ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6827" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "d72a73" |
| id | "6827" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bc58dd9e3c4b41c8615e36287f05b0be; main_deauth_profile_token=3563c4" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 20:56:49 GMT" |
| location | "/autor/6827/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "3908f9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bc58dd9e3c4b41c8615e36287f05b0be" |
| main_deauth_profile_token | "3563c4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 22:56:04 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 22:56:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111032 | "m019o3SrNvZ-B4DmrSv2pk-dBhGMFdiVx4fZzJmUMuM" |
| _csrf/https-photo_rate_113820 | "oN7yhq_Z3tO-wm97F_RPjS8K-AcWhzj6hwaiXRDUCDU" |
| _csrf/https-photo_rate_114195 | "oIiSpsXBRurvakrpqBiNzhNLUIo6l3la20tmYpSGI6A" |
| _csrf/https-photo_rate_125497 | "J9JaTU6tlRuHVDIoZIPfWmC7QwvFxwWl_0J8rYO976o" |
| _csrf/https-photo_rate_130812 | "RFSHt6YvQPXk98fSZ24lQhLZkvekNmi51tEuee7eXzo" |
| _csrf/https-photo_rate_131214 | "UZuwtPzQgdIYoqBjtTF5Izz7JvWAk1TnoRPahi72_DE" |
| _csrf/https-photo_rate_134219 | "_5GALqQUKytUpPXOp9rMPxwUQLtcIu9-2XMa3CoSxsk" |
| _csrf/https-photo_rate_142513 | "G8tDoCx21YnR991BYCV7iBxfnxr1BNbcKmH_S0fvcjE" |
| _csrf/https-photo_rate_148837 | "jBiJkc4YZwOu2HdOLUxVSlmYvPTxFYHSyyDlSUu_WHI" |
| _csrf/https-photo_rate_152944 | "ZKG4EbFN-3828qLupm3IKIqbePtYi0dQ9Iz6tbmhPdY" |
| _csrf/https-photo_rate_154680 | "U-ggzXKB6gPhDy5bYNmabyHLUp2GhkAV0k63BoBLF24" |
| _csrf/https-photo_rate_156433 | "IoU-AZreXsCSnT2GSY9gow4FcSrIBNZj-ZiHC5BsGzQ" |
| _csrf/https-photo_rate_167911 | "G2ZCoBzAnRtpMmzVBmI7vzsu0dcysICeuFgDhvACxDY" |
| _csrf/https-photo_rate_176219 | "1uPH8Ol_gXg7zXDx5arogU42HCpXvyfA7RwyLIB5Nps" |
| _csrf/https-photo_rate_176617 | "z48N-Aw_HlKnxcY9NTNsBW4fH6h4_KjtoapQUqvKUG8" |
| _csrf/https-photo_rate_176999 | "q4LyoRifmZqdIGVvr8mBgI7L18GkOlTHsmOWjLMa7H4" |
| _csrf/https-photo_rate_179203 | "ZGxkheHmSzLhldk9M_3P91lvdKeTM6IFzNpJeIy-fq4" |
| _csrf/https-photo_rate_182924 | "vWOm02QPeP3mx1LzsdH2bB4CzvJG703fdT841VXXTZU" |
| _csrf/https-photo_rate_185762 | "Az39dpNYNnUsNLGSwRcmONCpdeYf2DzneQPe_49dZ5U" |
| _csrf/https-photo_rate_194373 | "efYrgr2jyxEImunY9uX4omj5PTUhWmpnuHCcHF6lWNM" |
| _csrf/https-photo_rate_194961 | "dyYEopybpjjhkZzDSczUExcZsf-Y0eF5I5A0nT5cqSk" |
| _csrf/https-photo_rate_204942 | "Ba9O0maozfgxpqqE-KVmOEJe-4ZoXj6q_e5l44sYzHM" |
| _csrf/https-photo_rate_211062 | "CQfndgGDlu2LpD-CAr9bnP5oHzHPzNO26yjw-V3QV50" |
| _csrf/https-photo_rate_224790 | "Cit6ZX1mChWh8xCIInepKtWj43xQ9rjoOXalJFPnSjU" |
| _csrf/https-photo_rate_231519 | "02D-osbEJKYyhDb-n8rXekSFRNA3O-OBvp0Izp6sXL8" |
| _csrf/https-photo_rate_236655 | "WxBGJpXiesbizx-TukYk0O9Kum-v5kgIfJhujZiA2tc" |
| _csrf/https-photo_rate_243611 | "rsJVtt77JwuR4_RwvAK2Vh7Pak4IvQUyhwIKEv86Exw" |
| _csrf/https-photo_rate_250374 | "mQG6kJQLcqiG87Uimt1X-20zWFvX-g0u0doM45k6L1k" |
| _csrf/https-photo_rate_258818 | "FaGP4uZ2Nv34k6ChPLRzSbaqxG8hngNfSB6AxI6wdxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_261599 | "4Iai0JkmHm7QMGKR_n1Xr-Tn2ENotCcz20RoDzxM6qk" |
| _csrf/https-photo_rate_264913 | "tk8XKFSiqr1McbG9J6MRDOs9mlR1HoRT2xBvKBg6OTc" |
| _csrf/https-photo_rate_266049 | "XPHorZ4SMUOYQ2_ydxiQBdKf2Osi9JI3uOc-_U-ZSUo" |
| _csrf/https-photo_rate_267424 | "bLuV1Rp1p8mWaSo_NvBWd9hMR2D33PehHfLMtrnpucQ" |
| _csrf/https-photo_rate_269858 | "oD6_fBaSUx_G7WoCKaVJ2e2xU_r4iBBQw_CpudP96cs" |
| _csrf/https-photo_rate_269859 | "ojFBIdla_C7Enqnu9e6q6wgLkPkgB0MogqtfMRpVUB8" |
| _csrf/https-photo_rate_308811 | "zxKpGz2rzaf_fsV_x9zej13AjmBb9bon-jNaSvtvFEU" |
| _csrf/https-photo_rate_309311 | "iVhTn1vBYhe0qKiXZQ0y1rcQ5-D6T6qzb5dPhToWeRU" |
| _csrf/https-photo_rate_316479 | "iE_vNzevidVJrcZpkbh6majoQ0eYd7wza8oNydtkao4" |
| _csrf/https-photo_rate_317395 | "Moig3WycSMHCSg9R_QDmYl2pXC75UC5hNpgv3O-sFQg" |
| _csrf/https-photo_rate_318169 | "qDqeqRE4xmd1IbR2oIk3s2VG9MDqyQXblbCwp6jNW5s" |
| _csrf/https-photo_rate_319991 | "32hvOALuCNgojY0MGSiTnol5HoLetunTg_dtoXZIOMY" |
| _csrf/https-photo_rate_341431 | "3V9zTvoyFFW0AxnEDceAxLCB_445jfnLFOgREjTDL1o" |
| _csrf/https-photo_rate_342418 | "mdL-XN0jivDfyOSgudMH4du-Tj4HxAaFVHH7Q3g_wJw" |
| _csrf/https-photo_rate_350506 | "eackTfGv5eMTtYVMv6EWl6CQWHuu5GVHHNGwuISy9XU" |
| _csrf/https-photo_rate_365257 | "If_70_rGPA2AjfKaZlts0DAXRNOnyfQZUzvYF6XkI34" |
| _csrf/https-photo_rate_374782 | "Nc3F2mAneCUMxLEj9Q908HBykfJkwaZHBbtinqInh2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_381531 | "PNi75sUQK7fWE6PH5DZWiNwRZpfA_KQkJgrV7L5HqFk" |
| _csrf/https-photo_rate_383184 | "7n6hePmxmFySZPqdk1WZmZ9uXSgTGOpaxqvvGKzsevo" |
| _csrf/https-photo_rate_387324 | "sk3jPvQQof-4fIfrSsVYEY6zLXtsTA1UVe6KrNWcFO8" |
| _csrf/https-photo_rate_410658 | "SdoteLsfCsonsC9h__RtDjBa3cSJjrv3dBb3Y4XQ_Dk" |
| _csrf/https-photo_rate_413910 | "DYjfGf8-f5tiqhHgQlzSwLkb3qG3uvxp-C8f_UVyO1E" |
| _csrf/https-photo_rate_421657 | "Ad0KKs3I5_HIr86h2eAvRuj7Z8eJzH5d_Xd1jyHyZmQ" |
| _csrf/https-photo_rate_471486 | "ZDpjcJ7nOG2e9XoqXnrz5qsD6KQ-P936-R8PTqMafZ0" |
| _csrf/https-photo_rate_71364 | "eTb74D-oTtbdW5pdZkaWYSIrHoc3ptNiJAHrBYt7Kp4" |
| _csrf/https-photo_rate_78521 | "8IGQMyCZdVfa4zPXkA-_NV9Jf-1eTjDd5xjX2MshDgE" |
| _csrf/https-photo_rate_94838 | "VkXyoVjD0He7CAI-g33Q9AtMrzEl8wZBI3vlS3Vknuc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bc58dd9e3c4b41c8615e36287f05b0be; main_deauth_profile_token=3563c4" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61271" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778446609 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778446609.8462 |
| REQUEST_URI | "/autor/6827" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |