo_rate_192534 | "YOH5PTz292Yw0jbM5eewJEJ-2if8VQtshbjF2wEFul8" |
| _csrf/https-photo_rate_200340 | "K-qKy9JdwrTJEGdd9InY472JuyWf8XYaQL6-oofDU8w" |
| _csrf/https-photo_rate_201129 | "XdaHau9tO6Ycv29WGmAgUKm_gHL233hAzd5T7tRujZk" |
| _csrf/https-photo_rate_201805 | "TXi3xIpXt9D10OpN2BXD0Gxz5esd4IaEacykrHk_r-U" |
| _csrf/https-photo_rate_208331 | "R1tTYTsw2Iw1zfzOvHN0j1kgHxzwVDcwZrsKu-HUKIM" |
| _csrf/https-photo_rate_228912 | "mIuvGskGtxbgzOYH6SE1rl2nBpdaRZDuZiprzoClxAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_246701 | "Sf_a1J8iAPSmMMaVhnpUk4tYlfMTZOATP_yjplKQ5GI" |
| _csrf/https-photo_rate_265367 | "qULK3WDXbqzyhw8UUpUvPNOQm0YH5D_-8wz-jyYmQbg" |
| _csrf/https-photo_rate_267827 | "MR3s1tmpH9lXS6Dty8RyTwHEDSJmuKV5h9xez3QGo1U" |
| _csrf/https-photo_rate_282925 | "AQaC5Ovq66HrXnDy8j4099F2aIRlOqFVs0JAthM2KBg" |
| _csrf/https-photo_rate_295328 | "mhhKJOVlhWPtMqzYY0W5DZ3cuPP4J3v4ii6IV20PPm4" |
| _csrf/https-photo_rate_3293 | "gMyzI12fSo-jOVowireb_NmZ1SpoAtCPxlg28zdrrZw" |
| _csrf/https-photo_rate_369369 | "Hr1fdpKugAsVXVrUJ1oo24RGgvqvyX1BMyZPLg8GxtE" |
| _csrf/https-photo_rate_369681 | "KOGCK7GZnIGgSq7D2UnKVaG2PGu3YRLDnlW-1S8whSY" |
| _csrf/https-photo_rate_385294 | "1fJ2TQcbpf6XhViLCTmp_DwY74oCaCz4tx_DCsRWerE" |
| _csrf/https-photo_rate_4191 | "ivGNM0p0fdSdLgaRo_nW45MUJ4c2rW4suAaUIQy2J_o" |
| _csrf/https-photo_rate_433698 | "H-wmEKFroOIRk_VygO2c3tG159SgNJuyhVE1FuzRqt0" |
| _csrf/https-photo_rate_442470 | "UmJdl1cK3sJukMTz9DeZRdDeDSzQudSCF97E9bxz35U" |
| _csrf/https-photo_rate_449239 | "gbqI-Bofm__o9-kFG9njsd50WoTFajWdJsvex5w5oJc" |
| _csrf/https-photo_rate_452466 | "SXRcr-iLV04cosffEb7mSCSLL-DKkx2y9l6oAEnTYSU" |
| _csrf/https-photo_rate_453048 | "XugemSX2s88Iu5v7Iz5Yn-1OKofrNl_LdwGR6Uy1sic" |
| _csrf/https-photo_rate_453053 | "XhksYOEEtHX_doM50QGMUXIF9MRNjyBcIoeZt0euXoU" |
| _csrf/https-photo_rate_51408 | "hXHuefJfo_PdZ46MYqO00dOGSkE61223G1r-qZRlNgY" |
| _csrf/https-photo_rate_56017 | "96fhsnWlPLWUxMfHGu11-8_UpcOmCjoTdudFY7ICd8o" |
| _csrf/https-photo_rate_61341 | "pZkKxtjTOvf_BdbOnLDLQWhd_Z2yowTAKg59CqIOQ9U" |
| _csrf/https-photo_rate_67751 | "GN16RYOfr-Kcwhzzzz9z9tDxo_fnPpkj6zG0-kqYFGY" |
| _csrf/https-photo_rate_80489 | "5RJa_mnlaqiiHggymvbAnyQjv0nu5PZIvG59GJ8qROU" |
| _csrf/https-photo_rate_80966 | "7o7AII3UrWAl9_N4-4z0Dgs1Vm-ZRLvGFz2HIdoOvYs" |
| _csrf/https-photo_rate_83705 | "9zQEVkzfVwcqF4GzeOUNaqcHAy-7uyfDglKIAxBK-P4" |
| _csrf/https-photo_rate_89178 | "hgHmI9-51bhNDm-6KVM-gb5Kq9T2BIj2Cbh8xoF-x10" |
| _csrf/https-photo_rate_97097 | "A0n3MAWiJfBQl9ZOMvarFp6QsagECvXok996InqR5Fw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=d888dc; PHPSESSID=232eda0c2440fcbe6a98f9d5b4a3ec02" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "7562" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778601541 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778601541.659 |
| REQUEST_URI | "/autor/13232" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |