ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3445" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e7e94d" |
| id | "3445" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bb918a8989a62a73051243923868292a; main_deauth_profile_token=6b805b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 03:56:02 GMT" |
| location | "/autor/3445/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "397f3b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bb918a8989a62a73051243923868292a" |
| main_deauth_profile_token | "6b805b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 05:55:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 05:56:02 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108542 | "NkI4HA_CdiZrKGDptMDkAViUpIWdL59KnWZadgSXQvU" |
| _csrf/https-photo_rate_113346 | "DXvCzLPJl5tWKysTACpUXT87IlRRNPRBn29yv4yX3FE" |
| _csrf/https-photo_rate_125235 | "TFIGm6AfijeEubL92Y2aWzwc-J84kXT6eqbpz8UMpJA" |
| _csrf/https-photo_rate_135031 | "wDRqcdIENzDCdZKaf4TffO6SwUSicIOw5iCOtx58GS4" |
| _csrf/https-photo_rate_139128 | "JQi8QL5-FWlhMoqlN9btlirrlD0vgZtSvdwWdWK0TT8" |
| _csrf/https-photo_rate_141265 | "6JOislJoCsLP8Dl28P1NFE9RdrbdwJdIMRTVwWJOaTE" |
| _csrf/https-photo_rate_141999 | "g4KQdQ8bgwpSHXoat2hLB3ISBaa3FLEYbedQA7gcc1o" |
| _csrf/https-photo_rate_146529 | "N3SiQBGgQ0woumgaIts8HK81MkhkP8x8Gst86dtSzMY" |
| _csrf/https-photo_rate_166023 | "2k4hGBH_UQMkvOZ1tJKR0AIapgTrjvJrKwlT9a9xE1w" |
| _csrf/https-photo_rate_171580 | "Pu1sO4qfq1LV700k-s056Gy5eEI8Nj6W7NkgDp1wp0g" |
| _csrf/https-photo_rate_17911 | "695gSFwUPJndcxq7bdnKy3Ys5dPirTx0UfmUJJ_kHOg" |
| _csrf/https-photo_rate_187868 | "jcfCKr0Dmp8HMT_DS_mMHnb1HsT2PN18vgz-DE9r66k" |
| _csrf/https-photo_rate_192498 | "x_VSy7JIWiQCjngJ9IOe3p2y4qOLSgylsxIY7-875aA" |
| _csrf/https-photo_rate_206462 | "7fpm1DlSg5eB3uBj3FRkTfOpLVxFH0qD9AstTTdksJk" |
| _csrf/https-photo_rate_206978 | "rWrVWvjLVWth4jqYLwbVOCHMUfYjO7qdU4W5TNie0tY" |
| _csrf/https-photo_rate_237843 | "PjQr0sFAPN-GWkPdhQg0Sbi2XlI3Ouw5ScVFJkJmKeE" |
| _csrf/https-photo_rate_256632 | "W_1CNDA6xoaUo5iWBhE2d5Cya4IFmCcVI4nUdjoY6Ho" |
| _csrf/https-photo_rate_266120 | "JA4DRHmp778XzEUoihn5dDuPRpCQL-iC8ZX0WjmQ1ww" |
| _csrf/https-photo_rate_279370 | "j9TaW5g7_Yb8wmVUF2DaYSDJczwvbkRVhsPDnK6mqX8" |
| _csrf/https-photo_rate_312114 | "oN8sptgWlvFTkRTKlaRkWuSg5cObHd_MOEp_GNyKNQM" |
| _csrf/https-photo_rate_346842 | "yVSMowxZf0VfjUx9ztvoJ-j07mV7dTtiRiN6_QPtSyo" |
| _csrf/https-photo_rate_419522 | "__zj2eZQK9SiWaD_T-3I0Mi1pmQ5XbLXGlaUxk9brCY" |
| _csrf/https-photo_rate_435999 | "d3QkH8I1t6F00zeiKzHGMnyFQ3JJXXtCZc17QcosEe8" |
| _csrf/https-photo_rate_436058 | "-9-07cGU8ptfReEfj9gWav85CcE3UtrcWU6YvS4z2rs" |
| _csrf/https-photo_rate_475924 | "DKYEQvVIcNXcKXFbZ3UJrQRDvUggYpJeim8isxfYHLc" |
| _csrf/https-photo_rate_477584 | "fRAQAI3rgThXT-PuiKIv-Bn2STZwwofHutoAVICbRJE" |
| _csrf/https-photo_rate_81212 | "lEOcm1gEVxrF-wRpV0Y3v0U52TLj2fuKpeKL-X2ZZGY" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bb918a8989a62a73051243923868292a; main_deauth_profile_token=6b805b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "58908" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778471762 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778471762.8665 |
| REQUEST_URI | "/autor/3445" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |